Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nihče me več ne privlači

Nihče me več ne privlači

Sedaj, ko so zame primerni moški do 40 let, me nihče ne privlači. Ko gledam te fotke, nihče ne izstopa. Zato pa ženske v takih letih iščemo kaj drugega kot videz. Očitno. Ko smo bile mlajše, je bilo vse enostavnejše in lažje. Zdaj, ko si zamislim, da bi iskala partnerja, mi gre že na živce eno in isto, kako si, iz kje si, koliko let, se opišeš, pošlješ fotko. Meni se iskreno ko pomislim na to, ne da. Sploh se pa mi ne da tudi konstantno hoditi na zmenke, da dobiš “pravega”. Sem osamljena, bi se rada objemala itd., ampak mi je tako težko kaj najti. Ni tako, kot v dvajsetih.

Odgovor na objavo uporabnika
privlačnost, 10.04.2023 ob 23:43

Sedaj, ko so zame primerni moški do 40 let, me nihče ne privlači. Ko gledam te fotke, nihče ne izstopa. Zato pa ženske v takih letih iščemo kaj drugega kot videz. Očitno. Ko smo bile mlajše, je bilo vse enostavnejše in lažje. Zdaj, ko si zamislim, da bi iskala partnerja, mi gre že na živce eno in isto, kako si, iz kje si, koliko let, se opišeš, pošlješ fotko. Meni se iskreno ko pomislim na to, ne da. Sploh se pa mi ne da tudi konstantno hoditi na zmenke, da dobiš “pravega”. Sem osamljena, bi se rada objemala itd., ampak mi je tako težko kaj najti. Ni tako, kot v dvajsetih.

Pri dvajsetih je bilo precej več izbire – tako boljših, kakor tudi slabših moških. Večina teh prvih, je sedaj pač bolj ali manj srečno  poročenih.

Kupi si psa…

Sprijazni se, da si z razlogom in nic kaj prida ostanek.

Ti nimaš pojma o življenju butara

Seveda je težje, izbire je dosti manj, vseeno se pa da. Samo moraš vedeti kaj želiš. Jaz sem tudi izbirčna, vem da bi težko našla skupni jezik z vsakim, videz niti najpomembnejši, bolj mi pomeni kompatibilnost.

Sem ze prej hotu komentirat pa sem raje hotel pustit da tema umre… Zdej pa k je lih u trendingu da koristim sanso…

Prepozno ve skontate neke stvari… Terajte po svojo samo ko vas realnost udari ne jokat.

Res ne, starejši kot človek je, težje je ženski najtii moškega. Tudi težje ostati z nekom, ki je že popolnoma oblikovan, ki ima trdna prepričanja, vrednote … Tudi glede videza dajo moški manj nase. Če pa dajo več nase, so običajno pa ženskarji ali je večji manjko na kakšnem drugem področju . Zato gre tudi veliko kasnejših vez v franže. Res bi bilo najboljše prvič dobro izbrati …

Odgovor na objavo uporabnika
hbrbnhr, 11.04.2023 ob 07:49

Res ne, starejši kot človek je, težje je ženski najtii moškega. Tudi težje ostati z nekom, ki je že popolnoma oblikovan, ki ima trdna prepričanja, vrednote … Tudi glede videza dajo moški manj nase. Če pa dajo več nase, so običajno pa ženskarji ali je večji manjko na kakšnem drugem področju . Zato gre tudi veliko kasnejših vez v franže. Res bi bilo najboljše prvič dobro izbrati …

Ja starejsa kot je… Pac seveda manj privlacna… Njeni aduti bledijo.. in statejsa kot je vec jih je mela… To pa znatno zmanjsa moznost za srečen zakon (ce seveda cilja na to in ji neka telefonska interneta linija ni dovolj), tezje se veze… Pride s travmo…

Pa tudi moske se ne indoktrinira v tem duhu da se vezejo… Da bodo moski… Sej pa zakaj bi se vezal ce je poceni pice na svakom cosku…

Aja… Da ne govorim da je sramota oz zlocince kot mlad hoces direkt zakon..

Moras se zdivjat…

Ma se sploh ne da napisat vsega.

 

To pa je zato, ker hočeš na silo nekaj najti. V takem stanju ne moreš najti nič primernega pa si lahko sama idealna. Odstrani vse ovire v glavi. Ljubezen ti ne gleda v denarnico ali v osebno, koliko let imaš. Še se boš objemala.

Hvala bogu da je z odraščanjem in staranjem drugače  – meni se je vedno zdelo bolje. Kot že rečeno, predvsem smo bolje izdelane osebnosti in ni več toliko negotovosti.

Nasilje do sebe z iskanjem za vsako ceno, pa povzroči splošno nezainteresiranost in počutje kot ga imaš ti avtorica teme. Malo zadrži konje in pojdi bolj počasi, pa samo takrat ko te res kaj “potegne” in situacija bo verjetno boljša. Najboljše pa bo najbrž, če se vsaj za par mesecev sploh nehaš ukvarjati s tem iskanjem.

komentar avtorice se mi zdi kot to, ko bolanega človeka pokličeš po telefonu… in zdej, ko tist, ki je klican že na ekranu mobitela vidi kdo ga kliče, je to sicer monotono na momente ampak se bi vseeno zasikiral če tega klica ne bi bilo.., recimo ostareli starš je prva stvar, ko nasloni telefon na uho, ki jo sliši…, kako si… fora je v tem, da tist, ki kliče, recimo otrok tega starša, dobro ve, da je starš slab,  ker ima en kup zdravstvenih težav, torej bolan… ampak…., kaj pa če drugega vprašat, ko ga pokliče…, tehnika in vse na dosegu roke, rutina…, ubija strast do življenja..

zdej, prava avantura za avtorico bi bil kakšen safari.., ko bi Tarzan, ki bi bil tudi na safariju zavižgal in bi prišel močen tajger do njega, da ga bi avtorica malo po grivi pobožala..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 11.04.2023 ob 09:54

komentar avtorice se mi zdi kot to, ko bolanega človeka pokličeš po telefonu… in zdej, ko tist, ki je klican že na ekranu mobitela vidi kdo ga kliče, je to sicer monotono na momente ampak se bi vseeno zasikiral če tega klica ne bi bilo.., recimo ostareli starš je prva stvar, ko nasloni telefon na uho, ki jo sliši…, kako si… fora je v tem, da tist, ki kliče, recimo otrok tega starša, dobro ve, da je starš slab,  ker ima en kup zdravstvenih težav, torej bolan… ampak…., kaj pa če drugega vprašat, ko ga pokliče…, tehnika in vse na dosegu roke, rutina…, ubija strast do življenja..

zdej, prava avantura za avtorico bi bil kakšen safari.., ko bi Tarzan, ki bi bil tudi na safariju zavižgal in bi prišel močen tajger do njega, da ga bi avtorica malo po grivi pobožala..

Ko si pa ti popaj pa v tako urejeni zvezi. Imaš ustvarjeno čudivito družino. Zato si res pravi za delit nasvete in pametovanje.

No avtorica ti si pa druga plat medalje zgodbe o ženskah, ki so jo preveč nucale. Zdaj pa si preveč rabljena roba in te nihče noče.

Izgovor, da ni dobrih moških ti je bolj slaba tolažba. So. A take s preveč kilometrine nočejo za resno zvezo.

Mogoče je grobo napisano, a tako je to. Treba se je naučiti živeti s svojimi odločitvami in njihovimi posledicami.

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 11.04.2023 ob 07:43

Sem ze prej hotu komentirat pa sem raje hotel pustit da tema umre… Zdej pa k je lih u trendingu da koristim sanso…

Prepozno ve skontate neke stvari… Terajte po svojo samo ko vas realnost udari ne jokat.

Nisem nameravala pisat ampak ko sem prebrala tale debilni odgovor ali od lady g…omg! Zenska pise, da je moski ne privlacijo, vi jo pa napadete da je skart roba in s prevec kilometri!!! A ne bi taki raje sli na fitnes al pa boksat eno vreco kot da stresate svoje frustracije tle? Za vas se na dalec vidi, da imate doma katastrofo

Avtorica, ne sekiraj se, nisi edina. Ne boj se, prisel bo tvoj cas in tvoj dragi, tacas pa pocni stvari, ki te veselijo 🤗

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen264, 11.04.2023 ob 10:22

Nisem nameravala pisat ampak ko sem prebrala tale debilni odgovor ali od lady g…omg! Zenska pise, da je moski ne privlacijo, vi jo pa napadete da je skart roba in s prevec kilometri!!! A ne bi taki raje sli na fitnes al pa boksat eno vreco kot da stresate svoje frustracije tle? Za vas se na dalec vidi, da imate doma katastrofo

Avtorica, ne sekiraj se, nisi edina. Ne boj se, prisel bo tvoj cas in tvoj dragi, tacas pa pocni stvari, ki te veselijo 🤗

Ja verjetno njen domet… To kar ji je na voljo in na razpolago. Njen nivo je ne privlaci… Visji je pa noce.

Halo clouk jst sm najmanj 15 let mlajsi… Ce je npr 40… Jst mam problem. Pa mam prakticno najvec moznosti… In tuki na monu in v stopnji zivljenja (zaenkrat😋🤪)

@ privlačnost

Mah, sploh mi ni jasno zakaj jamraš. Če te nihče ne privlači, niti nimaš volje je pač bolje, da se s tem ne ukvarjaš. Vsaj ne moreš zezniti in končati v slabi zvezi.  Naslednjič, ko te zagrabi, da bi takole zajamrala kaj ti ne bi… si raje najdi kaj bolj pametnega za delati. Recimo kaj ti bi… in tisto stori.  🤣

@Ko si pa ti

ma lej…, jst sem jst in talam nasvete za šalo malo.., pa ne moreš verjet, vse iz prve roke, doživeto in videno…, samo zdej ko z obemi rokami pišem, se ne morem odločit, ker je prva roka.., ajde naj bo desna…

 

Odgovor na objavo uporabnika
ladygaladriel, 11.04.2023 ob 10:02

No avtorica ti si pa druga plat medalje zgodbe o ženskah, ki so jo preveč nucale. Zdaj pa si preveč rabljena roba in te nihče noče.

Izgovor, da ni dobrih moških ti je bolj slaba tolažba. So. A take s preveč kilometrine nočejo za resno zvezo.

Mogoče je grobo napisano, a tako je to. Treba se je naučiti živeti s svojimi odločitvami in njihovimi posledicami.

Netaktna, prostaška, primitivna…komentarje talaš tako kot bi šla na veliko potrebo…čisto vseeno, če komentarje zase zadržiš.

Delaj na sebi.

 

Bom za trenutek odlozil delo in se malo izkasljal.

Ja no,  z leti,  ko je za samskimi damami prevozenih ze pol milijona km.  se vedno zivijo v oblakih,  dvigujejo kriterije in si domisljajo,  da lahko same izbirajo.  Ce ze kaj narajmajo,  hocejo se to spremeniti,  izoblikovati po svojih merilih.  Ko jih realnost lopne po tikvi pa zlivajo bes na vse gospode ces,  vsi so isti!

P. S. :” I pichi vreme prolazi”.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6064, 11.04.2023 ob 11:46

Bom za trenutek odlozil delo in se malo izkasljal.

Ja no,  z leti,  ko je za samskimi damami prevozenih ze pol milijona km.  se vedno zivijo v oblakih,  dvigujejo kriterije in si domisljajo,  da lahko same izbirajo.  Ce ze kaj narajmajo,  hocejo se to spremeniti,  izoblikovati po svojih merilih.  Ko jih realnost lopne po tikvi pa zlivajo bes na vse gospode ces,  vsi so isti!

P. S. :” I pichi vreme prolazi”.

Ali pa tudi ne.

 

Pa vse smo tko mislile!

Najde se.

Jaaa portali za iskanje utrujajo. Greš, 7 zmenkov. Pavza pol leta. Ponovi vajo.

Tud ok moški se ločujejo. Ob tem dozorijo…. Ogromno je pa seveda muh enodnevnic brez služb brez vizije brez potrebe po klasičnem družinskem lajfu… Svasta najdeš. Če iščeš.

Jaz v reali tj izven portalov nisem našla niti 1 kandidata. Pa je folk vedel da sem sama. Ni bilo druge kot da grem na portal. Z jasno vizijo česa se ne grem. Ravno zato ker nisem tolk obupana da bi vse pobrala. Sploh če vem da tega tipa človeka nočem.

 

Iz plen : velik zmenkov, spoznavanja tipov okoli 40 in potem nekega dne : klik

 

Vse dobro

sej tudi mene ne privlačijo stare 40 letne starke ki so znucane pa gžegubaste. kaj naj z njo. jaz iščem 20 letnico za pof….

Postavi zahteve v skladu z realnostjo ali pa boš še naprej osamljena… Ja večina moških nima razvitih komunikacijskih veščin. To je dejstvo. Zato ne pričakuj več kot je.

Tipicna zdolgocasena fosilka, ki se ne more suociti z realnostjo, da so leta, ko si je lahko zmisljala kriterije za “partnerja”, ki je je “vreden”, mimo… lol

Starejsa kot je in slabse kot zgleda, manjsa je verjetnost, da naleti na kolikor toliko sprejemljivega moskega.  Kvaliteta jo v najboljsem primeru dozivlja kot le se eno kandidatko za obcasen rekreativni seks.  Do ostalih pa ne cuti kemije.  Jasno, da ji potem ni do novih “spoznavanj”.  Ce pa ne vodijo do rezultatov, lol.

Resitev je preprosta.  Potrebno je znizati kriterije in pricakovanja.  V roku keks lahko dobi povprecnega Janeza kateremu bo zanimiva za se kaj vec od kratkorocnega obcasnega praznenja.  V tem je vsa umetnost…

 

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 11.04.2023 ob 21:59

Tipicna zdolgocasena fosilka, ki se ne more suociti z realnostjo, da so leta, ko si je lahko zmisljala kriterije za “partnerja”, ki je je “vreden”, mimo… lol

Starejsa kot je in slabse kot zgleda, manjsa je verjetnost, da naleti na kolikor toliko sprejemljivega moskega.  Kvaliteta jo v najboljsem primeru dozivlja kot le se eno kandidatko za obcasen rekreativni seks.  Do ostalih pa ne cuti kemije.  Jasno, da ji potem ni do novih “spoznavanj”.  Ce pa ne vodijo do rezultatov, lol.

Resitev je preprosta.  Potrebno je znizati kriterije in pricakovanja.  V roku keks lahko dobi povprecnega Janeza kateremu bo zanimiva za se kaj vec od kratkorocnega obcasnega praznenja.  V tem je vsa umetnost…

Lol, sanjaj.

 

New Report

Close