Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žlahtna štorija

Žlahtna štorija

Štorija e finita.

Lepo se je zaključila ta najboljša slovenska nadaljevanka , ki je bila kdajkoli predvajana na slovenski televiziji.

Saga o Špacapanovi družini nam je nudila obilo lepih nasvetov, obilo razočaranj, ki so prisotna v vsaki družini, predvsem pa obilo zadovoljstva ob izvrstni igralski zasedbi.

Čeprav je gospodar družine nekoliko melanhonično izjavil, da so se vse hčere razkropile po svetu, se spodobi, da so se nam predstavili še potomci družine.


Hčere so potomci družine.
Konec je bil kar o.k.


Hčere so potomci družine.
Konec je bil kar o.k.
[/quote]

Kakšni potomci so mišljeni? No, saj je vseeno.Konec je.

V 7.sezoni bo več govora o potomcih.

Končana je. Če gledam nazaj, je bila to res praktično najboljša slo.nadaljevanka. Zadnjo sezono so jo sicer kar precej biksali (maaalo tudi 5.)., a kljub temu serija še vedno vodi.
Bila je res dobra. Da vodo pa tudi pomeni, da so ostale za nekaj razredov slabše.

Prve tri sezone so bile fantastične. Četrta malo preveč v eno smer, tudi na nek način nesimpatična, nekateri igralci nepristni. Peta se je trudila, šesta tudi, a je , žal, zašla v neke čudne, ne štorijske vode;). Kar je ostalo Štorij (žal, veliko premalo), je bilo super.
Na splošno pa je bila serija zelo dobra.
Me prav zanima, kaj bi počeli v 7. sezoni??;))

Kaj ste se na koncu Ežš vsi goreči oboževalci obdelali in vžgali orgijo?
Saj se ve,da svingerjo so imeli radi to serijo,ker je sperma letela.
Sedaj bodo vse kurbe in kurbirji žalostni,ker je konec.

Dobra.

Ma fantastično si to napisala. To je veliko bolje od prejšnjih kritik Zale;). Res odlično. Ti je kaj odleglo??!!

EŽŠ je pustila pečat. Tak, ali drugačen.

Nisem gledala v četrtek in petek. Si bom petek pogledala. Zadnjo pa moram, da vidim, kaj so na koncu skvačkali;).

Konec je bil malo predvidljiv. Vse skupaj je dokaj dobro izpadlo. Ni nek zaključek, a je nakazano, kako in kaj.

Konec je bil malo predvidljiv. Vse skupaj je dokaj dobro izpadlo. Ni nek zaključek, a je nakazano, kako in kaj.
[/quote]

Meni se konec ni zdel dober.

Ne bi rekla, da je bil ravno super,krasen konec. Malo je tudi odprto, če bi še kdaj snemali.
Pričakovala sem drugačen konec- ne samo vsebinsko.

Dobro,nekaj nas je, ki zadnje sezone nismo spremljali. Bi nekdo v parih stavkih zapisal, kaj se je na koncu izcimilo? Oziroma, kakšne so razmere, ter odnosi med akterji, kdo je še, in s kom sedaj, v tej Žlahtni štoriji?
Prosim lepo.

______________________

Berto in Adelina ostajata (sama) na Grediču. Laura+Sergej odhajata v Peru, Marija in Bonifacij sta spet o.k., Gušto je še v Štorijah, Zala in Toni sta na Norveškem, Maja odhaja s sinom v New York za mesec, dva, Anica je v zaporu, Smiljan je s sinom v Vipolžah…..tako nekako…
v vinotek sta dva para Jan+Gabi in Maric+ Živa…
ja, šef policije zbeži s sliko v neznano…

Hvala. ☺

MMG, Kaj pa oštir Marko?

______________________

Oštir Marko in Zorica ostaneta v gostilni.
Rafael odide v Vatikan, kjer ga bodo poslali na kazensko misijo v neznano. Mogoče v Peru?!)
Cvetka se po vsej verjetnosti vrne v Ljubljano.


Zakaj pa Rafael? Bil je ja zelo pozitiven lik – nekoč?

______________________


Zakaj pa Rafael? Bil je ja zelo pozitiven lik – nekoč?
[/quote]
Prekršil je vatikanske zakone. On, kot uslužbenec Vatikana, ne sme nastopati in pričati o določenih stvareh. Tukaj je konkretno bila pres konferenca o kraji slike. To je za Vatikan mednarodni incident. Rafael je bil drugače pozitiven lik, malo zagret za Lauro;).

Še enkrat ti hvala za pojasnilo zgodbe.

______________________

Ma fantastično si to napisala. To je veliko bolje od prejšnjih kritik Zale;). Res odlično. Ti je kaj odleglo??!!
[/quote]

Zelo,da take lolike kot si ti ne berem več. Žal te bom pa kdaj pa kdaj še videla v kakšen filmu,ali seriji. Saj vem,kdo si. Ena užaljena mona.

Ko je prišla nova Zorica (oziroma nova igralka, Karin Komljanec, ki igra Zorico), vas je veliko kritiziralo, češ da ni tako dobra kot prejšnja, Alenka Kozolc. Zanima me, kakšna se vam je zdela Karin zdaj proti koncu sezone, ko ste se jo že navadili.
Meni je boljša – lik Zorice ji bolje pristaja kot Alenki.

V začetku sem rekla, da je drugačne od Alenke, da se bomo morali privaditi nanjo. In smo se. Vsaj jaz.Meni se je zdela zelo dobra, tudi dialekt je bil dober. Motilo me je le, ker je bila premlada.

New Report

Close