Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zgodilo se je nemogoče in neverjetno.

Zgodilo se je nemogoče in neverjetno.

Lahko bi dejal, da se je zgodilo nemogoče, ko ves vet nosi maske in pazi na razkuževanje. Zgodilo se je, kar si nisem predstavljal niti v največji fantaziji, da boste vsi delali, tisto kar delam sam že celo življenje Ne govorim o strokovni izobrazbi ali teoriji, ampak vsi vi od dohtarjev naprej, se lahko ponižno pridete učit k meni o praktičlnih zadevah. Sem edini ali eden edinih , ki v osnovi in do potankosti, do najmanjše podrobnosti, poznam nošenje mask, načine razkuževanja in imam sistem razdelan v nulo,in niti ene zadeve ni, ki bi me lahko presenetila, saj je to moja življenjska agenda, pa še vedno se lahko nalezem virusa, saj gre za strašno nalezljiv virus. Za večino vas so te maske brezveze, ker jih ne znate uporabljati.Ne znate se razkuževati, tako vaših čevljev, oblek, gum na avtih, vaših las. Površin, nenazadnje izdelkov, ki jih kupite v trgovini Vse to je kužno in polno virusa, če je prej to prijemal ali v to kašljal en, ki je okužen. Prav tako nimate očal, kajti samo drobec sline v vaše oko in ste takoj ukuženi z virusom. Za vas navadne ljudi, v navedene smislu, rešitve ni, epidemija in pandemija se bo nadaljevala Prav tako pa tudi nimate razkužil, ne slepite se s tem, da navadno milo ali kar vsako razkužilo ubije ta virus. Dokazov za ali proti še ni,kot vem.

A-ha… No, ravno OKM se odlicno prileze k temi, ki jo je odprla

Replika.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

moj oce je tekel 20 let nazaj,da bomo lepega dne vsi hodili v maskah ,smo se samo smejali, no danes ni več smešno.

New Report

Close