Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zenske,pomoc prosim

Zenske,pomoc prosim

Sem v 20t nosecnosti in imam hude tezave s kislino od samega zacetka. Nikoli nisem imela tezav z zobmi ali zadahom,se ce zjutraj nisem zob umila oz sem jih pozabila 1x pred odhodom k zdravniku nisem vedla da jih nisem ce se ne bi peljala mimo trgovine,ker dobesedno nisem imela zadaha nobenega.

Odkar sem zanosila jaz si umijem po 10x na dan zobs,obvezno 10min po jedi.

Kislo,grenko v ustih,zaspan zadah,dehidriran..naravnost odvraten.

Se po noci alkohola drugo jutro ni bilo 20% tako po dehidraciji kot je tole sedaj.

Dobesedno razzira me kislina

Ponoci kasljam sd zbujam od tega,zjutraj cisto bel jezik,poln kisle.sline v ustih,odtis zob..ni da ni.

Nolpazo jemljem od zacetka ze,hvsla bogu je vse ok s plodom,da me.ne boli vec zelodec pomaga pa se to je trajalo 3mesece da me je nehal bolet sem mela grozne bolecine in slabosti,zdaj pa zadah in huda kislina.

Ma.da ne vem kaj naredim nic ne pomaga.

Imam hiatalno kilo od prej,imela sem gastritis in pa se erozijo 10let nazaj.

Pred nosecnostjo pa ni bilo teh tezav nobenih,z nosecnostjo pa groza in strah.

Bog ne daj mlecne izdelke,sladko,kislo ali pa cebula to tako kislino dobim da mi je slabo ko pes pa se zeloddc zacne nazaj bolet ce jem prezacinjeno ala cebula,kis..

 

Upam da cimprej mine oz cimprej rodim

Nocko.

Ostra dieta, visoko vzglavje, zdravila.

 

Pa še to – zobje se umivajo vsaj pol ure po jedi, ne prej. Prej si lahko ustno votlino samo splahneš z mlačno vodo.

To velja za vse, ne samo za tiste, ki jih muči preveč kisline.

Sicer ne vem ali je to ok v nosečnosti ampak jaz sem zadah rešila dolgotrajno z  Chlorella alga  kapsulami. Jemala sem jih do konca, od takrat ni zadaha. Ne vem pa kako je z jemanjem v nosečnosti ,  to preveri prej.

Ovseni kosmiči.

mogoče preveč zakisano telo- poišči katera je alkalna hrana…

Med pomaga in visoko zglavje od kriza navzgor.

10x na dan drgneš zobe 10 minut po jedi?????

Ti boš brez zob in dlesni ostala!!!! Si boš še želela slabega zadaha!

Zobe po jedi splakneš z vodo, skrtačiš pa vsaj ENO URO PO JEDI!!!!

New Report

Close