Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Žensko drkanje….

Žensko drkanje….

Povej mi kako bi me mucila? Kar povej mi kako bi ti mene obnorela. Me zelo zanima kako bi ti to dosegla. Naj ti povem da se sploh ne bi branil tvojega mucenja mene in pa tega da me zvezes na stol. Lahko me zvezes tudi kje drugje na primer na/v postelji.[/quote]

A izzivaš? Bi se rad igral?

Mogoče pa si res vzamem malo časa in udarim kakšen divji seks s tabo ali še bolje – te pred tem zvežem.

Ampak to bom storila samo enkrat – prvič, zadnjič in nikoli več. Prav?

Če so tvoje zgodbe popolnoma resnicne potem zelo lepo. Upam da teh zgodb ne pises samo za to ker sem ti jaz rekel da jih napisi ampak upam da je tudi kaj resnice v teh tvojih zgodbah.
Ce so tvoje zgodbe popolnoma resnicne potem si resnicno prvoklasna……. zenska. Ni kaj.[/quote]

Resnične? Ja. Prvoklasna? Ma ne. Preprosto, samo potrebna čudovitih orgazmov …. mmmmmmmm[/quote]Če so tvoje zgodbe resnicne potem si res prvoklasna zenska.

A izzivaš? Bi se rad igral?

Mogoče pa si res vzamem malo časa in udarim kakšen divji seks s tabo ali še bolje – te pred tem zvežem.

Ampak to bom storila samo enkrat – prvič, zadnjič in nikoli več. Prav?[/quote]Jaz bi rad da bi midva to pocela vsak dan ampak ce ti hoces oziroma ce ti tako zelis pa lahko to narediva samo enkrat.

Se sploh ne bi branil tega. Ne bi se branil da me zvezela – privezala na stol. Lahko bi me privezala tudi na posteljo. Bi veliko bolja pasala privezava na posteljo kot pa na stol. Upam da me cimprej zveze na stol ali pa na posteljo.[/quote]

A to potem zamenjata kdaj vlogi in boš ti igral žensko, kar on 40+ zdaj počne ali skoz ostane enako?….je portal ratal kot virtualni homoseksualni kupleraj…:-)))[/quote]Pohotnica 40+ in jaz se zelo dobro poznava tudi iz prejsnih tem. Ni to nobeden virtualni homoseksualni kupleraj. Midva se poznava ze zelo dolgo casa.

Mogoče sem se prenaglila z odgovorom.

Ne bo več spadalo v to temo “Žensko drkanje”….

A da se poznava? A res?

A to potem zamenjata kdaj vlogi in boš ti igral žensko, kar on 40+ zdaj počne ali skoz ostane enako?….je portal ratal kot virtualni homoseksualni kupleraj…:-)))[/quote]Pohotnica 40+ in jaz se zelo dobro poznava tudi iz prejsnih tem. Ni to nobeden virtualni homoseksualni kupleraj. Midva se poznava ze zelo dolgo casa.[/quote]
Ma daj ne teži še uporabnici Pohotnica 40 +.
Jaz sem nekaj lepega in sori iz prejšnjih tem.
Ne obtožuj naju za nekoga kar nobena od naju ni.
To lahko potrdi tudi moderator ;).
Če bi se midva namreč res poznala, bi vedel, da nisem avtorica tega posta.

Avtorica Pohotnica40+, ne jemlji ga resno, ker je že meni nekaj v moji temi napeljeval, da me pozna, pa je s to izjavo tu dokazal, da nima pojma kdo sem jaz. To je en virtualni stoker.

Toliko o tem, kako se o morebitnem poznanstvu razpravlja na forumih. Kar naj bi bilo hudo kršenje zasebnosti.

Midva bi morala to poceti vsak dan in ne samo enkrat. Enkrat kot nobenkrat. Vsaj enkrat na dan bi morala to midva poceti in ne samo enkrat kot ti pravis. Enkrat ni nobenkrat.

Pohotnica 40+ in jaz se zelo dobro poznava tudi iz prejsnih tem. Ni to nobeden virtualni homoseksualni kupleraj. Midva se poznava ze zelo dolgo casa.[/quote]
Ma daj ne teži še uporabnici Pohotnica 40 +.
Jaz sem nekaj lepega in sori iz prejšnjih tem.
Ne obtožuj naju za nekoga kar nobena od naju ni.
To lahko potrdi tudi moderator ;).
Če bi se midva namreč res poznala, bi vedel, da nisem avtorica tega posta.

Avtorica Pohotnica40+, ne jemlji ga resno, ker je že meni nekaj v moji temi napeljeval, da me pozna, pa je s to izjavo tu dokazal, da nima pojma kdo sem jaz. To je en virtualni stoker.

Toliko o tem, kako se o morebitnem poznanstvu razpravlja na forumih. Kar naj bi bilo hudo kršenje zasebnosti.[/quote]Jaz ti nisem nikoli prej rekel da se poznava. Mi lahko poves kdaj in na kateri temi sem jaz tebi rekel da se midva poznava?
Nikoli te nisem napeljeval na to da se midva poznava.


Ma daj ne teži še uporabnici Pohotnica 40 +.
Jaz sem nekaj lepega in sori iz prejšnjih tem.
Ne obtožuj naju za nekoga kar nobena od naju ni.
To lahko potrdi tudi moderator ;).
Če bi se midva namreč res poznala, bi vedel, da nisem avtorica tega posta.

Avtorica Pohotnica40+, ne jemlji ga resno, ker je že meni nekaj v moji temi napeljeval, da me pozna, pa je s to izjavo tu dokazal, da nima pojma kdo sem jaz. To je en virtualni stoker.

Toliko o tem, kako se o morebitnem poznanstvu razpravlja na forumih. Kar naj bi bilo hudo kršenje zasebnosti.[/quote]Jaz ti nisem nikoli prej rekel da se poznava. Mi lahko poves kdaj in na kateri temi sem jaz tebi rekel da se midva poznava?
Nikoli te nisem napeljeval na to da se midva poznava.[/quote]
V tej temi si rekel, da je pohotnica 40+ tudi @nekaj lepega in@sori iz drugih tem. To ne vzdrži, ker sem to bila jaz.
Če se pa vidva tako poznata, pa to nima veze z menoj, ki sem bila sori in nekaj lepega, pa tudi ni na mestu javno o tem razpravljat.

Jaz ti nisem nikoli prej rekel da se poznava. Mi lahko poves kdaj in na kateri temi sem jaz tebi rekel da se midva poznava?
Nikoli te nisem napeljeval na to da se midva poznava.[/quote]
V tej temi si rekel, da je pohotnica 40+ tudi @nekaj lepega in@sori iz drugih tem. To ne vzdrži, ker sem to bila jaz.
Če se pa vidva tako poznata, pa to nima veze z menoj, ki sem bila sori in nekaj lepega, pa tudi ni na mestu javno o tem razpravljat.[/quote]Ce ti nisi Pohotnica 40+ potem ne vem zakaj si se tako razburila ko sem njej rekel da se midva poznava ze zelo dolgo casa.
Ce ti pravis da se midva ne poznava potem se pac ne poznava. Dobro oprosti mi. Ocitno ti nisi ta Pohotnica 40+. Tvoje pisanje je namrec zelo podobno pisanju Pohotnice 40+. Verjetno sem te zato zamenjal za njo.Sama vsebine tvojih komentarjev in komentarjev Pohotnice 40+ so si zelo podobne.

Same vsebine komentarjev Pohotnice 40+, nekaj lepega in sori so si namrec zelo podobne. Ce ti pravis da nisi Pohotnica 40+ potem ti verjamem na besedo. Vem da mi ti ne lazes. Se nikoli do sedaj mi nisi lagala zato ti verjamem da nisi Pohotnica 40+. Nikoli vec te ne bom zamenjal Pohotnico 40+. Lahko pa nam vsaj koncno poves koliko let imas ti in koliko let ima tvoj otrok.

Narobe. Moje pisanje in njeno pisanje sta zelo različni. Mene ne moti, če se vidva poznata. Moti pa me, če se misli, da sem nekdo, ki pač nisem. Tako, to sva razjasnila.


Tudi malo si niso podobne.

Verjamem ti na besedo. Ce ti pravis da nisi Pohotnica 40+ potem pac nisi. Ocitno si ti še vedno tako zelo potrebna in seveda ker ne dobis tisto kar hoces – zelis posledicno tudi zelo pasja.


Tudi malo si niso podobne.[/quote]Izredno so si podobni ampak sedaj to ni pomembno. Raje mi povej koliko si ti stara in koliko je star tvoj otrok.


Tudi malo si niso podobne.[/quote]Izredno so si podobni ampak sedaj to ni pomembno. Raje mi povej koliko si ti stara in koliko je star tvoj otrok.[/quote]
Hahaha, seveda, kje jaz v svojih postih uporabljam besede drkanje in p*č*a in.. hahaha, ja zelo podobno pisanje.. .sploh tisto, ko si z nagajivim jezičkom preliže bradavičke hahah. Jaz tega čudeža ne morem izvest (brez zamere Pohotnica40+ 😉 ).

Izredno so si podobni ampak sedaj to ni pomembno. Raje mi povej koliko si ti stara in koliko je star tvoj otrok.[/quote]
Hahaha, seveda, kje jaz v svojih postih uporabljam besede drkanje in p*č*a in.. hahaha, ja zelo podobno pisanje.. .sploh tisto, ko si z nagajivim jezičkom preliže bradavičke hahah. Jaz tega čudeža ne morem izvest (brez zamere Pohotnica40+ 😉 ).[/quote]Lahko pa ti jaz pomagam izvesti ta cudez. Z mojo pomocjo ti lahko končno dosezes tako želeni bradivični orgazem. Malo premisli o moji ponudbi. Povej mi koliko imas let in koliko let ima tvoj otrok.

[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Tudi malo si niso podobne.[/quote]Izredno so si podobni ampak sedaj to ni pomembno. Raje mi povej koliko si ti stara in koliko je star tvoj otrok.[/quote]

Ti ni jasno, da ves čas z dedcem drkaš?[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Izredno so si podobni ampak sedaj to ni pomembno. Raje mi povej koliko si ti stara in koliko je star tvoj otrok.[/quote]

Ti ni jasno, da ves čas z dedcem drkaš?[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]Jaz se prav nič ne drkam sploh pa ne z moškim / dedcem.

draga…vse imaš razen moje trde kot kamen glavice,da se podrgne po tvojem vzburjenem ščegiju in se ti potem zarine v globine,,,,,,kaj praviš?!?

Mi das svojo fonsko? Poklic me na 031****** (brez telefonskih prosim!) poklic pa mi opis kak ti je Al pa posel posnetek na to stevilko
Hvala vsalem

Pa ženske, kaj vam je, da se morete same drkat?
Vsaka rabi vsaj enega ljubimca poleg moža, pa adijo drkanje….


Imas prav mojca

Če bi želela kontakte, bi se verjetno prijavila. Kaj misliš?

A ti res misliš, da ženske tega ne počnemo? Da si to izmišljujemo? Ja, kje pa živiš!
[/quote]
Zivjo ce si za da si jo zdrkas name ko me gledas me kontaktiraj [email protected]

New Report

Close