Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske opazite…

Ženske opazite…

ma ja ej, en parkrat smo že grupnega vžgali – tale naš manjši intimnejši krog, seveda…

ej dečko, je pač tko, da mene branje erotike vzburja (tebe ne?) in ko se ljubitelji tega foruma odločijo in napišejo vročo zgodbico mi ni prav nič nerodno priznat, da sem se vzburila…in če sem v pravem filingu, še sama kaj napišem…ja viš, tud to prinesejo najboljša leta…
če je to ventil ne vem, vem pa, da se v glavnem zabavam in veeeeelikokrat iskreno nasmejim…in, saj veš, smeh je pol zdravja…

seveda zadovoljujem svoje mesene užitke tud izven foruma, valjda!!!imam doma še vedno potrebnega moža…ljubezni in sexa!!!

Ga. ljubic@

Ga. Ljubic@. 🙂

P.S. Tudi meni se je smejalo in dvigovalo… (zgodba o savni je bila zlo podobna resničnemu dogodku…, nekaj je na tej savni. 🙂 )

in če mi še enkrat rečeš Ga. me bodo začele vse kosti bolet in potem čao vsa zabava…

ok?

mislim da še vedno razturamo mlade bejbe:)

MACA-FACA

hahahaha! Odslej te bom še jaz imenoval ga. sladka ljububic@, hahaha

o pa ja, mogoče pri najstnikih

prav, če se me hočeš rešit, ti kar!!! …sem nos zavihala zdajle…

Ne, nočem se te znebit, preveč sladka si!

Ha, niste niti “r” od “razturamo”. Pravi, resnični, dejanski užitek lahko moškemu podari samo izkušena, zrela ženska (priznam, da so ene že pri 25 zelo blizu temu, sicer pa so zelo redek pojav)

Točno tko! Še pa še se strinjam. Super župnik si, hahaha

…vedno bolje ti gre…

lep dan…

Ja deček tuzkaj so same resne in izkušene ženske.

Pijem pusim i devojke rusim!

Ljubic@ ti si itak zihr ena vroča bejba in se ne rabiš obremenjevat… 🙂

Ni se prevč igrat brez občutka s takim ognjem a?

hmm, dečko, hitr se učiš, hehe…če ti bo tako hitro šla v glavo tudi vsa zapletenost ženskih razmišljanj, potem ne dvomim v tvoj uspeh…

lep dan…

Točno tako in … Amen! ;-))))))

Opazim najprej oči,ker,če niso takšne kot so meni všeč jok brate odpadeš.Kar se tipov tiče sem izbirčna,pa ne na tak način,da mora biti lepotec,vendar mora razen oči še kaj drugega izžarevat.

New Report

Close