Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek znan obraz

znan obraz

:)) a boli a 🙂 žal, lahko vidiš po večini komentarjev, da nisem osamljena v razmišljanju .
itak da se Avdić ni zmotil, sej so se skup zmenil, da ga porinejo na 1. mesto:)
pa to ne pomeni, da je razglašeni rezultat tudi odraz pravega stanja,
POPovim rezultatom ni vselej za verjet.

zdej pa hitr R. Ognjišče poslušat 🙂
[/quote]

Še enkrat si dokazala, da si strašansko nestrpna oseba. In kot taka, je tudi tvoje mnenje popolnoma nepomembno. Kdo pa še mara in verjame nestrpnežem?

Če gledam npr. samo včerajšnjo oddajo, potem mi je bil včeraj najboljši Šiki. Hmm, na splošno kdo mi je bil pa čez vse oddaje to…kaj pa vem… Morda tudi Šiki ali Lea. Nika mi je bila tudi vedno fajn.

Saj nima smisla kaj napisati, ampak očitno je to bilo tekmovanje kdo bo najslabši ne najboljši. S to podarjeno kvazi zmago so mu nakopali le posmeh in neodobravanje, s tem pa slabo popotnico za naprej. Sprenevedanje na višku. Če ga ne bi tako očitno favorizirali, bi bil morda ljudem še nekako soliden, po tej kao zmagi pa je le…..

Najslabši pomojem ni bil no. Slabša je bila Anina.

Mi je bila sicer bolj všeč Lea ( z težkim komadom), ampak glasujejo v glavnem starejši gledalci…in njim je bil bližje komad od Seška – ki ga je tudi odlično zapel in Plastenjaka zadnjič ( drugač je bil pa tako-tako).
Novina je na splošno odličen, ampak Robija, pa ni najbolje zadel.

Prišel je v finale z ocenami strokovnih žirantov.
Potem pa so imeli prav vsi gledalci enako možnost, da glasujejo za kogarkoli.
Očitno se je večina odločila za Luko Sešek in on je postal Znan obraz za leto 2017.
Jaz osebno sem bila prepričana, da gledajo to oddajo bolj tisti, ki so z juga in njihovi potomci. Oni bi najbrž glasovali za koga drugega.

Strokovni žiranti pa taki! Razen Irene, drugi o glasbi nimajo pojma, vsaj s strokovnega stališča ne. Zato je to kr neki. Vse vnaprej prirejeno. Saj ni prvič.

New Report

Close