Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu ženski izliv

ženski izliv

Čao zanoma me če bi mi katera lahko pokazala zadevo v živo?

pa velik izlivov še naprej

Fotomodel,

imam občutek, da ti do sedaj še ni uspelo nobene pripraviti do izliva? Se boš moral posvetiti tudi njej, ne samo sebi in razmišljati o tem, kako jo boš pošprical po obrazu.

A mar nimam prav?

tudi mene ste pripravile do smeha, morala sem to napisat, ker sem se skoraj s stola speljala (sem pač precej vizualen tip in domišljija dela:)) Pa poročaj o učinkih… “drajsanja”.

🙂 a ne, jiha po dričkalici

no, učer nismo nič drajsali… se pa tut jest že od včeraj zvečer smehljam, ker tut moja domišljija preveč divja. sploh pa tisto osušenju avtomobilskih sedežev po več dni :)))) no, sem že dragega seznanila s svojo idejo in… no, tut njemu ni smeha zmanjkal, mislim pa da je dobil zadostno zalogo fantazije, da me bo težko pričakal…

Saj se tudi meni to dogaja, pa ne vedno. Včasih je tega kar veliko, včasih pa se tega ne da niti izsiliti. Skratka, z mojim lubijem dava vedno brisačo spodaj.
Anya

BI, ja!

Čeprav je ta tema že nekaj časa v mirovanju, me je zamikalo da nekaj napišem.
Sibel, nekaj podobnega se dogaja tudi meni. Včasih je bolj opazno, včasih manj,In vedno je to povezano z orgazmom.Kar nekaj let to traja..začelo pa se je po kar nekaj letih rednih spolnih odnosov.

Zadnje čase pa mi vseeno ni nekaj jasno. Ko sem tik pred vaginalnim orgazmom, izliv se zgodi, orgazem je pa skoraj občuten. In občutek imam, kot da mi uhaja urin in da to ni več tisti izliv, ki ga poznam.

Moram povedat, da sem že v menopavzi

A mi lahko kdo odgovori na to? Ali je možno da je to urin?

Sorry, sicer ne poznam ženske ejakulacije, pa vendar… na tvojem mestu bi poskusila tisto, kar priteče. Če je slano, je urni, če ni je izliv…
Zastrupiti se ne moreš!

če kdo v to verjame, sem to jaz 🙂

moji ženi med vsakim odnosom….ni vezano na orgazem, ker ji že prej po malem teče-šprica…se mi pa zdi, da bolj ko je vzburjena močneje je….

tekočina je prozorna in malo grenkasta…tudi vonj ima bolj grenkast… 🙂

no pred dokonćnim odgovorom bi moral pogledati…

kaj praviš?

leta letijo - iščem stevardeso

?? ne razumem??

kaj ti ni jasno?

Hey!

Imam mali problem. Stara sem 18 let in veckrat med spolnim odnoson obcutim obcutek napihnjenosti in kot da bi me tiscalo na wc. Zanima me ce je to kakčen znak tega, da sem zmozna imeti zenski izliv. Upam, da mi boste odgovorili ker bi ga nekoc res rada dozivela.

izliva ne more vsaka doživet, jaz sem seksal z kar nekaj ženskami s podobnimi ali istimi položaji, z skoraj identično predigro (seveda z istim tičem-hehehe)pa lahko povem, da se to ne zgodi pri vseh-največ 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali manj žensk doživi izliv.To so ženske, ki se pri orgazmu pravzaprav pred orgazmom popolnoma IZGUBIJO-ne vejo zase in ko se ZBUDIJO prav čukasto gledajo.Ponavdai imajo tašne ženske podočnjake in so bolj šlank postave.No to so moje izkušnje, tako da ne kar vse po vrsti upati, da se to da doseči s kakšno posebno tehniko.

LP
Imam eno željo. Zelo si želim videti ženski izliv in me zanima, če je kakšno dekle ki bi to delilo z mano? 😀

ženski squirt … paše po otepaču ☺ ♥♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

New Report

Close