Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske se sploh zavedate kaj imate?

Ženske se sploh zavedate kaj imate?

Vse se vrti okrog ženske riti, pardon ritkice:-))))
Bile so vojne, padale so kraljeve glave, padale so vlade… In to samo zaradi tiste luknjice…hmm

pardon, KIR, lulike??
al ritkice, al kaj?

ki vas v vlažnem stanju totalno obnori…hehehe in se ni za čudit, če obe glavi ne zmoreta sinhronega delovanja…

Lulike draga ženkica, saj veš. Najslaši delček tvojega prelepega teleščka!

Hvala, hvala, ha ha, najslajši praviš….morda pa res?

haha, si lepo napisala! Lulčika nas tako obnori da res ne moremo razmišljat z zgornjo! In prav je da je tako

ma nemoj…………….hahahahah.a boš ti tudi kakšno vojno sprovedel?
:))))

S pimpekom: naprej, juhej, ha ha!

Čeprav so vsi delčki naj…, čez njen okus, vonj in prijeten otip ga ni! Vse bi dal, pol življenja če je treba, sam da bi bila vsaj en čas samo in edino moja, da bi lahko počel z njo vse kar mi tisti trenutek pade v glavo!

Za pi*čko bi se boril, podiral vse pred sabo, sam da bi jo dobil!

V napad, hahaha

Ne more bit pretežko, srček moj, al kaj????

Le koliko časa bi trajalo, kraljevič moj, se sprašujem, ha ha??

Se zavedamo! Pa kaj, ko je tako malo kvalitetnih vrtnarjev, potem pa pride do vojne.

Si te kar predstavljam…..ampak si pa čist k sred kurnka, srček….paše?

Hotel bi da se čas ustavi in nikoli ne mine, sonček moj!

Še bolj bi pasal če bi bil v resničnem kokošnjaku:-)))))) Sam grozi (p)tičja gripa…

Hmmm, ne vem ljubica moja!

Kako sladko, princ zlati, kako sladko….a bi se lizala? Lahko mal še naokol gledam? In laske imam čiste, frlijo okrog mene, predolgi postajajo…a se vseeno mal skrijem za njimi? Me najdeš?

Mislim da zato, ker jih je preveč Majčka!

Kaj pa vem?! Ženske postanemo izbirčne in ne damo več kar vsakemu bizgecu, ki se mu dvigne. Potem je pa kriza, ko začnejo s polnimi jajčki okrog hoditi. 🙂

Ja, strašno težko vprašanje.

To boš ti sam pazil. Žene se drži, ti predlagam, ha ha!

Našel bi te zlato moje, pa če se skriješ na zadnji konec sveta! Vodila bi me le misel nate, misel na mojo najčudovitejšo!

Saj bi se te rad, ženkica zlata!

New Report

Close