Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 1. šolski dan in novi partnerji

1. šolski dan in novi partnerji

Ne razumem. Imaš papir iz sodišča kjer vse piše. Kaj imaš z njo za imet opravka?
[/quote]

Tudi jaz sem dvignila roke od te zgodbe, ko sem prebrala, da se ženska vlači okoli že od 15-ega leta. Madona, ta je bila že pri dvajsetih zelo izkušena. :))) Volkulja dlako menja, nravi nikoli. Res, rada bi videla to “lepotico”, da moškemu tako odpove pamet. Ampak, predvidevam, da v resnici ni nič posebnega.
[/quote]
In kje si to prebrala? Iz resnicoljubnih zapisov bivšega?
Monovski zapuščenci si nabirajo točke pri ne preveč brihtnih monah s pisarjenjem grozovitih lažnivih zgodic o bivših, v katerih pa dejansko ni zrna resnice.

Tudi jaz sem dvignila roke od te zgodbe, ko sem prebrala, da se ženska vlači okoli že od 15-ega leta. Madona, ta je bila že pri dvajsetih zelo izkušena. :))) Volkulja dlako menja, nravi nikoli. Res, rada bi videla to “lepotico”, da moškemu tako odpove pamet. Ampak, predvidevam, da v resnici ni nič posebnega.
[/quote]
Človek se ne more sprijaznit, da ima otroke z neko zblojeno jebačico. Jebi ga. Tudi jaz sem naredil napako z mamo mojega otroka, ampak ni pa ravno lajdra no. In zdej bi jo on spreminjal. Ja fak no, ne bo šlo.
[/quote]

Ljudem se zgodijo veliko hujše stvari, pa se morajo s tem sprijazniti….npr. povozijo nekoga do smrti, pa niso bili pijani.

Miles pa je še vedno živ in zdrav, tudi njegova otroka sta. Zato mora presekati in opraviti s preteklostjo in se osredotočiti na prihodnost. Mogoče je enostavno premehak in na področju ljubezni naiven in lakoveren.

Tudi jaz sem dvignila roke od te zgodbe, ko sem prebrala, da se ženska vlači okoli že od 15-ega leta. Madona, ta je bila že pri dvajsetih zelo izkušena. :))) Volkulja dlako menja, nravi nikoli. Res, rada bi videla to “lepotico”, da moškemu tako odpove pamet. Ampak, predvidevam, da v resnici ni nič posebnega.
[/quote]
In kje si to prebrala? Iz resnicoljubnih zapisov bivšega?
Monovski zapuščenci si nabirajo točke pri ne preveč brihtnih monah s pisarjenjem grozovitih lažnivih zgodic o bivših, v katerih pa dejansko ni zrna resnice.
[/quote]

Tudi jaz že dolgo sumim, da je vse skupaj izmišljeno, ker skoraj ne more biti res. :))


Človek se ne more sprijaznit, da ima otroke z neko zblojeno jebačico. Jebi ga. Tudi jaz sem naredil napako z mamo mojega otroka, ampak ni pa ravno lajdra no. In zdej bi jo on spreminjal. Ja fak no, ne bo šlo.
[/quote]

Ljudem se zgodijo veliko hujše stvari, pa se morajo s tem sprijazniti….npr. povozijo nekoga do smrti, pa niso bili pijani.

Miles pa je še vedno živ in zdrav, tudi njegova otroka sta. Zato mora presekati in opraviti s preteklostjo in se osredotočiti na prihodnost. Mogoče je enostavno premehak in na področju ljubezni naiven in lakoveren.
[/quote]

se strinjam. Možakar pa je definitivno naiven.

Ne razumem. Imaš papir iz sodišča kjer vse piše. Kaj imaš z njo za imet opravka?
[/quote]

Tudi jaz sem dvignila roke od te zgodbe, ko sem prebrala, da se ženska vlači okoli že od 15-ega leta. Madona, ta je bila že pri dvajsetih zelo izkušena. :))) Volkulja dlako menja, nravi nikoli. Res, rada bi videla to “lepotico”, da moškemu tako odpove pamet. Ampak, predvidevam, da v resnici ni nič posebnega.
[/quote]

Ti si dvignila roke? Daj, prosim, daj me razsvetli, kaj za enga klinca naj bi to pomenilo?
Ali boš zmogla ali me boš ignorirala? Pa ne glumit, da tega ne vidiš, ker vem, da odpiraš vsako temo tukaj, pa naj bo o severini ali pa o zajčjih bobkih.

Nesrečnemu zakonu in preteklosti nekoga rečeš žajfnica? To pokroviteljstvo, draga so-ženska, te že danes drago stane, le da tega očitno še nisi sposobna opaziti. Kaj šele pride.

Prisluhni raje Markovim nasvetom (nasplošno). Je edini res moder v tej debati. Ker sama ne boš dognala, ti bom kar konkretno namignila – zaradi izjemno razvite samorefleksije. Nekaj, česar ti nisi sposobna. To je tisto, kar človeka osvobodi in s čimer se lahko pobere z najnižjega dna ter se iztrga iz najbolj črnega scenarija.

Plus, si kar bolestno obsojajoča. Misliš, da si ti kaj boljša od kogarkoli?
Neeeeee. Ne me hecat, ampak ti dejansko misliš, da si boljša od drugih. Kdo pa si ti? 🙂

Želiš ogledalo? Ne upaš si niti stopala pomočit v razburkano in nepregledno morje odnosov, kaj šele, da bi vanje zares zaplavala, se odprla, tvegala kaj je na dnu in se prepustila življenju. Raje ostajaš doma in pametuješ na monu ljudem, ki imajo res nekaj izkušenj, dobrih ali slabih, imajo jih.

Ti si pa tip ženske, ki jih naravnost preziram. Pokroviteljska, obsojajoča, kača brez srca … Tip ženske, ki bi nekomu, ki je že tako v dreku, še dodatno hitro stopila na glavo, da njega potunkaš, sebe pa ob tem privzdigneš. Ampak naj te spomim, da je pod tabo še vedno le kup dreka.

Lih tok si damaged, kot njegova ex žena. Samo v drugo skrajnost.

Tudi jaz sem dvignila roke od te zgodbe, ko sem prebrala, da se ženska vlači okoli že od 15-ega leta. Madona, ta je bila že pri dvajsetih zelo izkušena. :))) Volkulja dlako menja, nravi nikoli. Res, rada bi videla to “lepotico”, da moškemu tako odpove pamet. Ampak, predvidevam, da v resnici ni nič posebnega.
[/quote]

Ti si dvignila roke? Daj, prosim, daj me razsvetli, kaj za enga klinca naj bi to pomenilo?
Ali boš zmogla ali me boš ignorirala? Pa ne glumit, da tega ne vidiš, ker vem, da odpiraš vsako temo tukaj, pa naj bo o severini ali pa o zajčjih bobkih.

Nesrečnemu zakonu in preteklosti nekoga rečeš žajfnica? To pokroviteljstvo, draga so-ženska, te že danes drago stane, le da tega očitno še nisi sposobna opaziti. Kaj šele pride.

Prisluhni raje Markovim nasvetom (nasplošno). Je edini res moder v tej debati. Ker sama ne boš dognala, ti bom kar konkretno namignila – zaradi izjemno razvite samorefleksije. Nekaj, česar ti nisi sposobna. To je tisto, kar človeka osvobodi in s čimer se lahko pobere z najnižjega dna ter se iztrga iz najbolj črnega scenarija.

Plus, si kar bolestno obsojajoča. Misliš, da si ti kaj boljša od kogarkoli?
Neeeeee. Ne me hecat, ampak ti dejansko misliš, da si boljša od drugih. Kdo pa si ti? 🙂

Želiš ogledalo? Ne upaš si niti stopala pomočit v razburkano in nepregledno morje odnosov, kaj šele, da bi vanje zares zaplavala, se odprla, tvegala kaj je na dnu in se prepustila življenju. Raje ostajaš doma in pametuješ na monu ljudem, ki imajo res nekaj izkušenj, dobrih ali slabih, imajo jih.

Ti si pa tip ženske, ki jih naravnost preziram. Pokroviteljska, obsojajoča, kača brez srca … Tip ženske, ki bi nekomu, ki je že tako v dreku, še dodatno hitro stopila na glavo, da njega potunkaš, sebe pa ob tem privzdigneš. Ampak naj te spomim, da je pod tabo še vedno le kup dreka.

Lih tok si damaged, kot njegova ex žena. Samo v drugo skrajnost.
[/quote]

Seratorica od včeraj se javlja. Tista kokoš, ki ne bere rumenih časopisov, čeprav je to njeno edino čtivo.

Tudi jaz sem dvignila roke od te zgodbe, ko sem prebrala, da se ženska vlači okoli že od 15-ega leta. Madona, ta je bila že pri dvajsetih zelo izkušena. :))) Volkulja dlako menja, nravi nikoli. Res, rada bi videla to “lepotico”, da moškemu tako odpove pamet. Ampak, predvidevam, da v resnici ni nič posebnega.
[/quote]

Ti si dvignila roke? Daj, prosim, daj me razsvetli, kaj za enga klinca naj bi to pomenilo?
Ali boš zmogla ali me boš ignorirala? Pa ne glumit, da tega ne vidiš, ker vem, da odpiraš vsako temo tukaj, pa naj bo o severini ali pa o zajčjih bobkih.

Nesrečnemu zakonu in preteklosti nekoga rečeš žajfnica? To pokroviteljstvo, draga so-ženska, te že danes drago stane, le da tega očitno še nisi sposobna opaziti. Kaj šele pride.

Prisluhni raje Markovim nasvetom (nasplošno). Je edini res moder v tej debati. Ker sama ne boš dognala, ti bom kar konkretno namignila – zaradi izjemno razvite samorefleksije. Nekaj, česar ti nisi sposobna. To je tisto, kar človeka osvobodi in s čimer se lahko pobere z najnižjega dna ter se iztrga iz najbolj črnega scenarija.

Plus, si kar bolestno obsojajoča. Misliš, da si ti kaj boljša od kogarkoli?
Neeeeee. Ne me hecat, ampak ti dejansko misliš, da si boljša od drugih. Kdo pa si ti? 🙂

Želiš ogledalo? Ne upaš si niti stopala pomočit v razburkano in nepregledno morje odnosov, kaj šele, da bi vanje zares zaplavala, se odprla, tvegala kaj je na dnu in se prepustila življenju. Raje ostajaš doma in pametuješ na monu ljudem, ki imajo res nekaj izkušenj, dobrih ali slabih, imajo jih.

Ti si pa tip ženske, ki jih naravnost preziram. Pokroviteljska, obsojajoča, kača brez srca … Tip ženske, ki bi nekomu, ki je že tako v dreku, še dodatno hitro stopila na glavo, da njega potunkaš, sebe pa ob tem privzdigneš. Ampak naj te spomim, da je pod tabo še vedno le kup dreka.

Lih tok si damaged, kot njegova ex žena. Samo v drugo skrajnost.
[/quote]

Ti si pa danes pozabila tableto vzet. Ali pa je bila doza Apaurina prenizka. :)))

Hehe… ne rabiš TV-ja.
Moj point je samo v tem, da človek včasih RES rabi pojasnila.
In zdaj lahko s tem zaključimo. 😉
[/quote]

Tvoj zapis, star manj kot leto dni:

Torej… iluzorno je pričakovati, da bo nekdo, ki je storil nekaj tako hudega kot je prevara, naenkrat zmogel toliko samorefleksije, zrelost in odgovornost, da bo spregledal vso magnitudo storjene škode, ki jo je s tem povzročil partnerju in družini.

Hehe… ne rabiš TV-ja.
Moj point je samo v tem, da človek včasih RES rabi pojasnila.
In zdaj lahko s tem zaključimo. 😉
[/quote]

Tvoj zapis, star manj kot leto dni:

Torej… iluzorno je pričakovati, da bo nekdo, ki je storil nekaj tako hudega kot je prevara, naenkrat zmogel toliko samorefleksije, zrelost in odgovornost, da bo spregledal vso magnitudo storjene škode, ki jo je s tem povzročil partnerju in družini.
[/quote]

Miles čaka, da se Coperfield vrne nazaj na sceno iz penzije. Upam, da je še živ. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti si dvignila roke? Daj, prosim, daj me razsvetli, kaj za enga klinca naj bi to pomenilo?
Ali boš zmogla ali me boš ignorirala? Pa ne glumit, da tega ne vidiš, ker vem, da odpiraš vsako temo tukaj, pa naj bo o severini ali pa o zajčjih bobkih.

Nesrečnemu zakonu in preteklosti nekoga rečeš žajfnica? To pokroviteljstvo, draga so-ženska, te že danes drago stane, le da tega očitno še nisi sposobna opaziti. Kaj šele pride.

Prisluhni raje Markovim nasvetom (nasplošno). Je edini res moder v tej debati. Ker sama ne boš dognala, ti bom kar konkretno namignila – zaradi izjemno razvite samorefleksije. Nekaj, česar ti nisi sposobna. To je tisto, kar človeka osvobodi in s čimer se lahko pobere z najnižjega dna ter se iztrga iz najbolj črnega scenarija.

Plus, si kar bolestno obsojajoča. Misliš, da si ti kaj boljša od kogarkoli?
Neeeeee. Ne me hecat, ampak ti dejansko misliš, da si boljša od drugih. Kdo pa si ti? 🙂

Želiš ogledalo? Ne upaš si niti stopala pomočit v razburkano in nepregledno morje odnosov, kaj šele, da bi vanje zares zaplavala, se odprla, tvegala kaj je na dnu in se prepustila življenju. Raje ostajaš doma in pametuješ na monu ljudem, ki imajo res nekaj izkušenj, dobrih ali slabih, imajo jih.

Ti si pa tip ženske, ki jih naravnost preziram. Pokroviteljska, obsojajoča, kača brez srca … Tip ženske, ki bi nekomu, ki je že tako v dreku, še dodatno hitro stopila na glavo, da njega potunkaš, sebe pa ob tem privzdigneš. Ampak naj te spomim, da je pod tabo še vedno le kup dreka.

Lih tok si damaged, kot njegova ex žena. Samo v drugo skrajnost.
[/quote]

Ti si pa danes pozabila tableto vzet. Ali pa je bila doza Apaurina prenizka. :)))
[/quote]

Ti kar skrivaj sovražnost za sarkazmom, ti ne uspeva prav dobro.

No, Antilopa, ti, ki so te polna usta obsojanja vedno – nisi sposobna odgovoriti na povsem preprosto in zelo jasno zastavljeno vprašanje? Se boš kar strahopetno izmikala?

Ali samo nisi sposobna biti temeljita in slediti tematiki? No daj, zdaj imaš priložnost biti pametna in utemeljiti svoje sranje.

Ti si pa danes pozabila tableto vzet. Ali pa je bila doza Apaurina prenizka. :)))
[/quote]

Ti kar skrivaj sovražnost za sarkazmom, ti ne uspeva prav dobro.

No, Antilopa, ti, ki so te polna usta obsojanja vedno – nisi sposobna odgovoriti na povsem preprosto in zelo jasno zastavljeno vprašanje? Se boš kar strahopetno izmikala?

Ali samo nisi sposobna biti temeljita in slediti tematiki? No daj, zdaj imaš priložnost biti pametna in utemeljiti svoje sranje.
[/quote]

Boginja jeze…pazi šef te gleda!

Hehe… ne rabiš TV-ja.
Moj point je samo v tem, da človek včasih RES rabi pojasnila.
In zdaj lahko s tem zaključimo. 😉
[/quote]

Tvoj zapis, star manj kot leto dni:

Torej… iluzorno je pričakovati, da bo nekdo, ki je storil nekaj tako hudega kot je prevara, naenkrat zmogel toliko samorefleksije, zrelost in odgovornost, da bo spregledal vso magnitudo storjene škode, ki jo je s tem povzročil partnerju in družini.
[/quote]

Vauuu, I’m impressed!
Očitno sem toliko zanimiv, da se ti da izbrskat 1 leto star zapis. 😉
Ja, morda pa sem vseeno pričakoval vsaj kanček samorefleksije, ki bi prišla s časom in (neugodnim) razpletom dogodkov…
Utopija… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ti kar skrivaj sovražnost za sarkazmom, ti ne uspeva prav dobro.

No, Antilopa, ti, ki so te polna usta obsojanja vedno – nisi sposobna odgovoriti na povsem preprosto in zelo jasno zastavljeno vprašanje? Se boš kar strahopetno izmikala?

Ali samo nisi sposobna biti temeljita in slediti tematiki? No daj, zdaj imaš priložnost biti pametna in utemeljiti svoje sranje.
[/quote]

Boginja jeze…pazi šef te gleda!
[/quote]

Aja, še vedno skušaš bit duhovita. Zeh.

Skratka, kar želiš v resnici povedati je, da mi ne znaš dati enega samega stavka, ki bi bil obrazložitev tvojega “jaz dvigujem roke” od milesove zgodbe. Ko bi imela vsaj toliko karakterja in rekla, ej lej ne vem priznam, kiksnla sem… Pa ne gre, a ne?

Torej v fundamentu nisi prav čisto nič drugačna od milesove ex. Nekaj nardiš narobe zaradi egota, potem pa ne znaš (ali ne želiš) argumentirat zakaj si to storila. Sve su ostalo nijanse. Podn.

Boginja jeze…pazi šef te gleda!
[/quote]

Aja, še vedno skušaš bit duhovita. Zeh.

Skratka, kar želiš v resnici povedati je, da mi ne znaš dati enega samega stavka, ki bi bil obrazložitev tvojega “jaz dvigujem roke” od milesove zgodbe. Ko bi imela vsaj toliko karakterja in rekla, ej lej ne vem priznam, kiksnla sem… Pa ne gre, a ne?

Torej v fundamentu nisi prav čisto nič drugačna od milesove ex. Nekaj nardiš narobe zaradi egota, potem pa ne znaš (ali ne želiš) argumentirat zakaj si to storila. Sve su ostalo nijanse. Podn.
[/quote]

Pa ti si, reva, zaljubljena v milesa…..Ampak vseeno njegovim otrokom ne privoščim tako žleht mačehe…

Tvoj zapis, star manj kot leto dni:

Torej… iluzorno je pričakovati, da bo nekdo, ki je storil nekaj tako hudega kot je prevara, naenkrat zmogel toliko samorefleksije, zrelost in odgovornost, da bo spregledal vso magnitudo storjene škode, ki jo je s tem povzročil partnerju in družini.
[/quote]

Vauuu, I’m impressed!
Očitno sem toliko zanimiv, da se ti da izbrskat 1 leto star zapis. 😉
Ja, morda pa sem vseeno pričakoval vsaj kanček samorefleksije, ki bi prišla s časom in (neugodnim) razpletom dogodkov…
Utopija… 😉
[/quote]

Dobrodošel v “klub zasledovanih monovcev”. :))

Vauuu, I’m impressed!
Očitno sem toliko zanimiv, da se ti da izbrskat 1 leto star zapis. 😉
Ja, morda pa sem vseeno pričakoval vsaj kanček samorefleksije, ki bi prišla s časom in (neugodnim) razpletom dogodkov…
Utopija… 😉
[/quote]

Dobrodošel v “klub zasledovanih monovcev”. :))
[/quote]
🙂 Saj je luštno in zabavno bit v njem , ne? 🙂

Dobrodošel v “klub zasledovanih monovcev”. :))
[/quote]
🙂 Saj je luštno in zabavno bit v njem , ne? 🙂
[/quote]

Naravnost fantastično. 🙂

Za avtorico teme:
Kako pa veš, kdo je čigav starš? A živite na vasi, kjer se o vsakomer vse ve? Če je tako, se raje ne vtikaj v družinske zadeve ljudi, ki jih komaj na videz poznaš.
Tudi jaz sem iz zakotnega kraja, kje se vsi poznamo prek govoric, kdo je čigav, kaj počne itd. In nekoč me je ena učiteljica opravljala pred drugimi otroki 🙁

Nisem brala vseh odgovorov. Odgovarjam na avtoričino objavo.
Imam otroka in imam partnerja, ki ni otrokov biološki oče. Biološki oče svojega otroka vidi nekaj letno (po svoji želji). Moj partner pa tega otroka pomaga vzgajati že od njegovega 4. leta, z njim praznuje rojstne dneve, praznike itd. Pravi oče za rojstni dan niti ne pokliče. V mojem primeru imata moj partner in moj otrok pristno vez, kakršno ustvariš skozi leta in ni vezana na gene. Zato je tudi on pospremil prvi dan v šolo.

Vezano na prvi post:
Biološki oče se za otroka nekaj let sploh ni zanimal, niti da bi kaj vprašal niti finančno. Sedaj gre sin 2x mesečno prespat k njemu, pa ko pride domov večkrat ni niti umit niti z zamenjanim spodnjim perilom. Še dobro da je otrok že toliko pameten da se začne sam zavedati kaj je potrebno naredit. Kako je v šoli ga je zanimalo samo na sodišču, prej in pozneje pa sploh ne. Finančno-po njegovo otrok ne stane več kot 70€ mesečno in to bo mogoče prispeval.
Po drugi strani pa se z novim partnerjem super razumeta, naredita vse kar morata, ga zvečer pomaga stuširat, mu pripravi obleke, odpelje zjutraj v šolo….. meni glede tega ni potrebno nič.
Do njega se obnaša kot da je to njegov sin, otrok pa do njega enako nazaj.
Torej kaj naj zdaj po tvojem mnenju? Otroku vsiljujem biološkega očeta, čeprav se za njega ne zanima in odtujujem človeka, ki ni v krvnem sorodstvu, ampak sta v vseh ostalih pogledih oče in sin?

Sama sem mamica prvošolčka, ki ga je letos -poleg mene- v šolo pospremil partner, s katerim živiva skoraj leto dni. Sinček je bil tisti, ki me je prosil, da ga pospremivav šolo jaz in partner, očeta ni želel na tem dogodku (kot razlog mi je navedel, da smo mi njegova družina in da se boji očetovih izpadov) . Oče se je zato skrajno užalil in me krivil, da otroku ne razjasnim, kdo je oče in kdo mamin partner ter kakšni sta njuni vlogi. Sicer je to zelo zanimivo vprašanje, ki bi zahtevalo novo temo. Dodajam, da od njega do danes nisem prejela nobene finančne podpore, ker je ves čas brezposelen, med vikendi pa nima časa, ki bi ga lahko preživel s sinom. Skratka ne skrbi zanj ne v finančnem, niti v čustvenem smislu.

Zavedam se sreče, ki jo imam, da sem lahko svojemu sinu ponudila drugačno podobo očeta in moškega, kot jo bi imel in ponosna sem, da je pri svojih letih sposoben presoditi, ob kom si želi biti in kdo je tisti, ki mu nudi varnost in ljubezen.

Ne razumem, kako si lahko nekdo jemlje pravico soditi druge. Resnično nihče ne ve, kaj prestaja posameznik, ki mu stoji nasproti, še manj, kaj koristi katermu koli otroku.

New Report

Close