Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žlahtna štorija

Žlahtna štorija

Ne vem, kako boš pisal mnenje, če ne gledaš??
[/quote]

Nikoli ne berem postov o Kmetiji, ne komentiram. kmetije ne gledam, mi je ogabna (povem tukaj prvič) in se v to ne vtikam, ne komentiram. Zakaj ne naredite tako tudi tisti, ki ne marate, ne gledate Štorije?

Iz Štorije sem si zapomnila nekaj življenskih resnic, za katere mislim, da držijo v vsakdanjem življenju.

Človeku ni lahko biti sam…
Družina smo, pomagati moramo drug drugemu…
Napake mojih otrok so moje napake, to pomeni, da jih nisem naučil, kaj je prav…
Človeška zloba je kot ogenj…
Svoje ljudi najbolj pogrešamo, ko smo srečni…
Ko se duša zlomi od hudega,, iščeš uteho v upanju…

in še pa še

Kot, da bi gledali ljubezenske prizore iz filma V vrtincu.
Kako romantično se vse razpleta. Staro, vendar sedaj novo ljubezen sta našla Marija in Bonifacij, ljubezenska zgodba med Adelino in Bertom se je potrdila in umirila, strasti še vedno razganjajo Lavro in Sergeja, težko pričakovani ljubezenski objem med Žanom in Majo, našla sta se Jan in Gabi.
In seveda Smiljko in Anica.
Skoraj preveč poljubov za eno nadaljevanje.

Kar sladko ;)). Tak bo po vsej verjetnosti konec.

Saj ni vse tako romantično. Krimič (zelo slab) gre dalje.

Za trenutek nisem verjela, da Ludvik govori resnico. Pri Anici sem bila malo v dvomih.Pustila sem majhno možnost, da se je spremenila.

Vezi se razpletajo, napetost popušča, mogoče pa bomo naposled le obelodanili, kdo je pravi oče in kda je prava mati od Lavre.
Vinoteka v mestu je zgodba zase, po svoje pa je pripomogla k razpoznavnosti podeželja v mestu. In vsegaboječi in pretirano natančni delavec v vinoteki, je le uspel razrahljati svoje togo obnašanje.

Berto je Laurin oče. Sicer ne bi Anica šla ponarejat testa.

Berto je Laurin oče. Sicer ne bi Anica šla ponarejat testa.
[/quote]

Ali jima bo Anica povedala/priznala/ danes, ali v petek?

Zelo dobra igra omogoča, da iz dokaj enostavnega scenarija, naredijo gledalcem všečno nadaljevanko. To je dokaz, da podeželsko dogajanje zelo zanima televizijske gledalce.
Spontani in začinjeni dialogi ustvarjajo žlahtnost.
Za vse čase si bomo zapomnili to nadaljevanko, edinstvena in enkratna slovenska nadaljevanka, ki jo bodo gledali še naši nasledniki, tako kot smo mi gledali v otroških letih Hišico v preriji in jo še sedaj marsikdo rad pogleda.

Joj produkcija že spet hvali svojo serijo!!! Vam povem,da ste zasrali na celi črti!!

Je danes konec? Napo srečno, napol odprto…?

No, konec bo precej predvidljiv. Laura in Sergej bosta prosta, Eda bodo spoznali za krivega. Ostali bodo, več ali manj, srečno živeli naprej.

Vse opcije so ostale odprte za nadaljevanje in gledalci tudi pričakujemo nadaljevanje.
Iz neznanega kmečkega podeželja, se je v svet podalo nekaj otrok iz Špacapanove družine. Kot smo lahko razbrali, jim je oče dal dobro popotnico, saj je vanje vcepil veselje do dela na kmetiji, ki pride vsakemu prav, če ga obvlada.
Seveda pa so tukaj še drugi dejavniki, ki vplivajo na to, da gredo otroci po svoje.
Zanimivo je tudi to, da je po dolgih letih odraščanja in potovanja po svetu, Lavra končno našla svojega očeta.
Vsak otrok s svojo zgodbo, zgodbe se širijo in videli smo potomca Žana in Maje, ki bo najverjetneje ostal na kmetiji, če ga ne bo speljaj očetov umetniški svet v Ameriko.

Odprto je vse za nadaljevanje. Kakšno bi bilo, če bo? Samo upam /če že bo/, da ne bo spet kakšnih mašil a la Vinoteka, pa kriminalk. Če že mislijo delat dalje, naj bo to v Brdih, v Štorijah…to je bistvo te serije. Naj bi bilo.

Baje bodo spomladi snemali dalje. Koliko je vir zanesljiv, ne bi vedel.

Pa smo tam;))). Pa tako so skrivali.

Menda se je nekdo zagovoril? Ne razumem, zakaj tako skrivanje??

Iz pokazanega je razvidno, da lahko nadaljevanko snemajo pod istim imenom še naprej, saj so bolj ali manj prisotni še vsi člani dinastije Špacapan z njihovimi potomci vred.
Vendar je pri nadaljevanjih potrebno ohraniti žlahtnost . Predvsem pa se je treba izogibati vlog, ki so namenje neki določeni osebi, ki naj bi sodelovala v nadaljevanki.
To se je zgodilo z Leo Mihevc, ki je neprestano potresavala in odigravala ene in iste gibe, se vsemu in vedno čudila in delala paniko.
Še drugi so bili zgolj in samo sebi namen.
Temu se je treba izogniti, drugače pa dinastija Špacapan lahko nadaljjuje svoje poslanstvo zvestim gledalcem.


Meni se je Leina igra zdela dobra, celo zelo dobra. Če upoštevam, da sploh ni igralka, je bilo odličbo. Luštna je in simpatična.
V prejšnjih sezonah smo imeli eno, ki je v vseh scenah samo cvilila in zavijala z očmi. Tisto je bila slaba igra.
Kako bo naprej, bomo videli. Če se bo nadaljevalo, bo Laura najbrž ostala, saj tukaj ostane vse odprto.

Ta Štorija bo imela 5000 delov vse skupaj in vsi se bodo poseksali vsepovprek.
Bogomolke pred ekrani si bodo jo mencale in potem letele k
upnike.
Lahke gledalke in gledalci bodo vse obdelali kaj leze in gre.
Bolj neumni oboževalci te telenovele,se bodo pa čohalo po glavi,jajcih in lulikah.


Meni se je Leina igra zdela dobra, celo zelo dobra. Če upoštevam, da sploh ni igralka, je bilo odličbo. Luštna je in simpatična.
V prejšnjih sezonah smo imeli eno, ki je v vseh scenah samo cvilila in zavijala z očmi. Tisto je bila slaba igra.
Kako bo naprej, bomo videli. Če se bo nadaljevalo, bo Laura najbrž ostala, saj tukaj ostane vse odprto.
[/quote]

Točno tako. Za amaterko, naturščnico je Lea enostavno odlična. Imamo tudi slabe naturščnike npr. tista cvileča res ni bila dobra izbira. Pa je ostala kar nekaj sezon.
Če bo nadaljevanje, nimam nič proti,če Lea ostane. Pravzaprav že kar mora;).
Vinoteko pa naj skrčijo na 10 min za celo sezono, je čist brez veze.

Jaz vem ,kaj se bo na koncu čez 20 let zgodilo.
Berto se bo na smrtni postelji tako najedel fižola,da bo na glasno se sprdnil in bo Gredič z vso njegovo sodrgo v luft zletel.

Ne,jaz vem,kaj se bo zgodilo: vsi liki bodo imeli skupinsko orgijo, sperma,hlačke in vibratorji bodo leteli. Berto bo Adelino poseksal do smrti. Smiljan bo Anici njen drek lizal. Maja se bo seksala z Žanom in Janom.
Gušto bo nategnil vse v župnišču in Marija se bo pri tem križala.
Bonifacija bo zajela druga puberteta in bo tekem za mladimi frulami.

New Report

Close