Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 1. šolski dan in novi partnerji

1. šolski dan in novi partnerji

Seveda je čudno, polarni sij. Ti si tukaj tisti, ki se dela neumnega.

Verjetno otrok ne začne k zdravniku hodit šele po ločitvi staršev. Tudi, če je zdrav kot dren, ima sistematske preglede. Pa, roko na srce, velika večina otrok kdaj tudi zboli in jih je treba k zdravniku peljat. Oče ga očitno ni nikoli.

Btw, tu ne gre samo za ime pediatra. Ne ve niti imena vzgojiteljice, niti tega, kdo so otrokovi prijateljčki, kateri dan v tednu ima karate,…

Poleg tega lahko iz konteksta mojega posta razbereš, da je šlo za situacije ob ločitvi. Takrat zblojena puhloglavka sploh še ni imela priložnosti in časa, da bi kakšne stike preprečila, ker je 5 minut prej oče z otrokom še živel.
[/quote]
Ne ni imela možnost, samo samovoljno je odtujila otroka in šla, to naredi vsaka, kar je celo kaznivo dejanje, pa ga nihče noče obravnavat.

A res? A selijo se ne babe z otroci in zamenjajo pediatra. res ste zabite, vidim to, da se ne delate, ni čudno da ste povrh tega še žleht. Nim a smisla, veslate v reali več nikogar, marsikaj se dogaja na sodiščih, kar vam več ni tako všeč in manipulacije ne gredo skozi, ker so tako prozorne, da jih vrabci čivkajo na vejah.
[/quote]

Odloči se, ali devet desetin žensk preprečuje stike in odtujuje otroka ali njihove manipulacije ne gredo skozi. Oboje ne gre, ali eno ali drugo.
Sicer pa, a ti res moram še enkrat statistiko prilimat, koliko tožb je na sodišču zaradi stikov?

Dobi še že lahko kakšno, vendar s tako opranimi možgani je težko uresničiti neke zadovoljive odnose in ponavadi se konča z velikim razočaranjem nad drugim spolom “saj sem vedel”. Ne vidi pa lastne odgovornosti, krivde.
[/quote]

O kakšni “krivdi, odgovornosti” pa ti? Lahko prosim pojasniš?
Jaz sem že velikokrat vprašal svojo bivšo, naj mi prosim pojasni to mojo KRIVDO, pa je muca papala jeziček…
Mogoče lahko ti pomagaš?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Saj to veš, da če hočeš pojav imenovati po Severini, da moraš zelo natančno spremljati, kaj ta ženska počne, s kom ima otroka, ali je zamenjala partnerja, kakšen je ta partner, koliko preživnine plačuje … Kako se imenujejo ženske, ki jih zanimajo taki trači o tako brezveznih osebah, kot je Severina? Hm.

Se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in popolnoma strinjam.
Samo en popravek: Do 15. nakaži preživnino, da SEBI kupim nove superge. Tebe na rabiva, rabiva samo tvoj denar.
[/quote]
Tako je, pa se delajo kot da tega ne vedo, ampak vsi vemo, da je to stalna praksa ločenih podivjank in tudi sodišča so začela bolj resno jemat te zlorabe in uničenja in vse manipulacije in laži so znane, ker jih kar ponavljajo druga od druge, tako da so zapisane v študijski literaturi, v priročnikih in strokovnih člankih.

Tako kot se lahko ženska bori za skrbništvo, se lahko tudi moški.
Pa jih večina ne vem zakaj odneha.

Poznam 2 moška, ki sta dobila polno skrbništvo in bivša plačuje preživnino in vse kar spada zraven.


Ne ni imela možnost, samo samovoljno je odtujila otroka in šla, to naredi vsaka, kar je celo kaznivo dejanje, pa ga nihče noče obravnavat.

A res? A selijo se ne babe z otroci in zamenjajo pediatra. res ste zabite, vidim to, da se ne delate, ni čudno da ste povrh tega še žleht. Nim a smisla, veslate v reali več nikogar, marsikaj se dogaja na sodiščih, kar vam več ni tako všeč in manipulacije ne gredo skozi, ker so tako prozorne, da jih vrabci čivkajo na vejah.
[/quote]

Odloči se, ali devet desetin žensk preprečuje stike in odtujuje otroka ali njihove manipulacije ne gredo skozi. Oboje ne gre, ali eno ali drugo.
Sicer pa, a ti res moram še enkrat statistiko prilimat, koliko tožb je na sodišču zaradi stikov?
[/quote]
No, še malo bolj neumna se pokaži, ker vem da si in zmoreš. Ja, toliko jih preprečuje, tam kjer se pa oče upre temu, pa začno najprej padat visoke globe, brez d bi kdo kaj dosti poslušal natolcevanje in laži take matere, marsikje pride pa tudi do predodelitve otroka. Je pa še vedno premalo očetov, ki se bori na tak način, saj je bilo še ne dolgo nazaj značilno, da karkoli bo storil, ne bo nič dosegel.

Saj to veš, da če hočeš pojav imenovati po Severini, da moraš zelo natančno spremljati, kaj ta ženska počne, s kom ima otroka, ali je zamenjala partnerja, kakšen je ta partner, koliko preživnine plačuje … Kako se imenujejo ženske, ki jih zanimajo taki trači o tako brezveznih osebah, kot je Severina? Hm.
[/quote]

Sem ti stopila na žulj? To, kar počne Severina biološkemu očetu svojega otroka ni trač, ampak kruto dejstvo. Ti si se pa očitno v tem prepoznala. Razlika je le v tem, da naše običajne matere niso tako razvpite kot je ona, delajo pa enako škodo.

Saj to veš, da če hočeš pojav imenovati po Severini, da moraš zelo natančno spremljati, kaj ta ženska počne, s kom ima otroka, ali je zamenjala partnerja, kakšen je ta partner, koliko preživnine plačuje … Kako se imenujejo ženske, ki jih zanimajo taki trači o tako brezveznih osebah, kot je Severina? Hm.
[/quote]

Sem ti stopila na žulj? To, kar počne Severina biološkemu očetu svojega otroka ni trač, ampak kruto dejstvo. Ti si se pa očitno v tem prepoznala. Razlika je le v tem, da naše običajne matere niso tako razvpite kot je ona, delajo pa enako škodo.
[/quote]

S čim bi mi ti rada stopila na žulj? Ne vem, če ni ravno obratno in se ti nisi prepoznala kot obsedenka s trači.
To, da veš, kakšno ima slavna oseba doma, je prebiranje tračev, ker o tem pač ne poročajo v osrednjih poročilih in ne pišejo v Delu ali Dnevniku. Torej moraš spremljati ustrezne revije in portale s trači.
Jaz cirka vem, kdo je Severina, kakšna zgleda, to je pa potem že vse. Niti nisem vedela, da ima otroka, ker je to nerelevanten podatek, tudi če bi mi bilo všeč tisto, kar naj bi počela za služenje kruha. Samo ne vem, če tvoja blond bučka to šteka, da ni to preveč za tvoje možgančke?

Odloči se, ali devet desetin žensk preprečuje stike in odtujuje otroka ali njihove manipulacije ne gredo skozi. Oboje ne gre, ali eno ali drugo.
Sicer pa, a ti res moram še enkrat statistiko prilimat, koliko tožb je na sodišču zaradi stikov?
[/quote]
No, še malo bolj neumna se pokaži, ker vem da si in zmoreš. Ja, toliko jih preprečuje, tam kjer se pa oče upre temu, pa začno najprej padat visoke globe, brez d bi kdo kaj dosti poslušal natolcevanje in laži take matere, marsikje pride pa tudi do predodelitve otroka. Je pa še vedno premalo očetov, ki se bori na tak način, saj je bilo še ne dolgo nazaj značilno, da karkoli bo storil, ne bo nič dosegel.
[/quote]

Lej, ti se moraš samo odločiti, ali velja eno ali drugo, ker oboje hkrati ni združljivo. Očitno pišem prepametno za tvoje zblojene možgane.

Sem ti stopila na žulj? To, kar počne Severina biološkemu očetu svojega otroka ni trač, ampak kruto dejstvo. Ti si se pa očitno v tem prepoznala. Razlika je le v tem, da naše običajne matere niso tako razvpite kot je ona, delajo pa enako škodo.
[/quote]

S čim bi mi ti rada stopila na žulj? Ne vem, če ni ravno obratno in se ti nisi prepoznala kot obsedenka s trači.
To, da veš, kakšno ima slavna oseba doma, je prebiranje tračev, ker o tem pač ne poročajo v osrednjih poročilih in ne pišejo v Delu ali Dnevniku. Torej moraš spremljati ustrezne revije in portale s trači.
Jaz cirka vem, kdo je Severina, kakšna zgleda, to je pa potem že vse. Niti nisem vedela, da ima otroka, ker je to nerelevanten podatek, tudi če bi mi bilo všeč tisto, kar naj bi počela za služenje kruha. Samo ne vem, če tvoja blond bučka to šteka, da ni to preveč za tvoje možgančke?
[/quote]

Ti pa si ena histerična baba. Uletela si v temo, ki se te “kao” ne tiče, pa se ven iz kože mečeš.

Sem ti stopila na žulj? To, kar počne Severina biološkemu očetu svojega otroka ni trač, ampak kruto dejstvo. Ti si se pa očitno v tem prepoznala. Razlika je le v tem, da naše običajne matere niso tako razvpite kot je ona, delajo pa enako škodo.
[/quote]

S čim bi mi ti rada stopila na žulj? Ne vem, če ni ravno obratno in se ti nisi prepoznala kot obsedenka s trači.
To, da veš, kakšno ima slavna oseba doma, je prebiranje tračev, ker o tem pač ne poročajo v osrednjih poročilih in ne pišejo v Delu ali Dnevniku. Torej moraš spremljati ustrezne revije in portale s trači.
Jaz cirka vem, kdo je Severina, kakšna zgleda, to je pa potem že vse. Niti nisem vedela, da ima otroka, ker je to nerelevanten podatek, tudi če bi mi bilo všeč tisto, kar naj bi počela za služenje kruha. Samo ne vem, če tvoja blond bučka to šteka, da ni to preveč za tvoje možgančke?
[/quote]

Antilopa je navedla primer ločitve, ki je precej razvpit zaradi znane osebe. Zdaj, tebe očitno moti tisto kar ta primer (materino ravnanje) predstavlja, ne pa toliko Severina – saj je (kot sama praviš) niti ne poznaš.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

S čim bi mi ti rada stopila na žulj? Ne vem, če ni ravno obratno in se ti nisi prepoznala kot obsedenka s trači.
To, da veš, kakšno ima slavna oseba doma, je prebiranje tračev, ker o tem pač ne poročajo v osrednjih poročilih in ne pišejo v Delu ali Dnevniku. Torej moraš spremljati ustrezne revije in portale s trači.
Jaz cirka vem, kdo je Severina, kakšna zgleda, to je pa potem že vse. Niti nisem vedela, da ima otroka, ker je to nerelevanten podatek, tudi če bi mi bilo všeč tisto, kar naj bi počela za služenje kruha. Samo ne vem, če tvoja blond bučka to šteka, da ni to preveč za tvoje možgančke?
[/quote]

Antilopa je navedla primer ločitve, ki je precej razvpit zaradi znane osebe. Zdaj, tebe očitno moti tisto kar ta primer (materino ravnanje) predstavlja, ne pa toliko Severina – saj je (kot sama praviš) niti ne poznaš.
[/quote]

Pa povej ji, da nisem blond. S tem, da mislim, da so blondinci in blondinke zanjo strokovnjaki za področje jedrske fizike. :))

Dobi še že lahko kakšno, vendar s tako opranimi možgani je težko uresničiti neke zadovoljive odnose in ponavadi se konča z velikim razočaranjem nad drugim spolom “saj sem vedel”. Ne vidi pa lastne odgovornosti, krivde.
[/quote]

O kakšni “krivdi, odgovornosti” pa ti? Lahko prosim pojasniš?
Jaz sem že velikokrat vprašal svojo bivšo, naj mi prosim pojasni to mojo KRIVDO, pa je muca papala jeziček…
Mogoče lahko ti pomagaš?
[/quote]

Nekomu, ki misli, da je za odnos, odgovoren samo eden (pa še to ženska), nima smisla karkoli razlagati. Mogoče je tvoja tud to pogruntala in si prihranila živce.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Učiteljica Vida, če ste res učiteljica, me skrbi Vaše slabo znanje slovenskega jezika. Primeri: 1. Praviloma pa nikjer ni bilo za videti biološke očete teh otrok. 2. Tako je tudi na praznovanjih, šolskih izletih za starše in otroke, itd. 3. Čudim se nad pasivnostjo teh očetov (kje je vejica?!) še bolj pa nad dejstvom, da so otroci prav prisiljeni biti v družbi novih ljudi, ki si jih je mati izbrala.

Sem ti stopila na žulj? To, kar počne Severina biološkemu očetu svojega otroka ni trač, ampak kruto dejstvo. Ti si se pa očitno v tem prepoznala. Razlika je le v tem, da naše običajne matere niso tako razvpite kot je ona, delajo pa enako škodo.
[/quote]

S čim bi mi ti rada stopila na žulj? Ne vem, če ni ravno obratno in se ti nisi prepoznala kot obsedenka s trači.
To, da veš, kakšno ima slavna oseba doma, je prebiranje tračev, ker o tem pač ne poročajo v osrednjih poročilih in ne pišejo v Delu ali Dnevniku. Torej moraš spremljati ustrezne revije in portale s trači.
Jaz cirka vem, kdo je Severina, kakšna zgleda, to je pa potem že vse. Niti nisem vedela, da ima otroka, ker je to nerelevanten podatek, tudi če bi mi bilo všeč tisto, kar naj bi počela za služenje kruha. Samo ne vem, če tvoja blond bučka to šteka, da ni to preveč za tvoje možgančke?
[/quote]

No, ja.
Glede na to, da so dandanes novice iz življenja določenih bolj ali manj znanih osebnosti praviloma na spletnih straneh bombastično objavljene med ameriškimi poplavami in italijanskimi potresi, je vsaj nekaj drobcev iz njihovega življenja skoraj nemogoče spregledati …

S čim bi mi ti rada stopila na žulj? Ne vem, če ni ravno obratno in se ti nisi prepoznala kot obsedenka s trači.
To, da veš, kakšno ima slavna oseba doma, je prebiranje tračev, ker o tem pač ne poročajo v osrednjih poročilih in ne pišejo v Delu ali Dnevniku. Torej moraš spremljati ustrezne revije in portale s trači.
Jaz cirka vem, kdo je Severina, kakšna zgleda, to je pa potem že vse. Niti nisem vedela, da ima otroka, ker je to nerelevanten podatek, tudi če bi mi bilo všeč tisto, kar naj bi počela za služenje kruha. Samo ne vem, če tvoja blond bučka to šteka, da ni to preveč za tvoje možgančke?
[/quote]

Antilopa je navedla primer ločitve, ki je precej razvpit zaradi znane osebe. Zdaj, tebe očitno moti tisto kar ta primer (materino ravnanje) predstavlja, ne pa toliko Severina – saj je (kot sama praviš) niti ne poznaš.
[/quote]

Razvpit je, če spremljaš to sceno. Jaz prvič slišim za to zadevo sploh. Tako da me zaenkrat ne moti nič, ker nisem seznanjena s primerom. Ampak kakšna zanimanja moraš to imeti v lajfu, da si tako dobro seznanjen z zadevo, da celo izumiš izraz Severinin sindrom?
V bistvu me skrbi za Antilopo, če lahko tako rečem, ker bi si lahko poiskala pametnejše čtivo in tematike, kot je Severina.
Za dobre pevke ne vemo toliko podrobnosti, pa so tudi slavne, torej Severina verjetno zganja pomp zaradi prepoznavnosti. V resnici mogoče stvar sploh ni tako strašna. Ampak taktika je uspešna, kar dokazuje Antilopa, ki je po pjevačici celo poimenovala sindrom.

S čim bi mi ti rada stopila na žulj? Ne vem, če ni ravno obratno in se ti nisi prepoznala kot obsedenka s trači.
To, da veš, kakšno ima slavna oseba doma, je prebiranje tračev, ker o tem pač ne poročajo v osrednjih poročilih in ne pišejo v Delu ali Dnevniku. Torej moraš spremljati ustrezne revije in portale s trači.
Jaz cirka vem, kdo je Severina, kakšna zgleda, to je pa potem že vse. Niti nisem vedela, da ima otroka, ker je to nerelevanten podatek, tudi če bi mi bilo všeč tisto, kar naj bi počela za služenje kruha. Samo ne vem, če tvoja blond bučka to šteka, da ni to preveč za tvoje možgančke?
[/quote]

No, ja.
Glede na to, da so dandanes novice iz življenja določenih bolj ali manj znanih osebnosti praviloma na spletnih straneh bombastično objavljene med ameriškimi poplavami in italijanskimi potresi, je vsaj nekaj drobcev iz njihovega življenja skoraj nemogoče spregledati …
[/quote]

Gospa sodeluje na najbolj opravljivem forumu, ampak ne bere rumenih časopisov, niti tračev. :)))

Antilopa je navedla primer ločitve, ki je precej razvpit zaradi znane osebe. Zdaj, tebe očitno moti tisto kar ta primer (materino ravnanje) predstavlja, ne pa toliko Severina – saj je (kot sama praviš) niti ne poznaš.
[/quote]

Razvpit je, če spremljaš to sceno. Jaz prvič slišim za to zadevo sploh. Tako da me zaenkrat ne moti nič, ker nisem seznanjena s primerom. Ampak kakšna zanimanja moraš to imeti v lajfu, da si tako dobro seznanjen z zadevo, da celo izumiš izraz Severinin sindrom?
V bistvu me skrbi za Antilopo, če lahko tako rečem, ker bi si lahko poiskala pametnejše čtivo in tematike, kot je Severina.
Za dobre pevke ne vemo toliko podrobnosti, pa so tudi slavne, torej Severina verjetno zganja pomp zaradi prepoznavnosti. V resnici mogoče stvar sploh ni tako strašna. Ampak taktika je uspešna, kar dokazuje Antilopa, ki je po pjevačici celo poimenovala sindrom.
[/quote]

Sodeluješ na najbolj opravljivem forumu v Sloveniji, pa pojma nimaš, kaj se z wannabe zvezdniki dogaja? Jah, ravno verjamemo ti.

O kakšni “krivdi, odgovornosti” pa ti? Lahko prosim pojasniš?
Jaz sem že velikokrat vprašal svojo bivšo, naj mi prosim pojasni to mojo KRIVDO, pa je muca papala jeziček…
Mogoče lahko ti pomagaš?
[/quote]

Nekomu, ki misli, da je za odnos, odgovoren samo eden (pa še to ženska), nima smisla karkoli razlagati. Mogoče je tvoja tud to pogruntala in si prihranila živce.
[/quote]
Tipične floskule sploh in še posebej tistih, ki varajo. Saj se na ta način lahko zelo elegantno (in podmuklo) izognejo lastni odgovornosti za varanje.
Najlaže je nekomu za lastna dejanja naprtiti imaginarno krivdo s katero naj se ukvarja še nekaj naslednjih let, krivdo za katero besede (očitno) še nismo iznašli – ker je neizgovorljiva. najlaže je nekomu povedati, da je krivda na obeh straneh, ko pa vprašaš kakšna konkretno je ta krivda, no tedaj naletiš na tišino, nekooperativnost in zid. Če parafraziram: na sodišču je treba krivdo druge strani predstaviti, da ne govorim o tem, da jo je treba tudi dokazati. Krivda “kriv si” brez pojasnila česa si kriv ni krivda, ampak zaje.bavanje z očitnim namenom zmanjševanja lastne odgovornosti. Po tej analogiji sta tudi za krajo v trgovini KRIVI obe strani enako, tat in trgovina. Škoda, da sodišča v takšnih primerih ne razmišljajo tako, a ne? 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Za prevaro je vedno kriv tisti, ki prevara.
Za kvaliteto odnosa sta pa odgovorna oba soudeleženca.
Če ne drugega, zato, da je poročil žensko, ki ga ne ljubi in potem išče metuljčke drugje in joka, kako je šlo življenje mimo nje. Je tako vrhunska manipulatorka ali moški tako slep? Ali pač oboje?
Zazret se vase , si priznat, kje si biksal/la in delat na tem je pa kje..?

S čim bi mi ti rada stopila na žulj? Ne vem, če ni ravno obratno in se ti nisi prepoznala kot obsedenka s trači.
To, da veš, kakšno ima slavna oseba doma, je prebiranje tračev, ker o tem pač ne poročajo v osrednjih poročilih in ne pišejo v Delu ali Dnevniku. Torej moraš spremljati ustrezne revije in portale s trači.
Jaz cirka vem, kdo je Severina, kakšna zgleda, to je pa potem že vse. Niti nisem vedela, da ima otroka, ker je to nerelevanten podatek, tudi če bi mi bilo všeč tisto, kar naj bi počela za služenje kruha. Samo ne vem, če tvoja blond bučka to šteka, da ni to preveč za tvoje možgančke?
[/quote]

No, ja.
Glede na to, da so dandanes novice iz življenja določenih bolj ali manj znanih osebnosti praviloma na spletnih straneh bombastično objavljene med ameriškimi poplavami in italijanskimi potresi, je vsaj nekaj drobcev iz njihovega življenja skoraj nemogoče spregledati …
[/quote]
sam odločaš, kaj boš odprl in bral.
Jaz sem šele v tej temi izvedela za ta s. sindrom in njeno sceno.
Vrlo važno, da sem seznanjena s tem. Aja, sem zato kaj manj razgledana ? Hm, mejbi… ;).

Kaj pa besede tistega, ki VE IN POZNA odgovore – če jih ve??
Če bi jaz varal, bi že iz empatije do bivše partnerke (se zavedam, da empatija in varanje ne sodita v isti stavek), predvsem pa zaradi nadaljnje komunikacije povedal, kaj me je k temu navedlo. Ker pa varanje ni ravno moj način reševanja partnerskih težav, bi partnerki že prej znal ubesedit moje pomisleke in morebitne primanjkljaje. Torej, če prej nisi zmogel besed, jih spravi skupaj vsaj zdaj – pa ne zato, da bi rešil že potopljeno ladjo, ampak zaradi nadaljnje komunikacije, ki bo nujna zaradi otrok.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kaj pa besede tistega, ki VE IN POZNA odgovore – če jih ve??
Če bi jaz varal, bi že iz empatije do bivše partnerke (se zavedam, da empatija in varanje ne sodita v isti stavek), predvsem pa zaradi nadaljnje komunikacije povedal, kaj me je k temu navedlo. Ker pa varanje ni ravno moj način reševanja partnerskih težav, bi partnerki že prej znal ubesedit moje pomisleke in morebitne primanjkljaje. Torej, če prej nisi zmogel besed, jih spravi skupaj vsaj zdaj – pa ne zato, da bi rešil že potopljeno ladjo, ampak zaradi nadaljnje komunikacije, ki bo nujna zaradi otrok.
[/quote]
Odgovori mu pridejo prav pri izbiri naslednje partnerice in pri normalni komunikaciji z bivšo, ravno zaradi otrok. Vse življenje bosta povezana, hočeš nočeš. Ne rabiš skakat na njene glupe nezrele fore.. ignor in se pomenit samo to kar se tiče otrok. Njene fore so njena odgovornost ne tvoja.

In če ona ni zmogla besed in je šla samo v varanje, je zopet njena odgovornost. Tvoja le to, da v sebi uvidiš, zakaj se ni bila zmožna o svojih primanjkljajih pogovoriti s teboj. Včasih je težko sprejet dejstvo, da te sploh ni ljubil/la.. A tega je veliko, žal. ljudje gredo v odnos zato, da niso sami, ker je lažje z dvema plačama čez mesec, ker je tako udobneje.. ne pa zato, ker si želijo biti s tem človekom, biti njegova žena(njen mož), biti ob njemu/njej.

In če tudi nasprotna stran noče govoriti o tem, zakaj je to storila, ne rabiš bit ujet v tem. Nekateri ljudje ne bodo nikoli povedali, zakaj so kaj naredili in čakat na fer odnos, da zaključiš to bitko v sebi je res škoda energije, živcev, časa.

Vzemi svoje življenje v svoje roke, in ne ostani ujet v čustvenem peklu zaradi njenih dejanj.

Ne verjamem, da nekdo začne varat po tem, ko je partnerju natančno pojasnil, kaj je narobe v njuni zvezi. Ljudje varajo predvsem zato, ker jim je všeč sedeti na dveh stolih in si radi privoščijo spremembo. Zakonska zveza je predstava za javnost, za dodatne metuljčke pa si omislijo ljubimca ali ljubico. Sploh, če je varanje prisotno v najožji družini (oče, mati) – isti vzorec obnašanja. Običajno varajo tisti, ki jim niti ne gre tako slabo v življenju – ker imajo energijo in čas za to. Tisti, ki trpi, ker ima npr. bolnega otroka, hude težave v službi, ne bo pomislil na varanje, saj je preokupiran z drugimi zadevami.

No, ja.
Glede na to, da so dandanes novice iz življenja določenih bolj ali manj znanih osebnosti praviloma na spletnih straneh bombastično objavljene med ameriškimi poplavami in italijanskimi potresi, je vsaj nekaj drobcev iz njihovega življenja skoraj nemogoče spregledati …
[/quote]
sam odločaš, kaj boš odprl in bral.
Jaz sem šele v tej temi izvedela za ta s. sindrom in njeno sceno.
Vrlo važno, da sem seznanjena s tem. Aja, sem zato kaj manj razgledana ? Hm, mejbi… ;).
[/quote]

Saj to je fora – ne rabiš niti odpirati takšnih novic, je dovolj že, da preletiš naslove člankov med resnimi novicami in (nehote) izveš glavne poudarke iz njihovih življenj …

New Report

Close