Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske tu gor, a smo vam vroči 20 letni fantje?

Ženske tu gor, a smo vam vroči 20 letni fantje?

Bemtiš a veš da ne poznam nobenega niti nikdar nisem,ki bi se mu dopadla generacija lastne mamice…mmmm,aja enega se ja, samo je totalen psihopat in nima smisla o možganski prirojeni deformaciji
…..ma lej ti ne verjamem in to je to.

Moji Nataši so 17- letniki veliko bolj všeč kot pa 20 – letniki :-)))))))))))))))))))))

Za kakšno srednješolko boš verjetno ok.


bravo Stari….
to je edino kar imajo rade,samo raje bi bile pof….,kot,da bi to priznale!!!

Meni ne.

Se mi zdite otročji zdivjani mladicki se z mladimi dlakcami in neizkušeni zajčki.

Ne Hvala.

V glavnem ne…. Ne.

Ženska, ki se pri 35+ pali na 20-letnika ali celo 18, 19-letnika, nima treh čistih v glavi.
Lahko pogledaš konkretne primere in vse ti bo jasno.
Tako da odgovor je, ja, taki fantiči se zdijo vroči samo tistim zrelim ženskam, ki imajo psihične težave.

Tvojim vrstnicam si cool, 40 letnici otrok… 40 letnica pogleda 30 letnika in ji je vau…
In ja40 letnice NE smrdijo po kislem, so top, so še vedno zelo sexi in privlačne in točno vedo kaj si želijo, kaj hoče in pričakuje…in je v postelji TOP. Pika

Kdo in zakaj podstavlja stare teme? Tale pobč si je verjetno našel že kakšno staro koko, sprobal dobro župo, zdaj pa je za mladenke glavni frajer, mojster dotikov, ki bi se jih sicer učil še naslednjih deset let.
Osebno? Pri tridesetih so mi bili dvajsetletni premladi, sedaj pa, o ja, so mi že všeč te otroškane rite in hlače, ki se komaj kaj dobro začenjajo napenjat. Uf! Za pogledat, grizem pa ne 🙂

Kakšni srednješolki si verjetno čist fajn hud. Nebi hvala. Mulci me ne ganete.

Ti nisi tipček, ti si tepček :-)))))

NE! Obsojam pedofilijo

Oh, tale me je pa nasmejal:)
Seveda ne:)

Od kolega mama si je pred leti omislila zvezo z 20-letnikom, k je bil od nje mlajši kakšnih 18 let. Mi smo bili takrat približno istih let kot ta njen lover, praktično ista generacija. Seveda nam je bila to ful tema pogovora in vsa razglabljanja ali je to ok ali ni, ali je normalno ali ni, ali bi mi kdaj tudi kaj takega naredili itd. Poskušaš pač človeka razumet, si razložit njegovo dejanje z nekega racionalnega vidika. Meni je bilo že takrat čudno, kako se ta ženska ni nikoli vprašala, kako bi zgledalo, če bi si njen sin, ki je bil podobnih let kot njen ljubimec, omislil eno tako kot je ona. Kako bi na to gledala, s kakšnimi očmi.
No, zdaj, ko sem jaz v njenih takratnih letih, pa lahko mirno priznam, da se mi kaj takega enostavno gabi. Niti ne poznam koga mojih let, ki bi se mu to zdelo povsem normalno. In še manj razumem tiste ženske, ki so si omislile take zveze. In ne gre samo za to ali bi bil v zvezi s takšnim fantom ali ne. Tudi “vroč” se ti ne zdi, ker enostavno gledaš nanj kot na premladega, na pol otroka. Kaj pa vem, kot da bi ti bil skoraj sin. Pa kateri ženski pri zdravi pameti se da ukvarjat z mulčki z nerazrešenim Ojdipovim kompleksom! Da lahko moškega objektivno oceniš za vročega, mora bit vseeno malo starejši. Pa še pri takih je vprašanje če bi iz tega kaj bilo. Večina bi to “vročo robo” po mojem samo gledala in si niti ne bi upala se zapletat v kakšno razmerje.

40
letna daš kontakt ali se registrirava? Star sem 25 let, uni diploma, športen, modrih oči in svetlorjavih las.

Ti, mulo, ona 40 je že leto dni starejša, stara tema, vprašanje, če teu najdla. Da te vprašam, a petdeset tud vzameš? grrrr

Nikoli me niso privlačili mladiči. In me tudi sedaj ne. Razen enega fanta, ki si ga bom zapomnila za vse večne čase. Bilo je vse zelo spontano. Všeč mi je bil njegov karakter. Seks z njim je bil tako čuten in strasten, da se mi je mešalo. Ne preje in ne kasneje nisem s kakšnim čutila takšne strasti kot sem z njim. Seveda mi kaksno razmerje z njim ni odgovarjalo. Mi je pa ostal en žlahten spomin nanj. Globoko skrit v srcu.

To počnejo tudi 40-letniki.
[/quote]

Haha, bingo;))

Drugace pa ne, meni niso tako mladi vsec.

Mene seksualno niso nikoli privlačili 20 letniki. Mogoče zaradi tega, ker imam toliko starega sina. Na njih gledam z materinskim čutom in zaščitniško.
Sem pa kar veliko v njihovi družbi in lahko rečem samo to, da so mi fajn fantje. Presenečena sem nad njihovim odnosom- so spoštljivi, nagajivi, odrasli, odgovorni in predvsem premorejo veliko empatije kar pa ne morem trditi za večino moških, ki so generacijo ali dve starejši od njih.


Ta zapis se malo kontradiktorno bere. Spoštljivo, nagajivi, odrasli, odgovorni, premorejo veliko empatije, večina moških generacijo ali dve starejših tega nima, pa veliko si v njihovi družbi.
K temu lahko dodam samo še: priložnost dela tatu
Dokler te tretirajo samo kot mamo od svojega prijatelja je ok. Ko se bo našel en, ki ne bo samo prijazen in spoštljiv, ampak bo jasno izkazoval tudi svoje seksualne namene, pihal na dušo, se pa lahko zadeva hitro obrne v kakšno drugo smer.
Bi pa rekel, da tudi 20-letniki to ne bi počeli kar vsaki ženski v zrelih letih. Mora bit taka, da začutijo, da je ali zelo potrebna ali dovlj lahka, da se bo spustila v tako aferico z mladičem.
Na kakšno blazno krepostno žensko okrog 40. leta se sigurno ne bo noben 20-letnik spravljal.


Ta zapis se malo kontradiktorno bere. Spoštljivo, nagajivi, odrasli, odgovorni, premorejo veliko empatije, večina moških generacijo ali dve starejših tega nima, pa veliko si v njihovi družbi.
K temu lahko dodam samo še: priložnost dela tatu
Dokler te tretirajo samo kot mamo od svojega prijatelja je ok. Ko se bo našel en, ki ne bo samo prijazen in spoštljiv, ampak bo jasno izkazoval tudi svoje seksualne namene, pihal na dušo, se pa lahko zadeva hitro obrne v kakšno drugo smer.
Bi pa rekel, da tudi 20-letniki to ne bi počeli kar vsaki ženski v zrelih letih. Mora bit taka, da začutijo, da je ali zelo potrebna ali dovlj lahka, da se bo spustila v tako aferico z mladičem.
Na kakšno blazno krepostno žensko okrog 40. leta se sigurno ne bo noben 20-letnik spravljal.
[/quote]

Bla bla bla

Malce osamljene zrelejše gospe se rade posladkajo s kakšnimi mlajšimi priboljški. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=NaMw3e7fEV4

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

So super za posladkat. Priložnost zamujena ne vrne se nobena. 🙂


Ta zapis se malo kontradiktorno bere. Spoštljivo, nagajivi, odrasli, odgovorni, premorejo veliko empatije, večina moških generacijo ali dve starejših tega nima, pa veliko si v njihovi družbi.
K temu lahko dodam samo še: priložnost dela tatu
Dokler te tretirajo samo kot mamo od svojega prijatelja je ok. Ko se bo našel en, ki ne bo samo prijazen in spoštljiv, ampak bo jasno izkazoval tudi svoje seksualne namene, pihal na dušo, se pa lahko zadeva hitro obrne v kakšno drugo smer.
Bi pa rekel, da tudi 20-letniki to ne bi počeli kar vsaki ženski v zrelih letih. Mora bit taka, da začutijo, da je ali zelo potrebna ali dovlj lahka, da se bo spustila v tako aferico z mladičem.
Na kakšno blazno krepostno žensko okrog 40. leta se sigurno ne bo noben 20-letnik spravljal.
[/quote]

rajš grem z mladim praprot žet, kakor s starim dnarce štet

tudi 😉

New Report

Close