Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zgolj načelno vprašanje

Zgolj načelno vprašanje

Ste na relativno samotni plaži z vašim partnerjem, dan se nagiba k večeru, 10 metrov stran je še en par. Ta začne seksat. Bi storili to tudi vi z vašim?

Pa ne fantazirat, resno se zamislite in se postavite v realnost.

Hihi, VALJDA da bi!!!!!

Bi; zagotovo; ampak ne tam;tako blizu tistega para!

Bi, samo, da bi se verjetno oddaljila vsaj še za 10 m (bolj verjetno 100) – drugače bi imela oči predvsem za onadva, ne pa obrnjene navznoter, v svoja doživljanja

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Seveda bi začela tudi midva sexati,pa še rajca me,če kateri par sexa zraven naju.

Normalite! Sam probal bi jo čim bolj zraven spravit, tako da bi slišala njihove vzdihe in ko bi se ti pomešali z najinimi, bi bla najbrž prekrasna sinfonija; Beethoven se lahko skrije:-)))))))

a se ti lahko lačen upreš porciji ravno prav kuhanih testenin, prelitih z mljask gorgonzolino omako? 😉

Očitno se ti za vsako rečjo pocedijo sline :-))))

danes še posebej;-)
in danes še posebej ne po hrani;-)

ne…bi pa gledala…
in kasneje uživala!!!

lp

jasno! Za vaš praznik vam je danes dovoljeno vse in tudi servirano vse:-)))

Meni pa bolj ustreza pozornost vseh 365 dni v letu in ne samo na ta dan.

Definitivno.Vsak dan je treba biti pozoren do ljubljene osebe.

Pa ti si?

Uf, kaj pa vem, če bi bila oba potrebna, zrajcana, če bi bil pogled na unedva rajcig za znoret..ne vem če res tud midva ne bi mal uzivala…ne vem no, tole res tezko komentiram, ker je toliko čejev!

Moram reči da sem kar pozoren,ji pomagam in ona je srečna in zadovoljna.Osrečujem jo s svojimi dobrimi dejanji,ter drobnimi darilci.Pa tebe?

Na žalost je po tolikih letih zveze prišlo do neke rutine in priznam, da bi mi ugajalo več pozornosti. Priznam. Sem zahtevna.

Si že dolgo v vezi?

Relativen pojem.

Ne povsem srečna v vezi?

Se ne pritožujem. Nobena stvar ni tako slaba, da ne bi mogla biti slabša in nobena stvar ni tako dobra, da ne bi mogla biti boljša.

Zlata sredina.Koliko let si že poročena ali v vezi?

15 let

Kar dolgo že.No da ne bom preveč direkten,si se poročila mlada (okrog 20 let)ali malo kasneje(nad 30)?

Toliko v vezi. Poročena manj. Starost nekje vmes.

New Report

Close