Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zrela leta, sex

Zrela leta, sex

Sem v t.i. srednjih oz zrelih letih, baje dobro zgledam in ne kažem svojih let čeprav nikoli nisem bil športnik ali obseden z zdravim življenjem; nasprotno, v mladosti sem kar pretiraval z nezdravimi navadami.. Skrbim zase v mejah normale in to je to. Kar dosti let sem v resni, zdravi vezi, imam odrasle otroke, partnerka par let mlajša, skrbi za izgled in kondicijo, lahko rečem super bejba . Zanima me koliko seksate tisti s stalnimi partnerji. A je kdo tu ki seksa vsaj 5x tedensko oz  vsak dan? Kako popestrite vaše posteljne aktivnosti, da se ne ujamete v rutino? Razmišljava o menjavi partnerjev, raznih experimentih, trojčkih, menjavah ipd. Zanima me katere so pasti oz. kaj gre lahko narobe…  Ali je v tej mali državici sploh mogoče najti nekoga s podobnimi željami, obstaja kaka internet stran ipd. Ne zdej zgubljat časa z ugotavljanjem če je provokacija al ne..

Odgovor na objavo uporabnika
mutant, 08.04.2024 ob 16:57

Sem v t.i. srednjih oz zrelih letih, baje dobro zgledam in ne kažem svojih let čeprav nikoli nisem bil športnik ali obseden z zdravim življenjem; nasprotno, v mladosti sem kar pretiraval z nezdravimi navadami.. Skrbim zase v mejah normale in to je to. Kar dosti let sem v resni, zdravi vezi, imam odrasle otroke, partnerka par let mlajša, skrbi za izgled in kondicijo, lahko rečem super bejba . Zanima me koliko seksate tisti s stalnimi partnerji. A je kdo tu ki seksa vsaj 5x tedensko oz  vsak dan? Kako popestrite vaše posteljne aktivnosti, da se ne ujamete v rutino? Razmišljava o menjavi partnerjev, raznih experimentih, trojčkih, menjavah ipd. Zanima me katere so pasti oz. kaj gre lahko narobe…  Ali je v tej mali državici sploh mogoče najti nekoga s podobnimi željami, obstaja kaka internet stran ipd. Ne zdej zgubljat časa z ugotavljanjem če je provokacija al ne..

Mi to prakticiramo vsak dan samo po minuto, da ohranjamo poželenje. Pa obvezno zagrnemo zavese in zapremo luč …v misionarcu najraje. Vsaka druga poza je za nas že devijacija in ne želimo na stran pota, zato se držimo te linije.

 

zrela leta niso predvidena za seks. v tem obdobju se je potrebno počasi poslavljati od materialnih dobrin in se posvetiti duhovni rasti ter delati za dobrobit prihodnjih generacij.

sexamo kakih trikrat na teden tako zares, torej da sam sex traja cca pol ure, ta kratkih je pa več, pač odvisno koliko časa imava za crkljanje. Meni osebno sicer ni tolk do sexa, lahko bi živela z manj, ampak mož je potreben kot vrag in se mi zdi da z leti še bolj.

Zadnje leto prakticirava skupinski seks, trojčke, četvorcke, vedno samo moške, žensk ne, ker si je mož zaželel tudi moške. Ni konstanta, ko se odločiva za to to delava nekaj mesecev enkrat do dvakrat na teden, potem pa tudi kako leto več ne. Jaz sem hetero, pa tudi sicer nimam kake domišljije, sem bolj senzualne narave, tako da v tem pogledu sledim moževim željam, ker ne ne motijo.

Oba sva sredi petdesetih.

 

New Report

Close