Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek znan obraz

znan obraz

To lahko reče samo nekdo, ki nima pojma o glasbi.

Letos so bili vsi odlični. Prav hecno, kako imajo boljše glasove in boljše pevske sposobnosti pogosto prav tisti, ki v javnosti niso najbolj razvpSem pa včeraj tudi jaz mislila, da bosta zmagala bodisi Šinkovec bodisi Lea Sirk.

Letos so bili vsi odlični. Prav hecno, kako imajo boljše glasove in boljše pevske sposobnosti pogosto prav tisti, ki v javnosti niso najbolj razvpiti. Sem pa včeraj tudi jaz mislila, da bosta zmagala bodisi Šinkovec bodisi Lea Sirk.

Sam dvoje je možno.
A imaš ti zelo slab okus, al pa si njegov prijateljček :)))

Ena boljših družinskih oddaj,če ne najboljših,kar jih premoremo v Sloveniji!
Kdor zna boljše, naj dokaže!

Glasovala sem pa za zmagovalca,čeravno se mi na začetku ni zdel tako dober.

Ker sem včeraj zamudila začetek oddaje, sedaj ne vem, ali so povedali pravila, kako bodo dobili zmagovalca. Ker če je za zmago cele sezone štelo le včerajšnji nastop in glasovanje gledalcev, potem je to čudno. Deset (ali tam nekje) oddaj si na vrhu (Šinkovec, Sirk), potem pa v enem glasovanju pogoriš in zmaga nekdo drug. Hm….

Ali kdo zna pojasniti princip, kako so včeraj določili zmagovalca?



da ne nauš razpočla 🙂

to je v osnovi PEVSKO tekmovanje. Zdej pa pošteno povej, če je Sešek res NAJBOLJE pel. Al se vam je samo najbolj smilil. Pa oči njegov je ja tolk fejst…

Vsi njegovi feni, bodite pošteni do drugih izvajalcev, ki so tega pobiča konkretno presegali.
[/quote]

Ti pa si eno slovensko “čune”; resnično…..

Luka je odlično odimitiral vse vloge, ki jih je imel. Je zelo dober glasbeni talent za svoja dosedaj še mlada leta. Neodvisno od vseh hib, ki jih ti uvidiš pri njemu.

Sicer “Šeki” tudi ok kar se petja tiče, samo on že ima za seboj določeno “kilometrino”.

Glede imitacije SIE. včeraj – je bila plesalka dosti boljša na odru, kot kopija SIE. ……. žal…..


ja na veliko žalost je očitno bil tak sistem 🙁

To lahko reče samo nekdo, ki nima pojma o glasbi.
[/quote]

kateri glasbi?
v dveh urah in tričetrt sem jaz opazil v glavnem samo reklame in enega, ki se je trudil nekaj zapet…

Ti pa si eno slovensko “čune”; resnično…..

Luka je odlično odimitiral vse vloge, ki jih je imel. Je zelo dober glasbeni talent za svoja dosedaj še mlada leta. Neodvisno od vseh hib, ki jih ti uvidiš pri njemu.

Sicer “Šeki” tudi ok kar se petja tiče, samo on že ima za seboj določeno “kilometrino”.

Glede imitacije SIE. včeraj – je bila plesalka dosti boljša na odru, kot kopija SIE. ……. žal…..
[/quote]

bom preslišala tvoje skovikanje, ker me zanima samo eno – je bil Sešek najboljši??? ne govorim o tem, ali je bil dober – zanima me, ali je bil najboljši.

Če še vedno vztrajaš pri tem, potem nimava kaj debatirat. Ker si preveč očitno pristranska oz. že dolgo nisi spucala sluhovodov…

Pomirite se. To ne pomeni nič drugega, kot KONEC SEZONE!!! Jeeee, če pa to ni dobra novica, no. Vsaj za nekaj časa eno poneumljanje za rajo manj 🙂

Za koga ste pravzaprav glasovali,ne samo navijali?


Letos mi to ni potegnilo. Vse se mi je zdelo malo medlo. Prve sezone so mi bile zelo všeč. Kolikor sem uspela videti 3x,4x sem si za nazaj zavrtela posnetke. Težko bi rekla, kdo se mi je zdel najboljši. Luka sigurno ne. Saj se je trudil, a najboljši še zdaleč ni bil. Gpvorim le za 3-4 oddaje,

Bravo Sešek, bil si najboljši. Zdaj pa na zmago v Emi in potem dalje na Evrovizijo. Res si bil skriti talent.

Enako pri nas.

Ne samo,da je Luka zmagal, njegova sestra je tudi dobila finančna sredstva. Zgolj slučaj ali vse dogovorjeno?

Luka pač ni bil NAJBOLJŠI. Bil je dober, najboljša pa sta bila Lea (svetlobna leta pred Seškom) in Mitja.
Se mi zdi, da tega mladeniča na silo forsirajo naprej. Meni osebno žal ni všečen, ne pevsko in ne njegov način obnašanja.

bom preslišala tvoje skovikanje, ker me zanima samo eno – je bil Sešek najboljši??? ne govorim o tem, ali je bil dober – zanima me, ali je bil najboljši.

Če še vedno vztrajaš pri tem, potem nimava kaj debatirat. Ker si preveč očitno pristranska oz. že dolgo nisi spucala sluhovodov…
[/quote]

čudno, kakšne televizorje imate nekateri.
na mojem je Avdić čisto jasno objavil, kdo je bil najboljši.
in se sploh ni zmotil.

saj je bilo verjetno na tvojem isto, preveli svoja čutila pri okologu in ušesolistu.
pa na kakšen tečaj lepega vedenja se vpiši…

Luka nima sestre, ima dva mlajša brata.

Jaz nisem gledala čisto vseh oddaj, ampak po tistem kar sem videla mi je bil najboljši, v kompletu Šiki.

Mi pa res ni jasno kako je Novina prišel v finale….

Jaz sem pa zelo razočarana nad izborom pesmi.
Mogoče zato, ker sem bolj v rock vodah…mogoče so te izvajalce imeli v prejšnjih sezonah.
Kje so Queeni, Doorsi, janis Joplin, David Bowie, CCR, Ramones…..

Zadnjič sem se razveselila Metallice…oni pa ufurajo eno njihovih redkih priredb ki jim imajo. kr neki.

Nekaj mi ni jasno, niti ne vem, ali sem ob koncu, po razglasitvi, prav slišala: Denis je Seška vprašal, kaj pa sedaj, ko si zmagal? Je on res odgovoril: “Babo si bom dobil!”?

čudno, kakšne televizorje imate nekateri.
na mojem je Avdić čisto jasno objavil, kdo je bil najboljši.
in se sploh ni zmotil.

saj je bilo verjetno na tvojem isto, preveli svoja čutila pri okologu in ušesolistu.
pa na kakšen tečaj lepega vedenja se vpiši…
[/quote]

:)) a boli a 🙂 žal, lahko vidiš po večini komentarjev, da nisem osamljena v razmišljanju .
itak da se Avdić ni zmotil, sej so se skup zmenil, da ga porinejo na 1. mesto:)
pa to ne pomeni, da je razglašeni rezultat tudi odraz pravega stanja,
POPovim rezultatom ni vselej za verjet.

zdej pa hitr R. Ognjišče poslušat 🙂



da ne nauš razpočla 🙂

to je v osnovi PEVSKO tekmovanje. Zdej pa pošteno povej, če je Sešek res NAJBOLJE pel. Al se vam je samo najbolj smilil. Pa oči njegov je ja tolk fejst…

Vsi njegovi feni, bodite pošteni do drugih izvajalcev, ki so tega pobiča konkretno presegali.
[/quote]

Ja, to bi bilo dobro, da veste vi, ki žalite, ponižujete, obrekujete…. da je to samo in še enkrat samo PEVSKO tekmovanje.
Da je pomemben samo GLAS in ne obraz, postava, videz, noge, roke, frizura, nos, oči, jezik…. samo glas!!!
Po tem kakšne svinjarije ste o njem pisali, se mi res lahko smili, še bolj pa se mi smilite vi, ker ste resnično usmiljenja vredni, ste navadni mrhovinarji, drugega nič.
Očeta ne poznam in me tudi ne zanima.
In ja, zelo dobro je pel, pa če se ti na glavo postaviš. S tem ne trdim, da drugi niso, nekdo pač mora zmagati.
Ampak še enkrat, tako primitivno in prostaško napasti nekoga kot ste vi njega, je pa, milo rečeno, SRAMOTNO !!!

Mah, dejte se sprenevedat!
Luka vas erotično privlači, pa tega ne znate drugač povedat kot z zlivanjem gnojnice po njem.

Tolk energije, kot jo vi vlagate v zmerjanje Luke, gre samo še pri orgazmu! Kar pomeni, da ste vse tukaj nedojebane in vam Luka Sešek zbuja erotične skomine!

:)) a boli a 🙂 žal, lahko vidiš po večini komentarjev, da nisem osamljena v razmišljanju .
itak da se Avdić ni zmotil, sej so se skup zmenil, da ga porinejo na 1. mesto:)
pa to ne pomeni, da je razglašeni rezultat tudi odraz pravega stanja,
POPovim rezultatom ni vselej za verjet.

zdej pa hitr R. Ognjišče poslušat 🙂
[/quote]

ne vem sicer kaj je narobe z radiom Ognjišče, vem pa, da je veliko narobe s komentatorji na tvojem nivoju.
res vas je veliko, ampak večina ne komentira, tako da komentarji tule gor res niso odraz pravega stanja.
monam je pač manj za verjet kot Popovim rezultatom!

New Report

Close