Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zvem na telefonu nujno

Zvem na telefonu nujno

Cepljena sem. Imam smspass, na zvem in dokumentov lahko dostopam na domačem računalniku.

Trenutno sem v tujini, za čez mejo sem uporabila potrdilo o cepljenju v papirnati obliki, a sem dokument izgubila.

 

Kako najti zdaj to potrdilo na aplikacoji zvem na telefonu?

Nikakor ne gre. Naj bi nekaj skenirala za akrivacijo.

 

A v kakšni drugi obliki pa potrdila nimaš na telefonu? Slike, morda scan na e-pošti?

Morda je kdo doma, ki ti iz računalnika pridobi potrdilo in ti ga pošlje na e-pošto.

 

Z e-vem na telefon pa tudi meni še ni uspelo, čeprav imam smpass.

 

Na zvem lahko dostopaš na kateremkoli računalniku. V tem je smisel smspassa. Ne prav razumem ali imaš aplikacijo tudi na telefonu ali ne.

Nekje si izposodi računalnik in aktiviraj zvem na telefonu, pa je.

Nimam dostopa do računalnika. Saj zato 8mam zvem. Naložen, registriran. Samo dokumentov ne morem odpirat.

Nekdo naj ti aktivira mobilno aplikacijo na tvojem domacem racunalniku.

Pojdi preko brskalnika na telefonu na httpa://zvem.ezdrav.si.

Ni prilagojen za mobilne naprave, zato bo malo razmetano, ampak boš našla. Prijaviš se (prijava, SMS pass) – nato pa v dokumentih najdeš prabo EU DCP potrdilo, odpreš in preneseš pdf na telefon..

Če imaš še kak mobilni telefon, lahko tudi aktiviraš mobilno aplikacijo (ti poslika QR kodo s tvojega telefona, velja 5 minut), sicer pa to naredi kdaj kasneje, da bo mobilna aplikacija povezana.

 

Naloži plikacijo zVem.Ce še nisi na noben način uporabljala portal zVem, klikneš Prva prijava. Potem imaš na voljo Vpiši email ter geslo. Nato ti ponudi opcije, med katerimi je smspass z enkratnim geslom, ki ga dobisckot sms na gsm. Ko si notri, imaš takoj linke, v prvem najdeš potrdilo o celjenju, ki so ga tudi pošiljali na dom.

Odgovor na objavo uporabnika
Zvem na telefonu, 29.08.2021 ob 10:41

Nimam dostopa do računalnika. Saj zato 8mam zvem. Naložen, registriran. Samo dokumentov ne morem odpirat.

Poglej, če imaš vse formate aktivirane. Je pa tako, da sama včasih vse vidim, včasih pa na pol. Spodaj imajo email za podporo. Meni so odgovorili hitro.

 

Poden od aplikacije..  app ki naj bi jo uporabljalo vsaj 200 000 slovencev bi morala biti enostavna.. pregledna.. mene se ne uspe registrirati kaj šele drugo. Mogoče sem preveč strog ampak take app bi morale biti frendly users. grrrrrr

se spomnem, je najprej potrebno na domačem računalniku aktivirati mobilno aplikacijo

New Report

Close