Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žlahtna štorija

Žlahtna štorija

Upajmo na nadaljevanje. Tistemu, ki ni všeč, pa ni treba, da gleda.


Tisti,ki mu ni všeč ne gleda, niti ne komentira.
Meni so bile zelo všeč prve tri sezone. Potem je šlo na slabše. Sem pa v glavnem kar gledala. Ne ravno vsega.
Če bo 7. sezona, bom najbrž tudi. Vsaj na začetku.

Prav glava se mi je odpočila, ko so prenehali predvajati to nadaljevanko.
Doma, v službi, samo Bonifacij, Marija, Berto in analiza vsake hčere in partnerjev posebej.
Ne vem, kaj bo sedaj na dnevnem redu, toda tega je bilo prav zares dovolj.


Dobro si to napisala;). V moji bližini niso razpravljali o tem. Ne v službi, ne doma.

Sedaj predvajajo na televiziji ponovitve hrvaške nadaljevanke Kar bo, pa bo. To je bila in je še vedno lepa nadaljevanka.
Ker je bila tudi Žlahtna štorija lepa nadaljevanka, me zanima, če kdo ve, ali predvajajo kje to nadaljevanko ?

Zaenkrat na televiziji Planet te ponovitve ne predvajajo. Tudi ne vem, če je na njihovem arhivu siol.net možno gledati te oddaje. Na mojem računalniku namreč ni dostopa.
Mogoče pa bodo ponavljali leta 2018, takrat, ko bomo na dopustu.

Sem takoj za ponovitve 1.-3. sezone. Nisem vseh gledala. Kar sem videla, je bilo veliko boljše od sedanjega.
Res ne vem, zakaj tega ne ponavljajo? Ponavljajo vse nemogoče in slabe nadaljevanke.

Sem takoj za ponovitve 1.-3. sezone. Nisem vseh gledala. Kar sem videla, je bilo veliko boljše od sedanjega.
Res ne vem, zakaj tega ne ponavljajo? Ponavljajo vse nemogoče in slabe nadaljevanke.
[/quote]
To bi res lahko naredili. Namesto teh debilnih resničnostnih šovov.


To bi res lahko naredili. Namesto teh debilnih resničnostnih šovov.
[/quote]

Če ponavljajo tisto Usodno vino (neprimerno slabše od Štorije), bi lahko tudi to.

Sem tudi za. Od prve sezone delje. Namesto neprebavljivih resničnostnih šovov.

kdaj bo začela nova sezona a ve kdo? kajti berto pravi v napovedniku,da se štorja nikoli ne konča


Nove sezone ne bo. Ne glede na to, kaj Berto govori.

Bi jo pa lahko ponavljali. Prve tri sezone bi gledala z velikim veseljem. Pa tudi ostale bi šle. Veliko boljše so od teh sedanjih nadaljevank.

saj so že vse sezone na tvinu,čakam pa novo


Bo treba pogledat. Mislim, da jaz tega nimam?

če si telekomov naročnik imaš


Nove sezone ne bo. Ne glede na to, kaj Berto govori.

Bi jo pa lahko ponavljali. Prve tri sezone bi gledala z velikim veseljem. Pa tudi ostale bi šle. Veliko boljše so od teh sedanjih nadaljevank.
[/quote]

Sem tudi za ponovitev. To je Planet tv? Ponavljajo vse vrste bedarij, zakaj ne bi raje Štorije.

jest sem za novo sezono a zbiramo podpise???

sedaj sva dve! 😉

sedaj sva dve! 😉
[/quote]

tri !!!

Jaz nisem gledala prve sezone, zato sem takoj za ponovitev. Baje je bila prva sezona najboljša!

tri !!!
[/quote]

Štiri

Štiri
[/quote]

Pet ! Vsaj prve tri sezone! 😉

Jaz sem šele 6

New Report

Close