Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zlata medena ponudba za ŽENSKO

Zlata medena ponudba za ŽENSKO

Odgovor na objavo uporabnika
Vedno mamičin, 17.03.2024 ob 08:32

Večno bom mamičin ampak čas je da si najdem žensko, ker gospa ne zmore več sama vsega. Ponujam:

– življenje v mansardi 75kvm, lastna kopalnica (plačala obnovo mamica), skupno stopnišče, lasten vhod

– lokacija je moderno mondeno alpsko središče z pitno vodo in mirnimi sosedskimi odnosi.

– izdelava števcev se ne splača, bomo skupaj

– žaganje drv 2x letno skupaj

– priznanje lastnega gospodinjstva se ne splača, da se skrivamo pred dvojnim RTV prispevkom in dvojnim kantam za smeti (včasih boš vrgla kaj v kanto in bo kdo od domačih vzel ven)

-imela boš lasten parking pred hišo (včasih boš morala preparkirati ker imamo hierarhijo in boš pač parkirala najdlje od hiše)

– jaz imam svojo otroško sobico, ti imaš samo mesto v postelji in vse skupno v uporabi

-lastnik nisem jaz ampak čez 35 let bom, in takrat ti nimaš nič ker bova podpisala pogodbo (tako hoče mamica)

– tvoj denar je od vseh in se pričakuje da vlagaš v našo hišico

– vzela boš kredit za izplačilo mojih sorojencev

– minimalno 3 otroci, če bo mrtev ali splav ne šteje

-seks vsaj 3x tedensko, dokler zmorem, ko ne zmorem me urejena čakaš in podpiraš. Lahko brez orale in anale, ampak potem mi moraš plačati eskortico.

-moj priimek in moj kraj in moja okolica, tvoj kraj me ne zanima.

-tvojih nočem na obisku brez napovedi pa še to samo v spodnjem nadstropju, ne v stanovanju ker mogoče me boli glava in nočem videt nikogar

-hodiš v šolo in 90% z otroci je tvoja skrb kakor 85% gospodinjstva. Bom samo pospravil za sabo, tako sem navajen. Znam narediti tople sendviče ob nedeljah in 2uri ti lahko naredim uslugo da greš na wc in zamenjaš vložek, potem z otroki nočem nič.

– o “tistih dnevih” nočem vedeti nič, izgovorov ne bo. Če je krvava, se uredi in obriši, za praznenje bo v redu.

– pričakujem doto od tvojega patriarha vsaj 50 tisoč

– nobenih feminističnih prijateljic

– pričakujem da si zvesta, urejena, pokorna in mi ne ugovarjaš,  v postelji pa tigrica ki časti moje seme

– lahko imaš domačo žival ampak jaz ne bom skrbel.

– ob nedeljah obvezno 12 ur kavč, gledam športe formula 1, navijamo samo zaFerrari, da ne bi slučajno za kakšne švabske firme tipo Benz. Gledam tudi smučanje, smučarske  skoke in častim podhranjene Kekce tipo Rogla, Pogi, Muki, Keko, Kranc, Prevc. Drugega ne bo, ker je brzeveze, sploh nogomet je balkanarija.

– lahko si iz Balkana ampak če ne znaš povedati po slovensko prosim da molčiš. Bureka ne jem, niti pite, niti kebaba, samo goveja župca je dovolj dobra in mamica naredi najboljšo.

Hvala, lahko se javite v tej temi in bom izbral kandidatko. O izboru in neizboru boste vse obveščene po pošti najkasneje 8 dni po izboru.

  ….med branjem sem imela občutek,da se  vržem z balkona..eh ne hvala za..ponudbo…take želje si več nočem..kkmmhh zaželeti ob branju..

Avtor..vem,da se norčuješ..ampak zavedaj se,da ženske v nerazvitih kraji to v reali doživljajo..

Ancka bo zate najboljsa izbira. 😆😆😆

Upam, da izdelujejo dovolj močne rakete, da se te ognem. Glej, takole, če grem v zapor, sem čez X let izpuščen. Tole, kar si ti napisal 6goraj, je huje od zapora. Po moje, ti v zaporu dovolijo lastno šalico. Tvoja mama tega ne bi dovolila nikoli. A med sexom, misliš na mamo. Ej, da ni nič Moge 8n nič po moje. Pa raje strel v glavo. Mogoče, pride v pošte oseba s posebnimi potrebami, brez premo] e ja. Unih 50 000 eur me moti. Glej, nihče ki imam 50 000 eur. Ne bi prišel živet v tako luknjo. S tolk pravili. Brez iskre, ljubezni. Iz kje pa si?

Ženska tole skupaj spacala. Kar nekaj. Pri večini je to obratno.. Moški morajo kimati pri ženskah in njihovih mamicah. Pa sem ženska, da ne bo pomote.

Fukic debilni… Ko bi spal se vrjetno nebi nikoli vec zbudil

Sem ravno usla iz tocno take neizrecene  “zenitne ponudbe”.

Sicer je bil foter pobudnik se mi zdi, bivsi pa le njegova figura. Zal se to se to resno dogaja. Imava pa na zalost otroka skupaj 🙁

O mati mila, kakšna domišljija… bom shranila tekst, mogoče bo sine kdaj rabil 🙃🤣😂🙃🤣

Kmetavzar slovenclski zabit. Ogaben si. Govnar zahojen.

no to je pa lep primer zaboljene ženske pameti.  to si ona, domišlja, da bi tko zgledalo.   hahhahaha   to se lahk osamo lezbačika zafrustrirana feministka naumi. prasica ugabna.  pa bo msedja igral to igro pa probajmo?   kaj pa si ti dosegla , avtorica?  svinja babja. podarjen osi dobila nič vredno diplomo,družboslovja, s kero si jaz rit obrišem.   ne znaš kuhat, ne znaš fukat, ne zmoreš fizično delat.  drek od babe. mrš prasica.  za tako ponudbo bi si ti vseh 10 prstov morala oblizat.  ja?!   tko  je resnica. boljše kot to, taka pokevka kot si ti ne more dobit.

takega tipa ne obstaja ki bi tole napisal. je pa zagotovo kaka jezna feministka.

feministični krik besa.. saj bo… pod nosom se bo treba pobrit. tole ni nikol tip pisal niti takega ne obstaja. razen če ni pravo število kromosomov.

Še naprej boš mamičen!

Ma saj nisi daleč od resnice. Kot mlada, komaj polnoletna, punca, sem se zaljubila v moškega, malce starejšega od sebe. Bil je takrat vse kar sem si želela – lep, močan, s službo, motorjem, plačeval je pijače in večerje, nosil me po rokah…

Po letih veze, se odločiva, da bova zaživela skupaj. On ne bo šel drugam, hiša bo itak nekoč njegova, bova v mansardi. Brez izkušenj in še vedno zaljubljena sem se strinjala. Kmalu se je izkazalo, da sem naredila hudo napako. Vse se je delalo kot je tašča rekla. Karkoli sem kupila je težačila, da je račun na njih ali vsaj na moža, češ če boš šla, ne bo dobila nič, ker ni nič tvojega.  Nič nisem naredila prav, ne pospravljala, kaj šele kuhala. Avto ves čas  v napoto, najraje bi videli, da bi ga kar prodala ( s tem pa zapravila edino možnost za vsaj malo pobega od njih). Poročena, zaljubljena, sicer vedno težje živim tam, nato zanosim. Takrat se je začel pekel. Po rojstvu drugega otroka postavim moža pred dejstvo – ali se preseli z nami drugam ali ločitev. No se je preselil in kmalu pokazal s katerega gnezda je. Ločitev je bila žal neizbežna.

Tako, da ta zgodba niti ni tako neverjetna, je bila moja precej podobna. In precej kruta, ker je človek neumen in upa na najboljše, kljub temu, da vse rdeče utripa.

Odgovor na objavo uporabnika
hecno a ne tako hecno, 26.03.2024 ob 12:40

Ma saj nisi daleč od resnice. Kot mlada, komaj polnoletna, punca, sem se zaljubila v moškega, malce starejšega od sebe. Bil je takrat vse kar sem si želela – lep, močan, s službo, motorjem, plačeval je pijače in večerje, nosil me po rokah…

Po letih veze, se odločiva, da bova zaživela skupaj. On ne bo šel drugam, hiša bo itak nekoč njegova, bova v mansardi. Brez izkušenj in še vedno zaljubljena sem se strinjala. Kmalu se je izkazalo, da sem naredila hudo napako. Vse se je delalo kot je tašča rekla. Karkoli sem kupila je težačila, da je račun na njih ali vsaj na moža, češ če boš šla, ne bo dobila nič, ker ni nič tvojega.  Nič nisem naredila prav, ne pospravljala, kaj šele kuhala. Avto ves čas  v napoto, najraje bi videli, da bi ga kar prodala ( s tem pa zapravila edino možnost za vsaj malo pobega od njih). Poročena, zaljubljena, sicer vedno težje živim tam, nato zanosim. Takrat se je začel pekel. Po rojstvu drugega otroka postavim moža pred dejstvo – ali se preseli z nami drugam ali ločitev. No se je preselil in kmalu pokazal s katerega gnezda je. Ločitev je bila žal neizbežna.

Tako, da ta zgodba niti ni tako neverjetna, je bila moja precej podobna. In precej kruta, ker je človek neumen in upa na najboljše, kljub temu, da vse rdeče utripa.

bolj kot neumna si bila pogoltna, misleč da bo zaradi utripajoče češlje, vse padlo v naročje.

Ne, žal sem bila bolj neumna kot kaj drugega. Vse kar je bilo mojega je ostalo tam. Na denar nisem mislila, ker me je znal obrniti. Danes mi je  zadeva bolj jasna – niti ni bil edinček, tako da hiša niti samo njegova ne bo in tudi ni.

 

Sonce, drago.  Ne razmišljaj o ženitvi sploh, ker to ni več moderno, kot drugo, ni vsak za v zakonski stan. Maminim sinovom, pa bi morali to početje prepovedati z zakonom, ker je na svetu že dovolj nesreče. Če te mamica ne more več oskrbovati, jej v gostilni in najemi hišno pomočnico. Seksaš lahko v kuplerajih, saj so temu namenjeni, tam dobiš analo, oralo, sado, mazo, ni da ni, brez problema. Otrok si ne omišljaj, ker otrok potrebuje dva zrela, srčna in odgovorna starša, kar dvomim, da ti to si, ker se še nisi odvalil od mamine dojke. Ti samo uživaj v svoji otroški sobici, marsikdo bi dal vse, da bi bil na tvojem mestu, ker revež nima doma nobenega miru pred ženo in otročaji. 😁😂

Jadnik bolani. Si na levca hodil v mladosti? Ze po 4stavkih je blo vse jasno. Revez zaostali.

 

To pa je kriza. Drkec zaostali

Želje do eno, rekla drugo.

Boš videl po enem letu, kakšnega hudiča boš dam prvleku

ha! ha! ha!

Predvidevam, da neke gneče ne bo….

Ti kr bod z mamco. Ko se ti bo zalustal pa naj ti mamca da.

Fuck you

No, veliko sreče pri iskanju … ;)))

New Report

Close