Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zopet radovedna…

Zopet radovedna…

Skr bna, saj je mimo teme, ampak se mi zdi, da sva se danes srečali. Na vrhu klanca sta se z Žužijem umaknila, ko sva midva s pobalinkotom prišibala g’rven z vozičkom.
Če si sploh bila to ti????

1x tedensko ( v nedeljo zvečer): šampon za barvane lase ( l’oreal ali glisskur), regenerator /masko glisskur, peno za utrjevanje za volumen ( Nivea), posušim s krtačo, pošpricam z lakom.
Lasje do brade s frufrujem. Barvam se sama, postriže me mož ( jaz pa njega). Strižem tudi hčerko, sploh naša družina ni bila že leta in leta pri frizerju. Če bi izračunala prihranek, bi bili to kar milijoni…
Pa ne gre za to – s frizerkami preprosto nisem zadovoljna, ker delajo isto frizuro vsaki ženski, pač glede na trenutni trend, ker sploh ne pogledajo oblike obraza in tipa ženske, ker samo strižejo in strižejo in imaš naenkrat tri kocine na glavi in ker sama najboljše vem, kaj mi pristaja, in to je paž pričeska, pa če je v modi ali ne.

To se pa čisto strinjam s tabo She!Frizerji bi morali znati tudi svetovati glede barve in frizure, ki ti paše in ne upoštevati samo trenutne trende!

New Report

Close