Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zlata ALU folija

Zlata ALU folija

Sigurno bo katera vedela, kje bi lahko dobila zlato alu folijo.

Razmišljati sem začela o postavitvi novoletne jelke (jaz jo začnem postavljati že v začetku decembra) in ker imam samo in izključno steklene bunkice in malo triletnico, bi letos bunkice zavila v zlato alu folijo, tako da na tleh ne bo vse polno črepinj, če katera pade na tla in se razbije.

Pa še malo drugače bo…..

Nataša

Prvič slišim za zalto alu folijo. Sem pa res za luno. Mene tudi zanima, kje se jo da dobit.

Jaz pa mislim, da aluminij ne more bit zlat! Poskusi s čim drugim

Jaz sem je pred leti kupila v eni trgovini kje so prodajali material za aranžiranje.
Gre pa za folijo, ki je navita na cca. 15cm dolgem kolutu in se mi zdi da tanjša kot tista kuhinjska folija.
Če je ne boš našla pa poskusi z zaltim papirjem za ovijanje, s tem da boš v tem primeru mogla vsako kroglico zaviti kot paketek ter na vrhu folijo zavezati – zna pa biti ravno tako lepo 🙂

Nataša, če imaš kakšno znanko ki je frizerka ti bo lahko naročila zlato folijo katero uporabljajo pri pramenih.
Na eni strani je zlata na drugi pa srebrna, druga varianta pa je, da je na eni strani temno modra na drugi pa srebrna. Je pa polovico ožja!
Upam, da ti rata. LP.

V prodajalnah, kjer imajo aranžerski material.

V Prometeju (Ljubljana) bi sigurno dobila kaj primernega.

Oj, punce zlate ste!!!!
Tako kot bo moja novoletna jelka! :))))

Bom najprej vprašala v naši Paleti (podobno kot Prometej), potem pa še pri frizerki.

Hvala še enkrat!

Nataša

New Report

Close