Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zobozdravnik

zobozdravnik

Lep pozdrav

Imam eno vprašanje. Grozno se bojim zobozdravnika, zato prosim za pomoč. Kje v Ljubljani opravljajo popravila zob pod hipnozo ali anestezijo. Hvala za odgovore
Bojana

Za Ljubljano sicer ne vem, sem pa slišala, da te posege opravljejo v Postojni….ni pa preveč poceni…200.000 za 5 zob:-(((( popravilo, ne novi, da ne bo pomote…

Tvoja legitimna pravica je, da zobozdravnika zaprosiš za lokalno anestezijo, če je evidentno, da je zaradi tvojega strahu ali bolečine moteno njegovo delo.
Ker sem jo sama že nekajkrat odklonila (raje potrpim med vrtanjem, kot pa prenašam zoprni občutek anestezije še dolgo po tem, ko je delože končano), mi je nenavadno tvoje vprašanje, saj bi človek iz njega sklepal, da so redki tisti zobozdravniki, ki ti anestezijo “poklonijo”.

Tudi sama spadam med tiste ljudi, ki se zobozdravnika izogibajo v velikem krogu,se ga bojijo, imajo skoraj porodne krce, diarejo,….
Moji zobje so vidno propadali, boleli,…jaz pa sem se “drogirala” z raznimi tabletami, umirala od bolecin,…uporabljala in spoznavala vse zvarke proti zobobolu…dokler nisem vec mogla prenasati bolecine………..in sem se odlocila iti k zobozdravniku!
Glej ga zlomka – nihce me ni hotel vzeti na koncesijo, pa ravno prazniki so se blizali, za njimi dopusti,….groza.OK pripravljena sem tudi placati – a ni nikjer nikogar /Ljubljana/
Vrtim stevilke in se tudi zmotim, tako da dobim zlatarja…hahaha, tudi on potrebuje zobozdravnika…pove mi kam hodita njegova otroka /odrasla/…
Poklicem to stevilko, povem kako neznosne so bolecine, kako hudo se bojim, v kaksnem stanju so zobje,…prijazen glas pa me napoti na slikanje zob in naslednji dan takoj k njim. Pricaka me prijazen zobozdravnik,ki mi seze v roko, pogleda v oci,se nasmehne,/tudi dober na pogled/, prav tako sestri,…dobim anestezijo, popravi mi bolec zob, opogumi me in glej ga vragca – narocim se za naslednji zob!!! Seveda me zvija, tresem se, bruham pred odhodom – prvi stavek pri zobozdravniku je, da se grozno bojim,…itd…
Uredila sem si vse zobe, tako da se na vsa usta smejim, o bolecinah ni ne duha ne sluha, nekaj denarja je res slo, a bonkrota ni, hodim samo na kontrolo,…oh kako lepo je zivljenje.
Bojana, pojdi in povej da se grozno bojis, da isces priaznega in razumevajocega zobozdravnika,…
Pogumno.
MiLena

Najlepša hvala za lepe in vzpodbudne besede. Bi pa prosila, če mi lahko posreduješ naslov oz.telefonsko številko tega zobozdravnika.

Hvala še enkrat
Bojana

Milena, tudi jaz sodim med neukrotljive zajce. Lahko izdaš vsaj priimek tvojega zobozdravnika?

New Report

Close