Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Žensko drkanje….

Žensko drkanje….

Pršlo mi je na tole mmmm

Jas si jo samozadovoljim tako da povster obrnem navpicno … Se ulezem gor tako da umam picko na poustru…. Potem pa se samo drgnem ob povster… Vem da je cudn ampk to tkooo paseee

Jaaaa, jaz isto, se drgnem ob rob postelje, spodaj si dam povster, ali pa jogi je zadost. Oz. rob postelje. Imam cimro, pa se mi vrata ne zaprejo čisto, pa se včasih bojim, da me bo zalotila. Ziher en dan me bo 😉 Prijetna nedelja je to. Pa še službo začnem ob normalnem času, tako da se bom tudi zjutraj lahko poigrala.
Danes sem se 2x. Itak je dolgčas, albo vreme, gledam TV

Jaaaa, jaz isto, se drgnem ob rob postelje, spodaj si dam povster, ali pa jogi je zadost. Oz. rob postelje. Imam cimro, pa se mi vrata ne zaprejo čisto, pa se včasih bojim, da me bo zalotila. Ziher en dan me bo 😉 Prijetna nedelja je to. Pa še službo začnem ob normalnem času, tako da se bom tudi zjutraj lahko poigrala.
Danes sem se 2x. Itak je dolgčas, albo vreme, gledam TV
[/quote]

Jaz ti lahko pomagam, da ti ne bo dolgčas 🙂 Samo povej, česa si želiš, zame ni omejitev 😉

Koliko hrenovk kranjskih klobas, kumar in banan je seksualno zloravljenih in nobenemu nič.

Jaz si jo vsak dan drkam, božam ščegija in vtikam prstke vanjo. Včasih tud v debelo rito. Moj sliši stokanje ampak me ne poteši. Včasih me gleda. Saj mi je blo nerodno najprej, zdaj pa poskrbim zase.


Ja potem se morava kje dobit!

Jaz ti lahko pomagam, da ti ne bo dolgčas 🙂 Samo povej, česa si želiš, zame ni omejitev 😉
[/quote]

Lahko mi prideš zamenjati vrata in ključavnico haha.

O boze kaki pogovori XD pa sej… Vecina vas itak verjetn neve kak se to prov dela lol. Eni pc znamo haha drugi pa… Sj bote že vedl

Ko mi moja MILFa uprizori tak šov, mi vsa kri odteče v spodnjo glavo. Če jo zalotim, da se igra sama s sabo, ji nikoli ne dovolim, da bi delo končala. Takrat vem, da ga potrebuje brez milost in ga tako tudi dobi. Sledi noro porivanje (v vse luknjice), dokler ni obnemogla od orgazmov in prosi naj neham. Na vrsti je samo še praznenje na ali v mesto po njeni izbiri.


Jaz pa si večkrat med tusiranjem usmerim močen curek vode v mojo pičkico…to se ti zvrti od naslade…bi pa probala z eno punco v kadi da mi to dela,razširi sramne ustnice in usmeri curek direkt na ščegija.. jaz pa njej….🛁

chloroquine antimalarial https://chloroquineorigin.com/# hydroxychloriquine

New Report

Close