Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ženske se sploh zavedate kaj imate?

Ženske se sploh zavedate kaj imate?

Boš draga!

bohlonej

So…..res je.

Pa še resnično živijo!

….. naravi, ki je ustvarila nekaj tako srčkanega!

Oh, verjamem, princ zlatoustek.
Ti jih kakšna bo uresničila?
Kdo ve, veš ti?

Žena ne bo, aha, ljubica?? Zna bit.

Nestrpno čakam ta dan!

ja, to zadnje si želim…

Ljubico imaš nestrpno, srček, ne vem kaj še čakaš, ha ha?

Leti, leti, sanje izpolnit!

Saj bi! Kako že? Prot *****?

Moi oussi!

Ne vem, pravi, da ni gorenjka???

Jao, jao, KIR! Bo bolje, pravijo!

Ne backa nisem Gorenjka, seveda če sploh misliš name. :))) Nestrpna, nestrpna, seveda, če pa toliko ponuja pa nič ne da. :))

Jaz tako pravim :-))))

Zakaj jao backica?

Pustimo se presenetiti. Sem pomislila, če bi imeli srečanje nas s tega foruma ali bi si sploh kdo upal priti.

Kaj praviš?

Aja, nasvidenje!

Lepo se sončkaj ljuba!

ne vem, če se res vse vrti okoli ženske riti…dejala bi, da se prej vse vrti okoli ženske;))…pa saj to tebi paše dragi..mar ne;))?!

normalno lulike so zakon še posebi če ma lulika modne dodatke,tko k en sexy uhanček 🙂

maja

Saj ti vse veš draga:-)))
Le kje si se tako dolgo potepala? Ni čudno; sam na sex misliš, zato celo na net pozabiš

br jutr dragi,))..saj veš, je čas za hec in je čas za resne stvari in ni sploh časa za nič;))haha.

In nisem pozabila na net, kje pa, evo tu sem in na seks pa nikoli ne mislim, raje to kar takoj nardim;))…

ooooooooooooooooooooooo!

Sicer nisi opredelila kam spada sex; med resne ali neresne reči :-))))

kakor se vzame…da ni dolgcajt je enkrat med resnimi in enkrat med unimi..kam pa pridemo, če bi prekladal le resne stvari..znorimo;))..kako si dragi? Si dobro ninal, te žena uboga..ti ljubica še ustreza ali se oziras za drugo;))?! Enga ti dajem tja nekam, da te mal prebudim v tem turobnem dnevu;))mmm kaj vse bi počela zdajle…mmmm.haha

New Report

Close