Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske opazite…

Ženske opazite…

Na tem forumu se zgleda že zbira malo bolj resna in ne toliko pubertetniška generacija. Tam se pogosto pojavi vprašanje, kaj najprej opazimo pri nasprotnem spolu. Pa me tudi tukaj zanima draga dekleta, dame, ve sedaj verjetno že manj otročje opazujete moške. Kaj danes z vašimi cenjenimi očmi vidite kot privlačno, erotično, skratka kaj običajno prvo prečekirate pri nas… Upam, da kaj podobnega tule ni že bilo obravnavano.

Prav imaš, Deček…. v glavnem tukaj nismo več pubertetnice….
In zato se naš pogled na moške ZELOOOOO razlikuje od tistega, ki ga imajo one.

Na primer:
* nam trendovski videz ni več hudo pomemben ali pa celo nujno potreben… raje vidimo umirjeno urejenega moškega, ki ve, kje se ga glava (TA ZGORNJA) drži!
* lepa ritka, prijeten nasmeh, nagajiv pogled, elegantni prsti na rokah…. to še vedno močno deluje na nas!
* besede so ZELO pomembne….. in seveda možgani, ki te misli ustvarjajo…. Veš, pravzaprav so najbolj seksi stvar na človeku možgani, ker če ti ne delujejo, kot je treba, je vse drugo prazen dim….
* ustvarjalnost, domišljija, predanost, poznavanje ustroja ženske…. vse to so jako dobrodošle lastnosti….


Sicer pa me bodo dopolnile še kolegice, ko bodo tole prebrale….

Mene pa prevzame, če nekdo izžareva tisti “it”, karizmo. Sploh ni važno, ali dobro izgleda, ker je njegova privlačnost čisto drugje… Ne vem, če sem ti kaj pomagala, ampak tako pač je:)

Ja, se definitivno strinjam z La Luno in crno ovco. Pri nasih letih absolutno odpadejo samooklicani frajercki, ki zelijo pritegniti pozornost nase z “butastimi macho izpadi” ali prepotentnimi izjavami.
Da me moski ocara, mora izzarevati posebno energijo, karmo, ki ze v samem zacetku, meni kot opazovalki ali sogovornici da obcutek, da je “normalen”, da se ne obnasa kot, da je novorojeni Batman, se ne pretvarja, skratka, da se da z njim cudovito komunicirati.
Tako pac je: ni druge moznosti, za dober prvi vtis…
Vse ostalo, kot so lepe oci, sexi cvrtsa ritka, bicepsi, tricepsi, skratka, tisto, kar moskega se polepsa, pa pridobiva na tezi, sproti, skozi razvijanje odnosa.
Ko moski izzareva lepoto od znotraj, postane njegova zunanjost nebesko lepa. In takrat mu niti najvecji holywoodski ocarljivci in lepotci ne sezejo do kolen….
🙂
To je to – zelo preprosto.

Hvalabogu, da nisem tok kompliciran kako tele češplje spodaj. Glavno, da ima dobre obline – vse ostali je nepomembno. Seveda za one night stand 🙂

lunca je dobr povedala…

samozavesten nastop, občutek da ve kaj govori in počne…komunikacija je pomembna in če je povezana še s pravo mero humorja, ja, potem mi pade v uč…urejenost (roke!!!), vonj – mmm, ni lepšega kot sveže obrit in nadišavljen moški…
če pa še pleše dobr, ja potem je pa to že “dobitna kombinacija”…

no, če pa samo ogledujem, pa priznam, da mi najprej pade v oči njegov nastop (zopet!!!), kako se giblje v prostoru…nasmeh ej, ta pove velik…in seveda, tud ritka paše za očke počit…

lp

Ja dečko, kot vidiš so tu ženske v tistih najlepših letih, ko vedo kaj je življenje in ko vedo kako se “stvari streže”. Pa naj gre za povsem posvetne stvari ali za seks, če že hočeš. In zagotavljam ti, da lepšega od ravno prav zrelega sadeža ni!
Vse po vrsti od meni drage Lunce do ljubice so ti tudi lepo odgovorile, tako da ni kaj dodajat. Sicer pa boš to spoznal takrat, ko tudi ti prideš v njihova leta

…kot erotično – njegova dišava, parfum!!!…mmm…

lp

Ljubic@, škoda da ne delaš v kakšni drogeriji, bi se nadihala dišav vseh vrst, hahaha
Meni bolj diši njen osebni vonj, jebeš parfum

hehe, ja, ampak da sprožiš delovanje njenih feromonov, se morš pa že mal bolj konkretno potrudit…torej KIR, padeš v očke kar tko, z nastopom???…ok, z jezikom mi je popolnoma jasno…

Najbolj me pritegne njegov pogled. Mora biti odkrit, živahen, ma, saj ga ne znam opisat. Pa gibi rok.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Po moje si zadela zadnji del stavka, 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-no! haha
Poljubčka!

Popravite me prosim, v kolikor bi napačno zdaj napisal, ampak osnovni biološki znaki spolne privlačnosti, na katere ste pozorne (ritka, oči, roke…) se Vam mogoče od mladih let niso bistveno spremenili, ste jih dale le bolj v kletko razuma, in tako biološkemu (če ga je ženska že sploh spoznala, saj ni tako majhen odstotek tistih, ki ga še ni) v večji meri pač dodale razumski pogled na odnos z moškim, ki naj bi Vam zagotavljal neko zanesljivost ipd….. v življenju. Ampak ali to ne želijo tudi punce v puberteti, le da so bolj naivne in z manj informacijami o moških in življenju nasploh? Ali je mogoče razlika izvira iz dejstva, da je po petindvajsetem ženskam spolnost povečini realnost in več ne delajo čustvenih scen iz spolnosti, razen če ženska še ni spolno prebujena oziroma si ne najde moškega?

Sicer pa cenjene dame spregovorite raje Ve same o moških…

no ja, nama bi verjetno zmanjkalo časa za vse ostalo, ker tko rada jezikava…hehe…

vračam lubčka in lep dan še naprej…

saj so ti že lepo vse po vrsti napisale kakšni so pogledi na moške ko mine puberteta;))…pa še malo dodajam jaz…si že kdaj slišal, le kje je ta spaka dobil tako lepotico…ali le od kje taki grdobi, taka ženska… Ko spoznaš, da izgled ni vse je življenje lažje, ko spoznaš, da ne rabiš igrat, da te bo nekdo vzljubil, je še lažje, ko spoznaš, da ne rabiš blefirat, biti nekdo drugi, biti vedno oh in sploh…bo pa sploh lepo. Torej, bodi to kar si, predvsem urejen-čist moški, potem pa izoblikuj svoj JAZ in garant boš zadišal sebi enaki;))!

Mene najbolj pritegne moski, ko se začutim z njim, to je lahko trenutek in tisti klik, ko rečeš vau, kakšen dec…in ponavadi je potem še res pravi dečko, ko ga spoznaš pobližje;))…

ne, zmanjkalo bi nama časa za čvekanje, izključno zaradi cmokanja pa seksa!

vsako obdobje ima svoj čar in prav je, da je tako…na napakah, izkušnjah se učimo, saj veš, izoblikujemo svoja merila…niti ne morem rečt, da mi je kdaj bila lepota (ejj,vsake oči imajo svojga malerja!!!) bistvena…je bil lep moški, ampak ko je usta odprl je bilo konec privlačnosti…tudi je težko opisat, kaj konkretno je tisto!!! ki zadane…je pa to vsekakor kombinacija moškega uma in dejstva, da ga zna pravilno, v pravem trenutku uporabit…vedno pa je potrebna medsebojna všečnost, razumeš??!! – takrat se oba trudita, da ugajata…

lp

-JAZ. Hvala za prijazen odgovor. Razumem kaj hočeš povedat. Vendar kljub nadimku jaz tukaj ne iščem samega sebe, svoje identitete ali načina kako osvojiti žensko…

Preprosto me zanima kako sicer Ve brez zavor razmišljate danes, vidite moškega v 21. stoletju. 🙂 Da sem lahko pozoren na kaj kar mogoče vsakdan kot moški trot pri ženski še lahko spregledam, da se lahko v pravo smer potrudim za njo in jo razumem, kaj mi v ženskem v celofan zavitem jeziku ona sporoča… žal v vseh teh letih še nisem uspel Vaših misli razvozlat, ampak mislim, da nisem edini… 🙂

Moje vprašanje je melo namen, da zaupate kaj konkretno Vas je ženske iz prve (z)rajcalo in vam je to danes pomembno, nepozabno…? Vsako pa kaj posebnega in mogoče je kaj kar še jaz, moški ne vem-o. Prosim Vas ne tolk moralizirat, ampak iz prve konkretno.

Lp

ehh, veš tole je kar dobra kost za glodanje…mladostna naivnost in z leti pridobljena zrelost…kje je razlika, zakaj v najboljših (hehe) letih ženske vemo kaj hočemo in zakaj te “pameti” prej ni bilo???!!!…medtem ko te v mlajših letih zanima predvsem oblikovanje družine, statusa ipd. vse to sedaj že imaš…in ko ti otroki “ne visijo več na prsih” ugotoviš, da imaš čas zase in za partnerja in tle se začne razvijat vsa modrost zrele ženske – ve, kaj hoče, kaj jo zadovolji in kako to zahtevat, dobit!!! v ospredje končno postavi sebe!!! in ravno ta sproščenost je tista, ki podira vse tabuje…

in še vedno velja (vsaj zame), da je potrebno doživet vsa obdobja, z vsemi dobrimi in slabimi izkušnjami… in ravno zato si nikoli (skoraj, hehe) ne zaželim, da bi imela zopet 20 let in zdajšnjo modrost…

lp

INTELEKT!!

ja, intelekt…in da je o posteljnih aktivnostih vedel več kot jaz…

lp

Energija, ENERGIJA…iz prve!
Mi ni jasno, kaj in zakaj…kar zadane me, da v njegovi bližini čisto otrpnem…in tisti njegov globok pogled, me razsuje, da pozabim svoje ime…-;)))

Aja, Deček….takole brez moraliziranja, filozofiranja….ti povem še to iz prve….ko sem se nehala trudit razumet moške, je življenje postalo enostavnejše. Različni smo si in zato bodo med nami vedno stvari, ki jih drug pri drugem ne bomo razumeli. Tako je in pika. Mene je to spoznanje osvobodilo, lahko poskusiš še ti…razumet, da ne razumeš..-;))

Krasno!!! Energija? V smislu moškega forsiranja tempa, kjer ne slediš, ti je noro, saj se moraš malo loviti, da dohajaš, je fajn, ko se ti jezik zapleta, ko je oh in sploh motor tvojih norih misli… ? Al ko te prime, da bi te stisnil ob steno in ….

Pripadnika nasprotnega spola se po moje da razumet, sam v teb mora videt mogoče neko idealizirano podobo sebe in se ona trudi sama zanj, ni v vlogi, da si bo namišljavala … Na kratek rok so ta čustva bolj izrazita, na daljši rok, pa si mora moški ta položaj trajno vzdrževat, je zato mogoče želite, da smo takšni kot smo, sam fajn pa je da smo Moški. ? 🙂

tole si pa lepo povedala…res je…

lp

Ne vem nisem še bil na tem forumu, sam zdi se mi, da imate tukaj nek manjši intimnejši krog ljudi in ni neke mase folka. Cool. Pol, ko pa mal preletim kakšna sporočila, pa vidim, da je tukaj kar neki potrebnih poročenih dam. Pa ste drage gospe takole samo našle en ventil za spuščanje nabrane erotične napetosti, ali res tudi kaj sicer izven foruma še zadovoljujete svoje mesene užitke? Ga. Ljubic@in ga. La Luna kar radi napišeta, da dobita kar mokro mednožje ob nekaterih erotičnih zgodbicah iz savne in seksa v temi z neznancem…

New Report

Close