Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zlata medena ponudba za ŽENSKO

Zlata medena ponudba za ŽENSKO

Večno bom mamičin ampak čas je da si najdem žensko, ker gospa ne zmore več sama vsega. Ponujam:

– življenje v mansardi 75kvm, lastna kopalnica (plačala obnovo mamica), skupno stopnišče, lasten vhod

– lokacija je moderno mondeno alpsko središče z pitno vodo in mirnimi sosedskimi odnosi.

– izdelava števcev se ne splača, bomo skupaj

– žaganje drv 2x letno skupaj

– priznanje lastnega gospodinjstva se ne splača, da se skrivamo pred dvojnim RTV prispevkom in dvojnim kantam za smeti (včasih boš vrgla kaj v kanto in bo kdo od domačih vzel ven)

-imela boš lasten parking pred hišo (včasih boš morala preparkirati ker imamo hierarhijo in boš pač parkirala najdlje od hiše)

– jaz imam svojo otroško sobico, ti imaš samo mesto v postelji in vse skupno v uporabi

-lastnik nisem jaz ampak čez 35 let bom, in takrat ti nimaš nič ker bova podpisala pogodbo (tako hoče mamica)

– tvoj denar je od vseh in se pričakuje da vlagaš v našo hišico

– vzela boš kredit za izplačilo mojih sorojencev

– minimalno 3 otroci, če bo mrtev ali splav ne šteje

-seks vsaj 3x tedensko, dokler zmorem, ko ne zmorem me urejena čakaš in podpiraš. Lahko brez orale in anale, ampak potem mi moraš plačati eskortico.

-moj priimek in moj kraj in moja okolica, tvoj kraj me ne zanima.

-tvojih nočem na obisku brez napovedi pa še to samo v spodnjem nadstropju, ne v stanovanju ker mogoče me boli glava in nočem videt nikogar

-hodiš v šolo in 90% z otroci je tvoja skrb kakor 85% gospodinjstva. Bom samo pospravil za sabo, tako sem navajen. Znam narediti tople sendviče ob nedeljah in 2uri ti lahko naredim uslugo da greš na wc in zamenjaš vložek, potem z otroki nočem nič.

– o “tistih dnevih” nočem vedeti nič, izgovorov ne bo. Če je krvava, se uredi in obriši, za praznenje bo v redu.

– pričakujem doto od tvojega patriarha vsaj 50 tisoč

– nobenih feminističnih prijateljic

– pričakujem da si zvesta, urejena, pokorna in mi ne ugovarjaš,  v postelji pa tigrica ki časti moje seme

– lahko imaš domačo žival ampak jaz ne bom skrbel.

– ob nedeljah obvezno 12 ur kavč, gledam športe formula 1, navijamo samo zaFerrari, da ne bi slučajno za kakšne švabske firme tipo Benz. Gledam tudi smučanje, smučarske  skoke in častim podhranjene Kekce tipo Rogla, Pogi, Muki, Keko, Kranc, Prevc. Drugega ne bo, ker je brzeveze, sploh nogomet je balkanarija.

– lahko si iz Balkana ampak če ne znaš povedati po slovensko prosim da molčiš. Bureka ne jem, niti pite, niti kebaba, samo goveja župca je dovolj dobra in mamica naredi najboljšo.

Hvala, lahko se javite v tej temi in bom izbral kandidatko. O izboru in neizboru boste vse obveščene po pošti najkasneje 8 dni po izboru.

lol

 

če bi bile ženitne ponudbe iskrene 😀

Mene briši, sem raje sama na svojem otoku.

… še, lahko me ustreliš, za menoj bo žalovala samo moja mamica, ženske pač ne :))))

hahaha… in pol si se mokr zbudu…

☺️ nam se zdi dobra ponudba. Glede na to, da pride oseba k nam, v našo dinamiko in hišico kjer smo navajeni in se moramo prilagajati.

Odgovor na objavo uporabnika
Mamičin, 17.03.2024 ob 11:20

☺️ nam se zdi dobra ponudba. Glede na to, da pride oseba k nam, v našo dinamiko in hišico kjer smo navajeni in se moramo prilagajati.

Zelo imate prav, seveda! Kar bodite tam še naprej in se prilagajajte do nezavesti!

Oglas daj v polje. Aja saj si, pardon, pozabila da sem na monu 🙂

Vso srečo!

Noben problem. Sprejmem vse pogoje.

Potem boš pa že videl, kaj vse se lahko spremeni.

@Vedno mamičin 17.03.2024 ob 08:32

Mail! Mail si poDabu napisat!!

Odgovor na objavo uporabnika
pridna895, 17.03.2024 ob 12:20

Noben problem. Sprejmem vse pogoje.

Potem boš pa že videl, kaj vse se lahko spremeni.

smejem se do solz. 👌

 

Babo boš dobil zelo lahko in hitro, ker vsaka je rada pojebana večkrat na dan, od svojcev ali sosedov, ni panike. Ti samo jahaj veselo do picajzlov in dalje !

😂🤣😅

O mami pa nisi nic povedal?

Ko mamice ne bo, kak bo dete slo?

O joj OP, napisi svoj naslov, da ti pride policija klet pogledat. Ni sans, da ni tam kaksna ziva ujetnica, ali pa vsaj 1 ali morda vec trupel…

Pošteno povedano. Marsikdo enaka pričakovanja zavije v celofan.

In, da ne boste mislili…se dogaja takole -ujetništvo- tudi v reali…/ pa ne samo pri muslimanih / …

Čim je mati v igri in ne zmore brez…dekle- samo bejži stran…in si najdi kvaliteto, kjer bosta skupaj ustvarjala,  kot bo vama zapasalo.

Se pa nasmejiš, to pa ja…kako fantiček fantazira…

Moderna parodija😂😂😂

Uff, ja…tole te bodo pa nadrle potencialne kandidatke, tole pa ne bo po tvoje, prsežem, kakšen hovder-minder si tole sprožil…Zdajle boš pa slišal, da boš kar zafarbal, mater vola, no …?!

Grem pogledat, če imam kaj za grickat…!

no, dajmo babe…vrnite mu žogico in zapišite svoj seznam, dajte mu nazaj tinte pit…patetičnemu maminemu pezdetku !!!

Avtor, ti si pravi dojenček!

ja, pozabu si sebe opisat , a to si 40+, ker ti mati že peša , imaš plešo , luknjo v zgornji dvojki in si vampast od goveje župe, zaje.ban karakter, spodi pa smokija …? da vem vizualizirat enga kretena, ha, ha, ha,

Ja, koliko je pa tebe mama zlorabljala ? Čustveni invalid, te je tudi fizično izčrpala  ? Opiši kako je… ali poteka tvoj dan ? Ti mama še umiva spolovilo ? Tudi ti njej zdrgneš hrbet ? Kar sprosti se in nam zaupaj svoje travme…tu si na varnem…!

Ob vselitvi tudi praktično darilo.

Odgovor na objavo uporabnika
Vedno mamičin, 17.03.2024 ob 08:32

Večno bom mamičin ampak čas je da si najdem žensko, ker gospa ne zmore več sama vsega. Ponujam:

– življenje v mansardi 75kvm, lastna kopalnica (plačala obnovo mamica), skupno stopnišče, lasten vhod

– lokacija je moderno mondeno alpsko središče z pitno vodo in mirnimi sosedskimi odnosi.

– izdelava števcev se ne splača, bomo skupaj

– žaganje drv 2x letno skupaj

– priznanje lastnega gospodinjstva se ne splača, da se skrivamo pred dvojnim RTV prispevkom in dvojnim kantam za smeti (včasih boš vrgla kaj v kanto in bo kdo od domačih vzel ven)

-imela boš lasten parking pred hišo (včasih boš morala preparkirati ker imamo hierarhijo in boš pač parkirala najdlje od hiše)

– jaz imam svojo otroško sobico, ti imaš samo mesto v postelji in vse skupno v uporabi

-lastnik nisem jaz ampak čez 35 let bom, in takrat ti nimaš nič ker bova podpisala pogodbo (tako hoče mamica)

– tvoj denar je od vseh in se pričakuje da vlagaš v našo hišico

– vzela boš kredit za izplačilo mojih sorojencev

– minimalno 3 otroci, če bo mrtev ali splav ne šteje

-seks vsaj 3x tedensko, dokler zmorem, ko ne zmorem me urejena čakaš in podpiraš. Lahko brez orale in anale, ampak potem mi moraš plačati eskortico.

-moj priimek in moj kraj in moja okolica, tvoj kraj me ne zanima.

-tvojih nočem na obisku brez napovedi pa še to samo v spodnjem nadstropju, ne v stanovanju ker mogoče me boli glava in nočem videt nikogar

-hodiš v šolo in 90% z otroci je tvoja skrb kakor 85% gospodinjstva. Bom samo pospravil za sabo, tako sem navajen. Znam narediti tople sendviče ob nedeljah in 2uri ti lahko naredim uslugo da greš na wc in zamenjaš vložek, potem z otroki nočem nič.

– o “tistih dnevih” nočem vedeti nič, izgovorov ne bo. Če je krvava, se uredi in obriši, za praznenje bo v redu.

– pričakujem doto od tvojega patriarha vsaj 50 tisoč

– nobenih feminističnih prijateljic

– pričakujem da si zvesta, urejena, pokorna in mi ne ugovarjaš,  v postelji pa tigrica ki časti moje seme

– lahko imaš domačo žival ampak jaz ne bom skrbel.

– ob nedeljah obvezno 12 ur kavč, gledam športe formula 1, navijamo samo zaFerrari, da ne bi slučajno za kakšne švabske firme tipo Benz. Gledam tudi smučanje, smučarske  skoke in častim podhranjene Kekce tipo Rogla, Pogi, Muki, Keko, Kranc, Prevc. Drugega ne bo, ker je brzeveze, sploh nogomet je balkanarija.

– lahko si iz Balkana ampak če ne znaš povedati po slovensko prosim da molčiš. Bureka ne jem, niti pite, niti kebaba, samo goveja župca je dovolj dobra in mamica naredi najboljšo.

Hvala, lahko se javite v tej temi in bom izbral kandidatko. O izboru in neizboru boste vse obveščene po pošti najkasneje 8 dni po izboru.

Hahhaha sem bil gotov da bo za domaco zival napisal da ma lahk njegovga tica a sam ce bo dobro in dosledno skrbela zanj

Bravo, avtorica, bravo!

New Report

Close