Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žverčka…

Žverčka…

Lumpa si, že uživaš kaj, no uživaj;))) in potem se pa le javi, da vem, da je vse okej!!! cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kuku, vse je ok. ;))) Psssssstt žverčka, tuhu bod z’dj :))

Razbojniček, saj si nagajiv, saj to vem in cutim, ampak tokrat pa je žverčka bližje meni kot tebi, ne čutiš tega??? In tebe tukaj ni, kje si???
Si dal čebelci poljubcek namesto mene???;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja itak, maljon poljubov, samo upam, da jih ni tudi ona meni dajala namesto koga ;)))) …ps: a bom lahko potem obe okušal :)))

Ja saj ves tisti rek, če ne veš ne boli in mogoče te je ona iskreno poljubljala…;))) in koga bi ti okušal, kar obe, ne vem, pa boš zmogel???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ok, grem na kavico z… potem pa ven, delat! SončeK ti pa le sveti :)))

Uživaj ko te bo sonček božal zunaj in ti nagajal kot vedno, čutiš to???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close