Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, se bojite moških z otroci od prej?

Ženske, se bojite moških z otroci od prej?


Kaj, ko bi se ti toliko potrudila in naredila obvoz od prostočasnega foruma, kjer se pač pogovorno vsakomur zgodi, da naredi napako, čeprav slovnično ve, kako je pravilno. Naredi obvoz, da ne boš nas mrcvarila tukaj s svojimi slovničnimi obsesijami. Lepo prosim. Hvala.[/quote]
Ah daj no. To ni isto kot nedoločnik in namenilnik. Ne obstaja človek, ki ve, da se reče z otroki, “pogovorno” pa sklanja z otroci.[/quote]
V krajih z rovtarskim narečjem je pogovorno z otroc(i)m.

pa je možno, da ima kakšna slovenska “mater” 15 let staro hči?[/quote]

kaj tebi ni jasno?[/quote]

tvoje znanje Slovenjštine:-(

Ene ženske imamo raje moške, ki so si sami sposobni skuhat kosilo in ne čakajo oz. celo zahtevajo, da ženska pride takoj po službi domov in mu kuha.

Bojim se ljudi, ki pišejo “z otroci”.


Po tej teoriji bi se tvoje mame morali vsi bat, ki živi z večnim otrokom – tabo, kot njenim sinom namreč, ne glede n ato koliko si star?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ne gumpec nevedni, piše se namreč ” z otroki” ne “z otroci”.


Po tej teoriji bi se tvoje mame morali vsi bat, ki živi z večnim otrokom – tabo, kot njenim sinom namreč, ne glede n ato koliko si star?[/quote]

Meni se pa zdi, da je General čisto fajn dec. Dostikrat kaj realnega, resnega,zrelega napiše.
Pa samski je, nima otrok. Če ne pije in ne kadi in ima službo, je kar zanimiv za ženske :).

Jaz svojim prijateljicam odsvetujem moškega z otrokom od prej. Ker sama živim z njim. Med nama je pristna ljubezen in če te ne bi bilo, bi najina zveza bila že zdavnaj neobstoječa.
Njegov otrok je še najmanj moteč pri vsem tem. Njegova bivša je na začetku najine veze hudo nagajala. Vsa ta leta me partner postavlja na drugo mesto. Če njegov otrok naredi kaj narobe, jaz seveda ne smem niti pisniti. Problem je tudi v denarju. Za otroka plačuje preživnino, kar je lepo in prav, ampak če ne bi bimel otroka, bi ga najbrž že imela midva. Tako pa je pogoj za otroka, da si najdem dobro plačano službo. Skupne počitnice, ojoj. Seveda moram iti z njima na počitnice. Če sta dve odrasli osebi je otrok zastojn. Punce, ne moških z otroki!!

Jaz pa takole gledam na te stvari, ko sem bila mlada in brez otrok, sem iskala moškega brez otrok. Po ločitvi, sem seveda iskala moškega z otroki. Kajti samo odgovoren moški, ki že ima svoje otroke, lahko razume žensko z otroki. Imam krasnega moškega, ki je ima že polnoletne otroke, moji ta drugi manjka še slabo leto, tako da je super. Skrbi, kot pri majhnih otrokih ni več, hodiva lahko že po svoje, razumemo se pa tudi lepo.

Moškega z otrokom se ne bojim, ga pa ne bi imela. Zakaj? Vem za kar nekaj neuspešnih zvez, prijateljica je bila v zvezi z moškim, ki je imel iz prejšnje zveze 9-letnika in 7-letnico. Razlogi so:
– nekaj nerešenih problemov z bivšo,
– dopusti so bili skupni z otrokoma, kjer se je hočeš-nočeš morala ukvarjati z njima. Da bi šla kam sama, ni prišlo v poštev, ker je imel on za izgovor denar in otroke – da bosta žalostna, če bosta izvedela, da ju ni vzel s sabo,
– preživnina, posledično je prijateljica plačevala vse stroške (živel je v njenem stanovanju, kjer jima je uredil tudi sobo).
– karkoli je skuhala, ni bilo dobro oz. sta komentirala, da njuna mama to naredi boljše,
– otrokom ni smela reči ničesar (niti tega, da pospravita igrače!), velikokrat sta provocirala, kar je priznal tudi njun oče, ampak jima ni nič rekel.
Skratka, komaj se ga je znebila. Še pol leta po razhodu je hodil težit, naj JIH vzame nazaj.


kako lahko govoriš o pristni ljubezni, če pa ti otroka pogojuje z denarjem. Oprosti ampak to ni pristna ljubezen. V pristni ljubezni takih pogojevanj ni, še sploh ne če ve,d a si ti želiš materinstva. Kot da otrok, ki bi bil tudi tvoj si pa ne zasluži bobstoja in živeti, zato ker je na svetu že en njegov otrok in gre denar zanj – torej je on prej… zanj je ok, da se porabi denar, za otroka kateremu bi bila pa ti mati, pa ne bi bilo ok, ampak moraš se ti dokazati finančno njemu, da “odplačaš” otroka… oprosti – to je tako tekmovalno in delanje razlik, da je zelo grdo.
Niti slučajno tu ni nobene pristne ljubezni, če mene vprašaš.


to je doklaz,d a se vse da če je žalja iskrena in spoštovanje in pozitiva. kdor pa hoče vse videti črno in najti 1001 razlog zakaj ne, pa ga bo vedbno našel, pa ne zato, ker bi moralo biti vse črno in slabo, ampak ker ta , ki to tako vidi sam želi to izključno tako videti kot slabo, negativno, nemogoče. vse je stvar odločitve posameznika.

Prvo kar me zmoti “samski z otrokom” – v večini primerov gre dejansko za “ločenega”.
Je velika razlika med samskim in ločenim…

Sicer pa pameten, odgovoren urejen moški, četudi ima otroka – otroke, je dobra izbira, če zna dobro usklajevati med partnerico in otroci. Če išče samo nadomestno mamo otrokom potem pa bo težko našel dobro partnerico. Če v prvi vrsti išče partnerico, ki bo dobro sodelovala tudi z otroci pa je “tapravi” – takega se tudi sama ne bi branila.[/quote]
Torej, če ima otroka iz prejšnje zveze, je ločen. Kaj pa tisti, ki je tudi imel zvezo pa nima otroka je pa lahko samski ali kako? Potem smo/ste vsi, ki smo/ste imeli zveze oziroma zakon za seboj ločeni. Po tvoji logiki je nekdo samski samo do 1. resne zveze, naprej smo pa ločeni. Kako si ti to pravzaprav razlagaš?[/quote]

Če je nekdo živel v partnerski vezi toliko časa da se šteje kot primerljivo z zakonsko zvezo se po razhodu ne more imenovati “samski”, ampak razvezan, ločen, itd…
Samski je nekdo, ki “uradno” ni bil v zvezi…

Cujea ti.. Ti oa si direkt tu na nasprotujes vsem ker si sama z sabo jezna in nezadovoljna kak se vidi na vlko in siroko v ponavlanju enih in istih besed. Pa ne misli da ai zarad tega pametna ker se tako počutiš.. Sram te naj bo da neznas bolj modro razmišljat! Zato ti priporočam da si kr tiho ker si nesposobna in vase zagledana tako da ne vidiš naprej oz vodijo te občutki ki jih nimas niti mal pod kontrolo kot si dokazala zdaj veckrat. Daj razvij se kot človek potem pa mas prosto pot to mnenja glede cesa taksnega!

Če moški sam skrbi za otroka in da hodi na redke obiske k mami ali pa še to ne, ker mati nima interesa, … to pokaže, da je bivša partnerka “ta čudna”. Poznam primer, ko ja mama odšla z drugim tipom in otroka ni poklicala niti za rojstni dan. Oče je vzgajal hčer in je zdaj na faksu zelo pridna. Zdaj pa mama hoče priti nazaj…po 5 ih letih…

Taki moški, ki so skrbniki otroka….samo za pohvaliti.
Seveda pa je odvisno koliko je ženska pripravljena sprejeti cel paket

Moški z otroki je čudaški odpadek, katera pa hoče takega?

Z otroKi.
Ter o otroCih. Pri otroCih. Je tako težko?

New Report

Close