Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus življenje po koroni

življenje po koroni

kako mislite, da bo izgledalo življenje pri nas po tem, ko bo korona šla mimo?
3/4 firm bo propadlo, državni proračun bo prazen, ne bo denarja za zdravstvo, ne bo denarja za pokojnine, ker praktično nobena firma ne bo plačevala prispevkov….

cela evropa je v isti štali, tako, da na pomoč iz EU ne bo za računat. kvečjemu bi morali mi komu kaj donirat…

konec sveta, kot ga mi poznamo… od drugega leta dalje bo kitajska glavna velesila na svetu, EU pa kup držav v razsulu…

https://www.youtube.com/watch?v=JsxavPANO8s

Agree…

Ni res, pri nas slabše ne more biti.

ki tako črno vidijo vse naprej.
avtor ne vem kaj si ali tip al ženska – ljudje so preživeli vojne ko je bilo vse poropano, propadlo, pa se je postavilo nazaj…
ti najboljš da se kar fentaš pa bo, ker taki s takim odnosom samo morite vse okoli, in tudi od vas pozitivnega nič ne bo.


kako pa le mož
no,da bo kitajska taka velesila, pa pri njih se je korona začela – kako pa to, da niso oni čist v razsulu – vsi ostali pa bomo… kako pa se je njim uspelo pobrati… daj malo razmišljaj kaj pišeš

Cel svet bo v krizi, ne samo mi. Bo treba začet drugače razmišljat, to lahko pomeni tudi priložnosti.

seveda. vse je na koncu uredilo. ampak v roku 10, 15 let.
če gledaš z vidika generacij, pa je to za našo generacijo bolj ali manj to. leta bo trajalo, da si bomo opomogli

če se bomo
v bosni je še vedno podobno sranje, kot je bilo po vojni

New Report

Close