Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zimski kombinezon

zimski kombinezon

A se dajo že kje kupiti zimski kombinezončki za frajlice, stre štiri leta? Sama jih še nisem uspela nikjer izslediti…

Poglej v Baby Centru, drugače pa zdaj dobiš več ali manj samo bundice. Mogoče je za kombinezone malo prekmalu.

LP,

IrenaK

BC je poln kombinezonov. Bundice so od 8 – 12 tisoč SIT. Vsaj tiste do enega leta. Drugih cen nisem gledala.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Jaz sem ga letos naročila preko Neckermanna. Dala sem 5000,00 za zelo lep kombinizon.

Ta kombinezon sem jaz danes kupila za svoja fanta. Mi imamo barvno kombinacijo: svetlo in temno modra, ter bela.

lp Vesna

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

Lelcerc ima polno nove robe… Pojdi malo počekirat… Jaz imam bambinota 3 mes starega pa sem ful nasla…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Jaz sem ga kupila za našo frajlico -staro 1,5 za 11 eur. Zelo lepega!

evelita, kje si ga kupila? Mi smo tudi toliko stari in iscemo kombinezon.

V H&M imajo tudi cartkane. Poglej pa tam, kjer ti je bliže ali ljubše. Avstrija, MB in od 19. t.m. tudi LJ.

Draga v.k.,

kombinezonček je ful luškan. Sploh ta varianta v svetlo in temno modri barvi. A si ga kupila preko spleta ali si osebno šla ponj. Če velja slednje, kam točno?

Ti bo zelo hvaležna za info ena anonimka.

v kik-u v Graz-u

Jaz sem kombinezon kupila v Seiensberg centru. Nimajo pa št. 86/92. V West centru v Grazu jih pa nimajo.

Preko spleta pa Eduscho pošilja stvari samo po Avstriji 🙁

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

Vesna,
hvala za informacijo!

… v.k.

sta oba centra v Grazu?

Deluje krasno in ne predrago.

Hvala ti za pomoč.

LP

Mojca

Edusho trgovine so po celi Avstriji, ampak res v vsaki vasi. To so te mahjne trgovinice s kavo, poleg šanka pa imajo 3 police in gor tedensko ponudbo. Tudi v vsakem večjem šoping centru jih imaš: Seiersberg pri Gracu, West center pri Gracu (poleg Ikee), ziher so tudi v vseh šoping centrih v Beljaku in tam okoli v vaseh blizu meje.

LP

Seiensberg center je malo pred Grazem, West center je pa v Grazu.

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

Jaz kupujem kombinezon za 3 mesece starega otrocicka. A je 10 000 sit prevec, ce odstejem zanj? Nasla sem ga v trgovini v nasem kraju, je ful crtkan, sam ne znam primirjat cen.

Hvala za nasvet,
MOjca 🙂

Ja, preveč!!!Poskusi še okoli pogledat…

V Celovcu je tudi, v (novem) Sudcentru. Tam smo kupili prav tak kombinezon kot v. k. – super je. Sploh ima Eduscho dobro in poceni robo, samo izbira je bolj tedenska…se pravi, kakor kdaj.

hvala, bom

menda leclerk in H&M a ne!

MOjca 🙂

New Report

Close