Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zjutraj

Zjutraj

Prvi sončni žarki so se prikradli v spalnico. Nežno se priviješ k meni….me poljubljaš po vratu, rami,…..roka ti zdrsne pod majčko in …….

Pod hlačke? Hmmm

Srči dobro jutro! Počasi, šele zbudila sva se.:))

Saj te čisto počasi in nežno, sam tvoje bradavičke so bile tako napete in luknjica tako prijetno vlažna in topla, da si med poljubljanjem nisem mogel kaj da jo ne primem. Oh kako prijetno nežna je, ščegetavček pa že narastel, tako da nežno, čutno in počasi pa že lahko… čisto mal… Pa tako prijeten okus v ustkah imaš

Ja…. paše! Od užitka se narahlo zvijam, ampak s hrbtom sem še vednjo obrnjena proti tebi. Ob sebi čutim kako tvoj korenjak otrdeva,….tako nežen si, topim se pod tvojimi rokami…….

Kako prijetno ritko imaš! Tako lepo se je tiščim in čutim kako lepe oblike je… In tvoj hrbtiček; vse bi hotel imeti naenkrat, ne morem se te nasititi in stiskam se k tebi kot bi se bal dami uideš. Nos zakopljem v tvoje rjave laske, oh kako mi dišijo! Hotel bi si te vzeti kar takoj, na hitro in z vso strastjo. Samo ne, hočem da se vzburiš in da me prosiš naj te po*fukam…

Vzburjena sem že dragi, samo danes mi paše nežno in počasi. Končno te imam ob sebi in hočem izkoristiti vsak trenutek.
Še vedno te pustim, da raziskuješ moje telo, me poljubljaš, ližeš…..obrnem se na hrbet in moje prsi čakajo na tvoje poljube…..nežno me pobožaš, poližeš bradavičke, jih čisto narahlo stiskaš….z drugo roko me božaš po ritki in jaz ti ovijem noge okrog bokov. Na trebuhu ga čutim….trd, utripajoč, ki čaka samo na to, da ga moja lulika sprejme….

Meni bo še prišlo na stolu…:-)

…..hlačke ti potegnem čez ritko, z nogo jih potegnem čisto dol. Moje ustnice s premikajo navzdol, a joškic ne spustijo.. Poljubljam te po trebuščku, sem že pri vrhu venerinega grička in spuščam se proti tvoji češpljici… zavoham omamni vonj, lepši od vonja tisočih vrtnic! Strastno jo z ustnicami objamem, jezik ti porinim v luknjico; o bog kakšen užitek.. Nežno ližem ščegetavčka, tvoji vzdihi in upogibanje teleščka me pripeljejoskoraj do transa…

Nehi naju motit, mi bo še padel če boš svetil zraven:-)))))

N’kar se pustit motit, sam preženem neki’ k kuka skoz ključavnico. Bom čist potih’ ….

Ne jezi se ,sicer pa ima ona dve luknjici.

Kar dej, sam mulca mi prežen, hahahaha

Nimam pojma kdaj je iz stajce priplezal!

hahahahahahahahahahahahaha

pi*zda sem svina! :)))))))))))))))))))))

….z eno roko te primem za roko in jo popeljem na eno joškico in skupaj jo stiskava…..z drugo te primem za tvojo skuštrano črno glavo in te nežno vlečem proti moji mokri luliki….čutim da prihaja prvi val, začenjam se tresti, tvoj jeziček divja po mojem napetem ščegetavčku……še,še, ja…..lubi, prišlo mi bo…

:-)))))))))))))

Moj poljub je pa spet narobe razumel.:))) No ja, saj sploh ni več smešno.:((

…. tvoje stokanje me še bolj podžge, še bolj intenzivno se lotim tvoje lulike in čutim njen utrip, kot utrip srčka s katero stiskava joškico.. Naenkrat se tvoje tvoje telo usloči, dihanje se ti poglobi, vse glasnejša postajaš… Na koncu samo še rahel vzdih, vzdih olajšanja… Neznansko srečo čutim ob tem, ti pa obležiš čisto mirna, tvoji stiski popustijo, glavico obrneš stran od mene, a na tvojih ustnicah opazim nasmeh, komaj zaznaven, a dovolj da opazim na njem ljubezen in srečo……

Za nekaj časa grem dol, ker sem grd ratal.

Potegnem te k sebi in te strastno poljubim, tako lepo je bilo…..ustnice so še združene v strasten poljub, ko se prevaliva, sedaj si na vrsti ti…počasi se spuščam k tvojemu korenjaku, še prej poljubljam tvoje bradavice, trebuh…..mmmmm čaka me….vzamem ga v usta, obliznem glavico in se spustim do konca, ti ječiš in mi z rokama porivaš glavo gor in dol, mmmmmm, poližem jajčka, jih nežno gnetem, moje ustnice spet objamejo korenjaka, ki strumno čaka…..

cmok

Joj draga, nebesa! Kako paše, ob pamet me spravljaš… Razen tebe ne vidim in ne čutim ničesar, le tvoja čudovite in nežne ustnice na mojem ku*rcu! Norim od občutka kako lepo ga znaš lizati, kako prijetno sesaš, občutek je tak kot bi se hotel cel jaz precediti v njegovo glavo! Tako prijetno je, ne draga, ne muči me več, nastavi mi tvojo prekrasno požrešno pi*zdo, nastavi mi to potrebnico, v njo hočem!

Dvignem se in se počasi nasadim na tvoj pokončni ku*rac, zagrabiš me za pas in me obrneš na hrbet. Divje me poljubljaš, vlečeš za lase in me nabijaš, dvignem noge in te objamem čez hrbet. Hočem ga čutiti celega! Med nabijanjem mi šepetaš, o ljubica, o ljubica,…prekinem te in ti polglasno rečem fukaj me, še, fukaj me!!!!! Ti ponoriš in še pospešiš……..

Takrat me popolnoma obnoriš! Vzamem tvoji nogici in jih naložim na moja ramena, pokleknem poleg in te nabijam vedno hitreje…. Izgovarjam najbolj opolzke besede, tebi pa ponovno prihaja… Še hitreje…. in kot bi ustrelil, istočasno oba oba doživiva orgazem; ti govoriš, ne, skoraj upiješ da ga čutiš po vsem telesu od las do zadnjega prstka na nogi, jaz samo na ku*rcu in takrat se zgodi – v trenutku si kot sončnica, polna semena…

Se zavedaš draga, se zavedaš da sva se prvič ljubila, želim si še velikokrat okusit tako sladkost ljubezni, ki mi jo lahko podari le moja prikupna PRINCESKA….?

Vem dragi in bilo je božansko!! Oba veva da ni bilo zadnjič. Je bilo predobro! Vstanem in nama naredim kavico. Grem pod tuš, se oblečem, te poljubim v slovo. Potegneš me k sebi, me močno objameš in poljubljaš, ker nočeš da grem. Moram dragi, jutri me čaka nor dan, rada bi bila urejena, večer bo veliko lepši, če bom plesala v sexi cunjicah.:))) Lepa hočem biti samo zate, princ moj!
cmok

New Report

Close