Angelina Jolie: “Najboljši seks sem imela s tem igralcem!”

20. marec 2024

Angelina Jolie: “Najboljši seks sem imela s tem igralcem!”

20. marec 2024
Foto: Profimedia

Angelina Jolie: “Najboljši seks sem imela s tem igralcem!”

20. marec 2024
Foto: Profimedia

Njeno razkritje vas zna presenetiti …

48-letna igralka je v preteklih letih zaigrala v neštetih filmih in na svoji igralski poti srečala veliko različnih ljudi. Z nekaterimi si je na velikem platnu delila objeme, z drugimi poljube, s tretjimi pa je skočila med rjuhe. Eden od njih je bil tudi slavni temnopolti igralec, ki ga je z navdušenjem zapeljevala.

Gre za Denzela Washingtona, s katerim sta leta 1999 zaigrala v srhljivem kriminalnem trilerju The Bone Collector, ki temelji na istoimenskem romanu Jefferyja Deaverja iz leta 1997.

Joliejeva je igrala policistko, Washington pa forenzičnega strokovnjaka, ki je po grozljivi nesreči ostal paraliziran od vratu navzdol. Zvezdnica je njun odnos opisala takole: “Fascinantna so potovanja, ki se jih lotita ta dva lika, in globok odnos, ki se razvije med njima.”

Prizor, v katerem uporablja vonj in intelekt, da bi ga zapeljala, je bil po njenih besedah “najboljši seks, kar jih je imela”. “Super je bilo zapeljati nekoga s svojim umom, to me je zelo vzburilo,” je dodala.

Foto: Profimedia

Medtem ko se je pri delu z Washingtonom očitno zelo zabavala, je snemanje filma na splošno označila za “osamljeno” izkušnjo.

“Malo se mi je mešalo. Že od začetka sem se počutila, kot da nisem sposobna odigrati glavne vloge v filmu, biti policistka, osvajati forenzika, hkrati pa reševati življenja,” je priznala.

Avtor
Piše

Kaja Flisar

Style. Več novic

New Report

Close