Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ❤️ALI GA POZNA KDO🙃

❤️ALI GA POZNA KDO🙃

Pa kdo te preganja rdečapajacka? Jaz ne. Mi to tud malo ni v interesu. Vsekakor pa mi je v interesu, da se branim pred napadači. ena izmed te si ti, mnogi so že obupali (recimo softička, škartoroba, itd manj aktivni), ker so dojeli, da ne morejo zmagat, da sem pretrd oreh za stret me.

Ti si se name spravla že leta 20, ko si me obtožila, da me rdeči pajac od adbanke financira (zato imaš ti naziv rdeča pajacka). Od takrat me napadaš. privide imaš ti, saj mene vidiš v večini ostalih uporabnikih pa še v verovškovi. Vsekakor to tebe dela internet bulija ne mene. Jaz to nisem ne v virtuali ne v reali.

Nikjer tudi nisem zapisala, da vidim belo svetlobo, to si ti naumila, ko sem jaz zapisala, da si ti v temi, jaz v svetlobi. Tako da tvoje manipulacijsko sprevračanje besed ne pali.

če pa še kar nojevsko misliš, da te večina folka na monu ne prepozna (že tu v tej temi te kličejo NORA BABA), si pa res izredno neinteligentna. Sicer to potrdiš ko rečeš, da pametnejši prvi odneha, ko pove svoje, a tebe je vsepovsod dovolj z temi svojimi izpadi… dvojna merila ne.. samo jaz tega nisem nikdar trdila, tako da zame to tvoje pravilo sploh ne more veljat, zate bi pa moralo 🤷‍♀️

 

Kot sem ti rekla-nehaj me napadat pa bo mir. Ker jaz sem za mir. A ko me kdo napada, sem v obrambi, vedno bom.  Napadam nikoli ne. Za tvoje dobro-nauči se tega in me ne napadaj, ker lahko greva neskončno krogov, verjemi, da boš prej omagala ti. Mene se namreč v tej moji naštelanosti za mir ne da spremenit-to je pač del mene. Ali me ljubi ali me pusti pri miru. Vidiš? MIR IN LJUBEZEN-E TO JE MOJA BIT!!

😊😊

Odgovor na objavo uporabnika
once and forever, 23.09.2022 ob 18:30

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 23.09.2022 ob 18:04

Odgovor na objavo uporabnika
once and forever, 23.09.2022 ob 16:01

Odgovor na objavo uporabnika
evo197, 23.09.2022 ob 10:30

Odgovor na objavo uporabnika
čist noro, 23.09.2022 ob 10:14

Odgovor na objavo uporabnika
Mona AnoNimna, 22.09.2022 ob 09:47

Odgovor na objavo uporabnika
kaj imaš od te drkarije svoje po MON, 20.09.2022 ob 21:12

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 20.09.2022 ob 21:08

“ZARTROSE IZVEN PROFILA”,

Tako “RDEČA PAJACKA” kot “MATIAS” sta pranoika, ki svojo paranojo proicirata nate in name. Ne opazita pa, da sta v resnici onadva paranoična.

Onadva mislita, da sta tako pametna, da se ju ne da prepoznati po načinu pisanja ali ipijih.

en in isti trol foruma. Bot trol. Ki drkari po nedolžnih za brezveze – pa IPja ne preveri in obsoja po krivem druge.

A se še  nisi kosti nažla in naglodala?

Preverjeni IPiji.

Lažnivka!!! Čeprav si zamenjala računalnik smo primerjali tekste in nam pravi algoritem 90% verjetnost, da tekste piše ista oseba. Psihopatka in patološka lažnivka. Zdaj pa se čudi zasmrajenka, da si samotarka brez deca.

:)) je baba mislila, da ni nadzarovana. Zdaj pa so ji celo povedali, da je zasmrajenka. Še ena monklja več, ki se doma ob tla meče. Super forum.

Saj zdaj že tri dni ni prepirov Zartrose proti Nora baba. Take je treba že v kali zatreti pa je mir.

Pametnejši, ko pove tistemu kar mu gre, odneha; ker to virtualno življenje ni njegov nahep, kjer si sprošča svoj gaslighting hep – in to v tem primeru ni tale tvoja prijatelj/ica “Zartrose”.

Šolski  primer gaslightinga je. Internetnega  trol gaslightinga. Obračanja besed, manipulacije in cyber nasilja nad uporabniki, ker misli, da bo tako sodelujoče pregnal s foruma. Ain’t gonna happen’.

In še posebaj si te svoje besede potrdila in dokazala s svojim obnašanjem v zadnjih dveh letih. 🙂 🙂 🙂  Za poscat smešno. Hinavska strahopetna ZAVOŽENKA(sploh kar se moških tiče), ki ne zna stati za svojimi besedami in menjava vzdevke kot gate, ker še v lastnem življenju ne ve kako ji je ime in ni pustila sledi niti na živlenjih drugih je zdaj pametna in globoka.

Ne! Takšni kot si ti rabite drugačen razlog, da odnehate. Očitno ti je prišlo do živega. Vrjetno si že pozabila zakaj si pred časom prenehala z mano. No takrat si se že do dobra ukvarjala z ZATROSE. In očitno ti ni pomagalo to kar zgoraj pišeš. 🙂

Ne rabiš mi ti nakladati, sem po vsem tem času že preveč spoznal smrad tvoje notranjosti. Zdaj mi pa riž naprej vrži, napiši, da nisi bila ti, ali pa raje ne napiši sploh nič.

kaj se ti spravljaš na moj post, neuravnovešeno bitje?

 

Nisem jaz ta oseba, katera tebi greni življenje očitno že več kot tri leta, se motiš.  Zastonj ti trolaš po mojem postu.

Preverili IP-je. IP je res drug.

Zamenjala ste računalnik ali pametni telefon, saj obstaja zelo velika verjetnost, da ste vi bili oseba, ki si je pisala z Kokoši in Zartrose cerka 2 leti nazaj.Primerjali smo vaše zdajšnje tekste s temi starejšimi. Naš strokovnjak, ki je študiral psihologijo pisave, zdaj pa se ukvarja s informatiko analiziral tekste, ki sem mu jih pokazala.

Ne poznam ga, bi ga pa rada spoznala.

Ah to ni zase slikal,packa je una k je naprej poslala.

Odgovor na objavo uporabnika
IP je drug toda, 24.09.2022 ob 13:41

Preverili IP-je. IP je res drug.

Zamenjala ste računalnik ali pametni telefon, saj obstaja zelo velika verjetnost, da ste vi bili oseba, ki si je pisala z Kokoši in Zartrose cerka 2 leti nazaj.Primerjali smo vaše zdajšnje tekste s temi starejšimi. Naš strokovnjak, ki je študiral psihologijo pisave, zdaj pa se ukvarja s informatiko analiziral tekste, ki sem mu jih pokazala.

LOL, ko nakladanciji ni ne konca ne kraja. Nekateri iščete nove  nedolnže žrtve z vaše natipkane zaciklanosti zadnjih let in za zamenjavo za tiste, ki so vam že podkurili pred leti pod ritjo?

kdo še verjame nakladancijam patetičnih trolarjev?

Pa nisem noben rdeč pajac ali pajacka, ne softička, ne barca, ne Matias, ne…… ( vstavi vpoljubno).

 

Da pa nekdo tako naklada o preverjanju in primerjavi IPjev,  preverjanje pisave in tekstov s strani študentov psihologije pisave in se ukvarja sedaj “s” informatiko, ni druge, kot da jim bele miške zadnje čase pozvročajo hude blodnje. Wau!

Ja, ne pozabite, da ste v virtuali. Ki nikakor ni reala pri vaših nedolžno obsojenih žrtvah , nad katerimi se izživljate tukaj.

New Report

Close