Igralka iz Iger lakote se je razveselila svojega prvega otroka

21. april 2022

Igralka iz Iger lakote se je razveselila svojega prvega otroka

21. april 2022
Foto: Profimedia

Jennifer Lawrence in njenega moža Cooka Maroneyja so opazili na sprehodu z novorojenčkom.

Septembra lani je odjeknila novica, da zvezdniški par pričakuje svojega prvega otroka. Slavna igralka je za revijo Vanity Fair povedala, da želi čim bolj zaščititi zasebnost svojega otroka.

“Če bi bila na večerji in bi nekdo rekel: ‘O moj bog, otroka boš dobila’, bi mu odvrnila: ‘Ne morem govoriti o tem, pojdi stran od mene, ti psiho!’ Vsak instinkt v mojem telesu želi zaščititi otrokovo zasebnost in tako bo do konca mojega življenja,” je dejala.

Foto: Profimedia

Viri blizu para so povedali, da si je igralka že dolgo želela ustvariti družino, a enostavno ni našla idealnega partnerja zase. Z galeristom Cookom Maroneyjem se je to spremenilo. Par se je zaročil februarja 2019, oktobra istega leta pa sta se poročila.

Svojo ljubezen sta zdaj okronala z otrokom, čigar spola in imena javnosti nista razkrila. So pa ju paparaci v spremstvu otrokovega dedka in babice ujeli na sprehodu po sončnem Los Angelesu, kjer sta novorojenčku razkazovala lepote narave.

Avtor
Piše

K. F.

Style. Več novic

New Report

Close