Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žverči!!!!!!!

Žverči!!!!!!!

A lahko danes obrezujem vrtnice?
Sončku in Helči gre samo za sex,jaz pa bi rad še kaj pametnega danes naredil.Svetuj mi prosim!(včeraj je bil pa mlaj,a ma kake veze?)
Cenim te lepotička!
Sp

Žverči!Brez veze za danes!
Sta me Sonči in Helči tolk drkale,da je že mrak nastal.Pa jutri!
Rad te imam in cenim te!
Sp

jaz nič kriva, ne vem zakaj je meni danes uspelo narediti vse še za jutri, res ne vem kdo je kriv zato, da ti danes nisi obrezal vrtnice, se mi zdi, da režeš nekaj drugega celi dan…..kaj delas???in kje siii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kuku ;))

Helci se greva lovit…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja, sam ne preveč, ker sem zmatrana… dans res ni moj dan… :(((((((
kaj si počela od prej do zdej? 😉

Od prej do zdaj sem počela: gospodinjska opravila, vse se sveti…nato nekaj dela se na racunalniku, potem sem se sla malo finance in na koncu sem ugotovila da sem danes že skoraj polovico dela opravila za jutri in res sem tudi jaz na koncu z mocmi, kaksno se recemo pa grem ninat…kaj pa ti, kaj te muci…in kaj si delala od prejle do zdajle, draga moja helčica??? CMoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ni za govort… 2 uri sem iskala en papir! No, vmes sem še štaube jela, pa časopis preletela… Odkar blodim po teh forumih ne nardim nič več!!! Že ene 2 mesca nisem nobene knjige prebrala, gledla TV, ipd….
Kej čem nardit?! ;(

Helci, tole ni hec…naj ti bo forumcek zabava in družbica…ampak sele potem ko je vse okoli tebe narejeno, ja drugace bos kmalu postala nezadovoljna…Najprej pri tebi vse okej…potem sem gor napolnit baterije…

cmoka draga moja, danes si puna volje za nista…je tako???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A kino si pa kar spustila a?
Da te ne bi ………
Sp

tako je, vem, da me poznaš in čutiš v dno mojega črnega srčka ;(
sej še 1 teden bom tle gor… pole grem…. 😉

Helci dolgcas bo, ampak saj vem gres ti, se vrnes ti, grem pocasi jaz in nato pride nekdo drug, se vrne ta…in taksno je zivljenje…uživaj !!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe, ne to…. v tople kraje grem, sej veš… potem pa pridem še kej nazaj, itak… 😉

Žverči!
jaz sem hotel samo nasvet!Tu pa spodaj vse,samo tisto,kar sem vprašal ne!Saj vem,da ga ti žuraš,ma vsaj druge hijene bi ble lahko tiho!
Sp

a te je trnček od gartrožke zbodu u korak al kej si taku našpičen? 😉

saj vem helcek, gres soncka segret zame…;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Joj saj si ti bolj na tekocem kot jaz, ja pa se v kinu sem bila, no ne v kinu ampak v bazenu…sem plavala in uživala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a sem jaz lahko raje lisicka, ker hijene so ene smotke, lisicke pa prav zvite in nagajive…ti boš pa lovec ki tam na storu sedi in caka na njo da ……..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bom hijena!Počakam da ptiči pojedo,kar majo za pojest,pol pa jaz delo dokončam!
Sp
P.s.: še vedno nekaj ostane!

cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close