Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žogica Nogica – P R O S I M !!!

Žogica Nogica – P R O S I M !!!

ŽN, imam veliko prošnjo.

Ali bi se razgledala po otroškem oddelku HM in pogledala, če imajo še dekliške pižamice:
– kombinacija olivno zelene in roza barve
– črtaste hlače
– majica s kratkimi rokavi in srčkom (????) na prsih

Velikost 6!

Vem, da je to izven tvojega resorja, ampak naredila bi mi veliko uslugo, da mi ne bi bilo treba samo v kontrolo v LJ.

Hvala, hvala, hvala ….

Nataša

Ko da bi vedela, da grem jutri po 5ih dneh prvič v službo. :)) Res upam, da se bom spomnila in bom pogledala. :))

Pa se potem slišiva po mailu, OK?

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hvala še enkrat!

Nataša

Nataša, ti kar priznam, da včeraj nisem šla pogledati. Ker je bila nora gužva in premalo folka, smo delali ko ubrisani. Jutri sem zjutraj in bom imela normalen tempo, pa bom pogledala. Ti sporočim magar kar na mail.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ej, počasi!

Mi delaš tako veliko uslugo, da sem pripravljena čakati v nedogled :))))))

Hvala za trud,

Nataša

New Report

Close