Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek "ZEZAJTE" SE VI…..

"ZEZAJTE" SE VI…..

..KOLIKOR SE HOČETE…TODA NET NI TAKO NEDOLŽNA ZADEVICA…sedaj lahko rečem, da sem ( nemerno pišem kot jaz) da sem dobil prekrasne frende in frendice…in več od tega…:) in vse lepo in prav, …..ti prijatelji so vredni druženja, zaupanja in zaslužijo, da jim je mesto tam, kjer se je najtežje najti..v aveniji “PRIJATELJSTVA”, tistiega pravega, iskrenega…
………..dokler se ne srečaš kot posameznk pred “težkimimi odločitvami in preizkušnjami”………, ki ti jih nastavi uspda v svojem življenju….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sedaj pa še zaupaj, ali to leti na naso klapo, ali na koga drugega???Ker pises zelo dvoumno???

če pa to res leti na nas, potem pa gremo takoj na kafe…in vrzemo karte na mizo in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To se pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam s tabo … Jaz sem preko neta dobila take prijatelje, kot jih še nikoli prej nisem imela … Iskrene prijatelje … ki jim lahko povem vse … brez zadržkov … in ki vem, da mi bodo pomagali v težkih trenutkih … pa čeprav le s tem, da mi rečejo … “sej bo boljše” …

Velikokrat so mi osebe, ki sem jih spoznala prav preko tega foruma (Mladi) pomagale v najtežjih trenutkih … In ko sem bila žalostna, sem se vedno lahko razjokala na njihovih ramah … Nikoli mi niso obrnili hrbta … in vem, da mi ga nikoli ne bodo …

——————————————

RADA VAS IMAM … RES RADA … !!!!!!!!!!!!!!!!!! VSE! Kot sem že tolikokrat napisala … in kot resnično čutim …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Razo, takole ti povem:

za resničnega prijatelja boš vedel, kdaj se heca….. če pa tega ne veš, ni tvoj pravi prijatelj in ti ne njegov.
Amen.

Cmoka na lička. Pa ne bodi tako hud na nas………

..boš rekla na tole:

Nekkdo je nekoč zapisal:

“Življenje naše so le sanje in tudi sanje so le sen.”

Ljudem, ki sanjajo tudi ob svetlobi sonca, te sanje pomagajo prebroditi celo temo noči, kadar ne sije svečava lune. Pomagajo hamonizirati ritem življenja tudi takrat, kadar se barka nevarno nagiba v razburkanem morju in ni nikjer videti varnega pristana in je morje preveč globoko, da bi lahko spustili sidro.
Nošene v razburkanih urah dneva in zapisane v zavetju večera, ko mora duša skleniti mir s sabo in s svetom. Ko mora izraziti sebe, svojo bolečino in hrepenenje in ko mora odpustiti vsem, ki so se na ozkih poteh življenja srečali z njo in jo hote ali nehote prizadeli.
Hrepenenje, ljubezen, razočaranje, obup – upanje in brezup – vse, kar daje našemu življenju polet in smisel………..

CMKEC TI MOJA….ops

leta letijo - iščem stevardeso.....

pravim, da pojdi za svojimi sanjami, človek!!
SAnjaj, živi s svojimi in za svoje sanje………vedno.

Cmoka.

Razočarko, jaz pa ti pravim, da se že zbudi, ker je zunaj tako lep dan in zaživi z njim!!! Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehhe

kaj pa če te sanje vključujejo točen določeno …..

uhhhhhhhhhhhhh

ok jutri dražim dalje…bolj veselo…..lp

cmokec do jutri…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

kloniti pred ciljem je najhujša stvar.

Te bom še že izzvala, ne boj se….
Cmoka, pa priden bodi.

Razo!
Jaz te bom počasi začel razumeti!Tudi meni se je začelo nekaj čudnega dogajati tu………….
Več pa na mail,če si seveda sploh želiš take komunikacije?
Lep dan
Sp

hohoho,
btw , sem dobila en koma filmčk od tvojih Francija in Marije… pošljem enkrat proti večeru… koma boš 😉

čauči

Razko, tebe tudi pozdravljam… in razumem kompletamente

New Report

Close