Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žverčka…

Žverčka…

Pusti telefone naj brnijo in takoj sem….

Cmoka, se ti že kaj meša od dela, no od tega brnenja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mene moti samo pihanje ekonom lonca….
Sp

Mene pa tišina….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, sem se vrnila…. bila na terenu, zdj pa sem tukaj.
Kako?! Gre?! Mora greti???
:-))

A slišiš,kako muzika tolče pri meni?
Man at work:Maria!
Sp

cutim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja teren ja…a temu se sedaj tako reče, smo pa lumpi, jaz hodim v kino…ti na teren…ena v šukco…ja dobri smo ni kaj;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… pa bilo res…. pa še kasneje moram enkrat….:-))
Res, noooo!

Jaz pa zadnje čase TV gledam,ko je pa stanje malo boljše pa diaprojekcijo:-)

Se smejim…no kar pojdi ….na teren….še enkrat…danes je pa veselo ne…tole s terenom;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mislila, da mi boš vsaj ti verjela…. pa nič, no!

Cmoka na lička.

pa misliš, da je to ziher – mislim, pazi, da se ti diaprojektor ne zašteka….:-))

Ja saj verjamem, da ti bo celi dan brnelo in bos skakala non stop po terenu…cmoka, saj ves da ti vse verjamem!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se skoraj ne more,ker je tako nedolžno:-)))
Sp

moraš, kaj drugega itak ne preostane…. počasi bom še sama sebi verjela…:-))

Aja?! Ubožček……

Ja, ja, pazi da se kaj ne užge…se hitro pri teh projektorjih…zato smo mi prešaltali na dvd, no na kino!!! Je bolj moderno, fino in še hitreje …

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!Jeb……,ne me s kinom drkat prosim!!!!!
Če ne pridem tja,pa kjerkoli si že in ti pokažem hišni kino z vsemi dolby stereo surround efekti!
Sp

da ti potem Sonči ne bo kaj pokazala…:-))

New Report

Close