Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Živce imam na preizkušnji

Živce imam na preizkušnji

Že dve leti in pol sem poročena z zelo ljubečim možem, s katerim imam tudi malega otročka. A doletelo me je nekaj, kar sem si mislila, da se dogaja samo v filmih. Mož mi je priznal, da je gej, da ga privlačijo moški. Načeloma v teoriji vemo, da bi na tej točki sledil razhod, ampak … on si ne želi razhoda z mano, pravi, da me ima rad, da bi rad živel z mano in otrokom, le da bi občasno imel ‘skok čez plot’ s kakšnim moškim. V tem trenutku sem jezna, žalostna, razočarana, a tudi zelo zmedena. Tega moškega ljubim, zanj bi naredila vse. Kolebam – ali naj privolim v dogovor, saj lahko rečem, da sem z njim srečna. Po drugi strani pa se bojim, da bi moj položaj postal nevzdržen, da bi bila še ena nezadovoljna in nezadovoljena žena, da bi v končni fazi spoznal nekoga in bi pozabil na ‘dogovor’.

 

Če ni fake, morata oba k psihiatru, terapevtu. Vaju mora obravnavat usposobljeno osebje in ne škodljivi forum.

good story 🤗

Tezka situacija, nisi edini primer, jih poznam kar nekaj. Pa so se potem tudi locili. Sama se bos morala odlocit, nimam pametnega nasveta, zase pa vem, da s takim partnerjem nikoli vec ne bi mogla seksat.

če bi  jaz , bi živela kot cimra, dokler si ne opomorem za odselitev, ker spolnosti ne bi več zmogla. fizično , psihično ne bi prenesla, da se je njegovo spolovilo dotikalo moškega , moške spolne odnose in potem bi rinil vame, bi kar bruhala. to je lažje, če sta biseksualca oba.  in da si dava nazaj svobodo, ostaneva pa starš otroku.

seksa tud jaz ne bi zmogla, prvo bi ga porival v eno kosmato moško rit,  a potem pa vame, ne hvala nikoli ne pristanem na tak odnos. pa spolne bolezni so pri takih odnosih z moškimi pogostejše in hitro prenosljive, ko se kot sodoma in gomora premešava. toliko samospoštovanja pa imam.

Lol, vzamete geje pol se pa čudite. Ljube moje ženske brez občutka

Imata skupno točko- obema so všeč moški. Čisto kul.

Če pozabiš na to, kar ti je “priznal”, ti v resnici predlaga odprto razmerje. Če nisi za to, nisi. On bi seksal še drugje, za to se mu gre. Glupo je, da ti je šel to povedat na način, da je kao gej in da mu boš zato pustila, da se da še z nekom drugim dol, ker ti pač nisi dec. Mislim, a če bi rekel, da je hetero in bi se dal občasno še s kakšno drugo dol, bi pa sprejela?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1803, 25.04.2024 ob 21:46

seksa tud jaz ne bi zmogla, prvo bi ga porival v eno kosmato moško rit,  a potem pa vame, ne hvala nikoli ne pristanem na tak odnos. pa spolne bolezni so pri takih odnosih z moškimi pogostejše in hitro prenosljive, ko se kot sodoma in gomora premešava. toliko samospoštovanja pa imam.

Vseeno se mi zdi fer da dodaš, če ne uporablja kondoma. Spb se prenaša najbolj med tistimi, ki pogosto menjajo spolne partnerje in ne pazijo na zaščito. Da ne bo kakšna mislila, da če se njen goni okoli z ženskami, da je pa varna.

Odgovor na objavo uporabnika
ŽIVČNA, 25.04.2024 ob 21:17

Že dve leti in pol sem poročena z zelo ljubečim možem, s katerim imam tudi malega otročka. A doletelo me je nekaj, kar sem si mislila, da se dogaja samo v filmih. Mož mi je priznal, da je gej, da ga privlačijo moški. Načeloma v teoriji vemo, da bi na tej točki sledil razhod, ampak … on si ne želi razhoda z mano, pravi, da me ima rad, da bi rad živel z mano in otrokom, le da bi občasno imel ‘skok čez plot’ s kakšnim moškim. V tem trenutku sem jezna, žalostna, razočarana, a tudi zelo zmedena. Tega moškega ljubim, zanj bi naredila vse. Kolebam – ali naj privolim v dogovor, saj lahko rečem, da sem z njim srečna. Po drugi strani pa se bojim, da bi moj položaj postal nevzdržen, da bi bila še ena nezadovoljna in nezadovoljena žena, da bi v končni fazi spoznal nekoga in bi pozabil na ‘dogovor’.

 

Od kdaj je gej? Komaj nekaj let je in že je gej.A prej pa tega ni vedel? Ni pošteno do tebe in otroka, da se ni prej izjasnil , saj je moral vedeti…Ali pa bi rad probal…tudi taki so, ki morajo vse probati na tem svetu.Ne…to ne bo šlo.Res ti lahko prinese bolezen.Poznam enega takega, tudi z družino, no zdaj je HIV pozitiven.Ne, na dveh stolih ne more sedeti, lahko te okuži, poleg tega boš izgubila zaupanje vanj.Da bi bil to moj sin, bi mu res hude nabrenkala! Ker bo razdrl družino, vsi bodo vedeli, da je od otroka fotr gej, pa še ti boš nesrečna! Preveč ima časa, pa je začel misliti na gluposti.Mislim, da tudi kot gej ne bo srečen! O kakšen butl je! Svetovni! Zapravil bo družinsko srečo! Bi mu kar dve pripopala, da bi se streznil!

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 30.04.2024 ob 22:18

Od kdaj je gej? Komaj nekaj let je in že je gej.A prej pa tega ni vedel? Ni pošteno do tebe in otroka, da se ni prej izjasnil , saj je moral vedeti…Ali pa bi rad probal…tudi taki so, ki morajo vse probati na tem svetu.Ne…to ne bo šlo.Res ti lahko prinese bolezen.Poznam enega takega, tudi z družino, no zdaj je HIV pozitiven.Ne, na dveh stolih ne more sedeti, lahko te okuži, poleg tega boš izgubila zaupanje vanj.Da bi bil to moj sin, bi mu res hude nabrenkala! Ker bo razdrl družino, vsi bodo vedeli, da je od otroka fotr gej, pa še ti boš nesrečna! Preveč ima časa, pa je začel misliti na gluposti.Mislim, da tudi kot gej ne bo srečen! O kakšen butl je! Svetovni! Zapravil bo družinsko srečo! Bi mu kar dve pripopala, da bi se streznil!

Lej, jaz nikakor ne podpiram seksanja vse naokoli, če si v vezi in nisi v kao t.i. odprti vezi. Tudi sicer sem proti temu, tudi če nisi v vezi. Ampak hočem pa rečt, da hiv zelo težko dobiš, če se zaščitiš s kondomom. Ta njen se je gonil okoli brez. Hiv ni samo problem gejev ampak vseh, ki brezskrbno seksajo brez kondoma, pa ne morejo za človeka dat roke v ogenj, da jim je zvest.

Butasta zgodbica. Geji imajo možnost posvojitve.

Čudoviti novi časi:

– Imam čudovito ženo

– Imam čudovitega otročka

– Imam pa tudi čudovitega priajtelja, kateremu ga vlečem in ki me jebe v rit. Jaz pa jebem v rit mojo ženo.

– Otroček v vseh teh kombinacijah zaenkrat še ne sodeluje. Zaenkrat.

Ce bos pristala na odprto razmerje bos osrecila njega in onesrecila sebe.

Tvoj ljubeci moz je egoist. On bi druzinico, on bi zeno pa otrocka pokazal,  da ga zaplankana skupnost ne bi gnjavila, potiho bi pa preko plota skakal

A bi pristala, ce bi rekel, da bi se rad z drugimi zenskami dol dajal? Verjetno ne?

In nisi ga ploznila po goflji hinavski, ko ti je povedal direktno v obraz, in brez sramu, da bi te dobesedno imel za krinko?

Kaksno bi bilo tvoje zivljenje? Predstavljaj si, kako bi te scasoma nazrlo. Ni razlike al se dol daje z moskim ali zensko. Ko bi popustil adrenalin, bi sedela doma, grizla nohte in jedla antidepresive pa razmisljala, kako lep lajf ima tvoj moz, ti pa ga doma cakas, skrbis za njegovega potomca, mu kuhas, peres. On ves srecen, potesen, ti pa… kako??

Ali si predstavljas, da pride iz druge postelje direktno k tebi, te nazge v rit in ti ob tem ne razmisljas, ce si pred sabo predstavlja tebe ali drugega partnerja.

Scasoma bi te razzrlo. On bi seveda zdaj naredil vse, da svet ne bi izvedel in ga obsojal. Celo tebe in otroka je pripravljen zmanipulirati za to. Ogaben je. Pa ne zato, ker je homoseksualec. To pac je. Ogaben je, ker te hoce izkoristiti! In pomisli… kako dolgo te je varal!

Tu je neizogibna locitev. V dobro vseh.

Ti bos imela moznost ziveti polno in srecno zivljenje, otroka bo normalno videval, ne rabita se raziti na hudo, ohranita spostljiv odnos  in vse se bo hitro uredilo.

Poskrbi zase – srecna mama , srecen otrok.

On pa bo moral prevzeti odgovornost in prestati kar je skuhal. Ze v osnovi ni fer, da te je izkoristil za razmnozevanje.

Poskrbi zase, glavo gor, zivljenje ti pripada! Srecno!

New Report

Close