Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske pri 40

Ženske pri 40

In seveda tudi ženskam ni všeč kavsarit z enim in istim, saj niso nore.

Možno je, da te prevara samo enkrat. Amak s takim odnosom, kot ga imaš ti, pa skoraj ni možno, da te ne bi še enkrat, ker se zelo očitno ne strinjata o ničemer. Nimata skupnih točk, vsak od vaju si to nekako drugače predstavlja. Zato je seveda ne boš tako navdušil, da bi jo zadovoljil. Ona pa tudi tvojih idej monogamnosti zato ne bo upoštevala. Naveličana sta drug drugega in iščeta krivdo drug pri drugem, čudežev ravno ne moreš pričakovati, da se bo nekako samo od sebe porihtalo.

40letnica tukaj. Nisem varala in ne mislim, hvala. Ne nas metat vseh v en kos. Zdaj ne vem ali provociras ali imas res eno tako… ampak zahtevati ne vem kaj, po tem, ko si cloveka do konca prizadel… Jao, res! Cista zalost. Odloci se, kot se pac zelis.. cas bo tako ali tako pokazal kaj je res. Ampak, ce se ze kdo ima zdaj za trudit… je to ona!

Potrudil se bo bolj tisti, ki si bolj želi, da bi vse skupaj funkcioniralo. Tudi če je tadrugi bolj zasral v prvo. Če se noben ni pripravljen potrudit, bo pač konec. Ko rečejo, da se je za ljubezen treba potrudit, to tudi pomeni, da moraš bit pripravljen tvegati, da boš spet prizadet.

Jaz sumim, da bo ona lažje zapustila zvezo, ker je pač z dejanji dokazala, da ni zadovoljna. Zdaj je bolj od njega odvisno, če je pripravljen to ohranjat in izboljšat, kar seveda pomeni tudi oprostit, zaupat in verjet v izboljšave, ker brez tega ni nič. Ker ljubezen pomeni bit 100x razočaran, pa še vedno zaupat, bit sproščen, čeprav si na en način butelj, z obrambnim zidom in obtoževanjem drugega nikoli ne bo delovalo. Ljubezen ni racionalna odločitev, ampak trapasto čustvo, zasvojenost z nekom in vedno malo bolj prevešena v korist nekoga, nikoli ni popolnoma enakovredna.

Ma kaj 40-letniki. Jaz poznam 50+ letne ateje, ki hodijo na seks turizem na Tajsko in ne vem kam vse. Vse na videz vzorni družinski očetje. Eni poročeni, eni ločeni. Potem pa zagrenjeno v Sloveniji razlagajo, da so zunaj babe ful boljše. Ful boljše so pa zato, ker se tam kakšna mlada naivna zanima zanj.

Zveza 40-letnik in 25-letnica niti ni redka. Tudi v Sloveniji ne. Večina dedcev pa lahko samo fantazira, da s ebodo mlajše zanimale za njih.
[/quote]
Na YT ima svoj kanal 75+ letnik, ki je porocen s <25 letnico. In menda jima cisto cool laufal Oba srecna in zaljubljena. Pa se bogat ni. V bistvu je reven. Celo po slovenskih merilih, Zato pa je res cudovitega karakterja. Punca pa tko tko.

V Sloveniji vecina zensk dela cirkus glede vecje razlike v letih. Pa ste se moski nalezli tega zgrazanja. “Grozni” 50+ letniki, ki se “slinijo” za 25-letnicami. Neumnost. Valjda, da so jim bolj privlacne 25-letnice kot vrstnice, ali 40 letnice, lol. In cisto prav imajo, ko recejo, da so jim bolj vsec zenske iz okolij kjer se tudi 25-letnice zanje se vedno zanimajo. Naj pojejo slavospeve povprecni prepotentni Slovenki, ki se zgraza, ce jo nagovori 5 let starejsi tip? Haha. Ko jih jebe. 🙂


Na YT ima svoj kanal 75+ letnik, ki je porocen s <25 letnico. In menda jima cisto cool laufal Oba srecna in zaljubljena. Pa se bogat ni. V bistvu je reven. Celo po slovenskih merilih, Zato pa je res cudovitega karakterja. Punca pa tko tko.

V Sloveniji vecina zensk dela cirkus glede vecje razlike v letih. Pa ste se moski nalezli tega zgrazanja. “Grozni” 50+ letniki, ki se “slinijo” za 25-letnicami. Neumnost. Valjda, da so jim bolj privlacne 25-letnice kot vrstnice, ali 40 letnice, lol. In cisto prav imajo, ko recejo, da so jim bolj vsec zenske iz okolij kjer se tudi 25-letnice zanje se vedno zanimajo. Naj pojejo slavospeve povprecni prepotentni Slovenki, ki se zgraza, ce jo nagovori 5 let starejsi tip? Haha. Ko jih jebe. 🙂
[/quote]

Zakaj pa ne. Moj je tudi 20 let mlajši, ker me dohaja. Uveli penisi 50 letnikov mi ne dišijo.

Zakaj pa ne. Moj je tudi 20 let mlajši, ker me dohaja. Uveli penisi 50 letnikov mi ne dišijo.
[/quote]
Tudi prav. 🙂

Je pa tu ena pomembna razlika med spoloma. Marsikateri starejsi moski bi se (samo) z mlajso sel resno zvezo. Sploh v okoljih kjer se taksne zveze na obsoja. Medtem, ko starejsim zenskam, ki jih zene hipergamija, ni do resne vezave z bistveno mlajsimi, ki so pravilo precej slabse situirani.

Evo vam resnica o starih babah. Iz ust nekdanje lepotice. Nevidne ste…
Vaš link


Za nevidnost bi si marsikter ropar dal jajca rezat.

No, kar lahko komentiram pri takih izjavah je, da gre za čustveno izsiljevanje. Še si mlad in najdi sebi primerno, ki bo vlagala tudi sama v odnos in bo temeljil tudi na spoštovanju.
A je hotla povedat, da če ne bo po njeno, da bo imela vrsto? Ajme 😂😄😄😄

Ne moreš vse ženske pri 40tih metat u isti koš! Pusti jo,pa je…


Tudi prav. 🙂

Je pa tu ena pomembna razlika med spoloma. Marsikateri starejsi moski bi se (samo) z mlajso sel resno zvezo. Sploh v okoljih kjer se taksne zveze na obsoja. Medtem, ko starejsim zenskam, ki jih zene hipergamija, ni do resne vezave z bistveno mlajsimi, ki so pravilo precej slabse situirani.
[/quote]kej
A si ti dohtar al kej???

Stara baba tu. Zelo doživeta zgodba. Sicer ni bilo vse tako: nisem bila fotomodel, s starostjo sem shujšala in še par malenkosti … ampak ja, nevidna sem. V preteklosti me je to motilo. Zelo živo se spomnim dveh postavnih tipčkov, ko sva s sošolko šli na škrnicelj pomfrija: “kake oči!!” In njune izbuljene oči. Zdaj tega ne doživljam več.
Nevidnost me zdaj ne moti več. Razmišljam, zakaj?

New Report

Close