Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske tu gor, a smo vam vroči 20 letni fantje?

Ženske tu gor, a smo vam vroči 20 letni fantje?

Tvojih let ti nismo zanimivi???

Meni ne ker v 20 letniku vidim mojega sina.

Malinovc bi rad pri ta starih namakal. Štiridesetletnice so že skoraj za v penzijo, ne pa za v pojstlo. Po kislem smrdijo, sploh če so monklje.

Franc, res si ubog, da živiš v takem okolju, kjer je tako. Morda si pa star nad 80 let in je bilo v tvojih časih tako. Lahko prideš k nam v službo, kjer je polno žensk okrog 40 let, ne bi vedel, kam glavo obrniti… tule zraven imamo srednjo šolo in tam so punce veliko bolj zapuščene, številne s previsoko težo, neurejenimi lasmi in oblačili, kot pa moje sodelavke.

In še moje mnenje: niti malo mi niso všeč fantki pri 20ih. Stara sem pa 37. Ko sem bila stara 21 let, sem zapustila 21-letnega fanta, ker je bil preotročji. Nikoli mi ni bilo žal.

Imam toliko starega sina, tako da – ob misli, da bi bila s tako mladim fantom, se mi rahlo obrne.

hehehe, spet en, ki bi se rad na starem kolesu vozit učil 🙂

Meni mlajši nikoli niso bili všeč, sploh pa ne 20-letniki (niti pri mojih 20-ih, še manj pa pozneje).

Imam 20 letnega sina in če pogledam po njegovih prijateljih, so večinoma vsi še zelo zeleni, večina niti brkov nima, eni si komaj kdaj brado obrijejo, pa postave so še čisto najstniške, malo moškega je v 20 letnikih. So izjeme, je sin izjema in še en leto starejši fant, ampak še vedno zelo zeleno.
No, 30 letniki so pa že druga zgodba! Tam po 25. se moški šele oblikujejo in pri 30 znajo biti zelo hot. Sem malo čez 40 in kaj pa vem, mene so vedno privlačili starejši od mene, nekako mi je bedno, da bi bila jaz tista starejša v razmerju.

20 leten je moj sin, hudo vroc pa je zame njegov oce!


to tm pr vas na kmetih al kej podobnega. 40 letnice se ekstremno razlikujejo. Ene kot 20letnice, druge kot 70letnice.

Realno gledano je tako, da se vam 20 letnim povečini ta mlada leta zelo poznajo na obnašanju.
In to je tisto, kar starejše ženske (tudi samo nekaj let starejše od vas) odbija, tudi če imate sicer že zelo odraslo telo in izgled.

Dvajsetletnikov z odraslim telesom, odraslim pogledom na svet, ki tudi delujejo odraslo ter odgovorno, je zelo malo. Je pa tudi res, da ima vsaka od nas malo drugačne preference in želje. Človek ti je všeč in simpatičen zaradi svoje osebnosti, ne zaradi let. In takemu bi morda tudi katera starejša spregledala mlada leta.

Da pa bi bil starejšim ženskam izredno privlačen samo zato, ker si mlad, je pa malo zgešena ideja. Mladost bolj cenite vi moški, ženske damo večjo težo drugim kvalitetam.

Velja za ženske, ki so starejše od tebe tja do 10 let. Kako na vse skupaj gledajo še starejše, ti bo pa znala povedati katera druga, ki je ustreznih let.

Ne, dvajsetletniki mi niso seksualno privlačni.
Mogoče, ko sem imela 15, 16 let, pa še takrat pogojno, ker itak še nisem seksala.
Dvajsetletnikov ne morem jemati resno, odraslo, ker niso.

Me pa zabava, kako ta fama, upanje, ideja , kako bi temu rekli, pri mladih juncih nikoli ne zamre.
Vedno znova pridejo na plan s takimi predlogi – ne vem, a starejši fantje vam ne povejo, da to ne deluje? Ali je pa ravno to, da vas nategujejo, kako starejše ženske komaj čakajo na vas, potem se vam pa za hrbtom režijo?

Jaz pa mislim, da je pri teh odgovorih nekaj narobe. Tako recimo kot ko žensko vprašaš, ali si jo rajca.
Sam imam 24 let in sem na spoznavnih portalih spoznal že nekaj 35+ 50- letnih in se z njimi tudi dobil. Očitno si ženske v teh letih zelo želijo mladega mesa. Starejše od 50 pa so še bolj stara šola in ti sploh ne bodo odgovorile, čeprav verjetno globoko v sebi si ravno tako želijo mladega mesa.

Se ne strinjam. Poznam kar nekaj starejših od mene in vse so rekle da se bolj odraslo obnašam kot recimo 40 letniki. Moški smo celo življenje rahlo otročji, odvisno je, kako boš ti to sprejela.

In kaj pol , če si se dobil s par kozami ala Mirela ?A zdaj boš pa kar posploševal, da to velja za vse ženske?
Po pravici jih imaš komaj 24.Zeleno jabolko si še v glavi.

Se ne strinjam. Poznam kar nekaj starejših od mene in vse so rekle da se bolj odraslo obnašam kot recimo 40 letniki. Moški smo celo življenje rahlo otročji, odvisno je, kako boš ti to sprejela.
[/quote]

Obnašaš se že mogoče kot 40-letnik.Ko pa odpreš usta, vemo kje si.

Ja pa itak, kar s parimi si se dobil.
V sanjah dečko, v sanjah.

In kaj pol , če si se dobil s par kozami ala Mirela ?A zdaj boš pa kar posploševal, da to velja za vse ženske?
Po pravici jih imaš komaj 24.Zeleno jabolko si še v glavi.
[/quote]

Želim povedat, da ta želja sigurno je, nekje globoko v sebi, le da različni dejavniki tej ženski to onemogočajo, da bi privreli na dan kot vroč val pohote 🙂

In kaj pol , če si se dobil s par kozami ala Mirela ?A zdaj boš pa kar posploševal, da to velja za vse ženske?
Po pravici jih imaš komaj 24.Zeleno jabolko si še v glavi.
[/quote]

Želim povedat, da ta želja sigurno je, nekje globoko v sebi, le da različni dejavniki tej ženski to onemogočajo, da bi privreli na dan kot vroč val pohote 🙂
[/quote]

Domišljija ti pa laufa, ja.
Ti ženske sploh ne rabiš, sem prepričana, da si v glavi napleteš vse potrebno brez težav.

Ja pa itak, kar s parimi si se dobil.
V sanjah dečko, v sanjah.
[/quote]

Ubistvu sem še s 3 v stiku sedaj. Če imaš kakšen kontakt, ti lahko to dokažem sedaj.

Ja pa itak, kar s parimi si se dobil.
V sanjah dečko, v sanjah.
[/quote]

Ubistvu sem še s 3 v stiku sedaj. Če imaš kakšen kontakt, ti lahko to dokažem sedaj.
[/quote]

O marička.A s takimi se dokazuješ?
Lej, vpiši se na medicino in končaj faks.Potem boš vsaj malo hot.

Ubistvu sem še s 3 v stiku sedaj. Če imaš kakšen kontakt, ti lahko to dokažem sedaj.
[/quote]

O marička.A s takimi se dokazuješ?
Lej, vpiši se na medicino in končaj faks.Potem boš vsaj malo hot.
[/quote]

Jaz se z ničemer ne dokazujem in mi je ubistvu vseeno. Ker pa mi nisi verjela sem ti preprosto rekel da ti dokažem. Prepiral tukaj se pa ne bom 😉

Ja pa itak, kar s parimi si se dobil.
V sanjah dečko, v sanjah.
[/quote]

Ubistvu sem še s 3 v stiku sedaj. Če imaš kakšen kontakt, ti lahko to dokažem sedaj.
[/quote]

LOL
pa kaj vse ne poskušate, da bi dobili kakšen kontakt?
A ste res čisto ubrisani od potrebnosti?

Ubistvu sem še s 3 v stiku sedaj. Če imaš kakšen kontakt, ti lahko to dokažem sedaj.
[/quote]

LOL
pa kaj vse ne poskušate, da bi dobili kakšen kontakt?
A ste res čisto ubrisani od potrebnosti?
[/quote]

Vseeno mi je za tvoj kontakt, samo dokaze bi ti predložil. Kako pa bi ti dokazal, ker mi takooo ne verjameš?

Ne, neizkuseni mladici. Mam raje starega

mamice tu gor, poglejte ta video in mi povejte ali si ne želite tega?
https://www.xnxx.com/video-858h12b/married_aunt_s_house

Se ne strinjam. Poznam kar nekaj starejših od mene in vse so rekle da se bolj odraslo obnašam kot recimo 40 letniki. Moški smo celo življenje rahlo otročji, odvisno je, kako boš ti to sprejela.
[/quote]

Kako si sploh sebe našel v tej temi? Nanaša na 20 letne moške, ti praviš, da imaš 24 let.

New Report

Close