Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu žrebec vs. konj

žrebec vs. konj

zakaj dobri tipi…po dobrem sexu vedno nekam izpuhtijo?

se mi zdi da bi mogla izbrat starega konja, ne pa takega žrebca 🙂

v glavnem jaz bi še…on se pa izmika 🙂

Verjetno mu je samo enkrat dovolj.Pač nima dovolj močnega spolnega nagona.Pa te vsaj takrart zadovolji tako kot je treba?

Jaz bi že prvič tako naredila, da bi žrebec za menoj hodil in prosil za šeeee.

Ker kdor hitro da, ni nujno da dvakrat da;)

Moški imajo radi ženske, za katere se morajo malo potruditi. Take ki pa takoj padejo, pa so potem še tako navdušene….pa imajo raje …za enkrat:)

Se mi pa postavlja še eno vprašanje, je bil mar on tako dober “žrebec” ali mogoče ti tako obupana 🙂 da te je tako navdušil:)

Pa ne rečem, da ni dobrih “jebcev” ….samo kaj bi šele dal od sebe, če bi mu bilo kaj do ženske….če bi on hotel še??? my god, kaj bi ji to delal, si ne morem misliti:)))))

Za žensko se je treba potruditi in truditi,seveda v zadovoljstvo obeh.Seveda pa brez strasti in močne energije ni kvalitetnega sexa.

ne obupana ziher ne…prej bi rekla zrajcana do konca po nekaj tedenskem kurjenju, iskanju prave priložnosti

bil je odličen sex…samo tako zelo mrzel 🙂

vsakega žrebca je možno strenirati-s tem da imaš konje za dir in imaš delovne konje- ti rabiš enega delovnega konja-ti so vztrajni, močni , lahko orjejo dolge ure brez prestanka

a gre kdo h krušiču na horsburger????

k smo glih pr konjih!

a je to tam pri UNIONU?

ja, v Tivoliju, en je pa v btc nasprot hale A.

Dobr k svina….čist zares….

joj, me je tja vabil, pa nisem hotela, pa sva se zraven v avtu mečkala, a sem jaz ena koza……….:)

pa kako lahko konje ješ, a nimaš nič sramu v sebi?

joj….prvič: k sm bla slabokrvna v nosečnosti so mi prporočl konjsko meso….
drugič: kaj pa k jemo piščančke, krave, bike, svinje, goske, prepeličke,… kaj pa to?????

in sedaj…si polnokrvna?

leta letijo - iščem stevardeso

mnenju…vidiš to je paradoks…….

dober tippči vedno ponovadi odhiti domov…potem…hahah

leta letijo - iščem stevardeso

ne se zezat z zdravjem. je blo tolk frke da je groza. Si v življenju nočem več postavljat omejitev kar se tiče hrane, vsakega po malem, brez izjem…
Veš, če si podvržen slabokrvnosti je lahko to resna težava.

misliš domov k ženi? ne,ne…sem jaz odhitela domov…potem…ha, ha

mal več sexa pa bo slabost nazaj prišla…hahah

leta letijo - iščem stevardeso

kako nazaj pršla?

mutiš razo mutiš

ne rezaumem…čeprav bi rad motil…s tabo..upsssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close