Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

Koliko vidiim cmeriš edino ti general, ostali pišemo kot je. Danšanje stanje izgleda nekako tako, kot da imajo ženske po večini neprekinjeno maratonsko tekmovanje med sabo, katera bo izpadla večja prismoda in to kamorkoli pogledaš, na cesti, v bifeju, na televiziji, na delovnem mestu, …,in na monu, če že hočeš.

In jasno je da dolgo tako ne more bit, trume otrok so popolnoma zavožene, kaj bo taka mama učila otroka, če sama ne ve kaj je prav in ka je narobe? Vse dovoljeno in vse moje, pa na dolgi rok ne gre v nobeni družbi.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Kar koli že naredite – to je vaša osebna odločitev in odgovornost.

Vse ostalo je le nabijanje nabuloz.


Bejž no, propad družbe, več kot očitno prihajajoče krvave vojn, islamizacija Evrpope so zate nebuloze, ki bodo obšle tvojo rit?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ne bi vedel. res pa je, da jaz ne pregledujem facebook profilov, kot ti. verjamem, da imaš vleiko izkušenj z odštekanimi ločenkami. No, še otroke imaš z eno tako prismodo. rad bi druge učil, a še lastne familije nisi znal skupaj obdržati..

Ti cel svet boš rešu. Vse ženske smo zmešane, zavožene, znak propada družbe zate. Ti pa… Vsak dan nabijaš eno in isto na MON-u. Več kot pol leta nisem zašla sem, po dolgem odprem in zagledam seveda, da še vedno visiš tukaj in razlagaš isto. Meniš, da si ti popolnoma OK? Meniš, da je tvoja ocena res relevantna? Če je odgovor DA, potem je skrajni čas, da zapustiš internet in vidiš realni svet, ki se ne bazira samo na forum in tvoje negativne izkušnje z ženskami.

Ti cel svet boš rešu. Vse ženske smo zmešane, zavožene, znak propada družbe zate. Ti pa… Vsak dan nabijaš eno in isto na MON-u. Več kot pol leta nisem zašla sem, po dolgem odprem in zagledam seveda, da še vedno visiš tukaj in razlagaš isto. Meniš, da si ti popolnoma OK? Meniš, da je tvoja ocena res relevantna? Če je odgovor DA, potem je skrajni čas, da zapustiš internet in vidiš realni svet, ki se ne bazira samo na forum in tvoje negativne izkušnje z ženskami.[/quote]Nič se več ne da rešt dekle drago. babja norost , razne vladajoče deviantne skupine, pohlep, nikjer nobenmih meja, nobenih vrednot, umetno ustvarjanje kriz in zastraševanja ljudi, prerazporevanje svetovnih sil in moči in silno olklepanjae teh, ki imajo zdaj moč in vladajo (predvsem ZDA) za obdržanje položaja–…. lahko glavo tiščite nekam, pa nič ne pomaga. saj so jo pred vsako vojnop tovrstni kot si ti zagotovo tiščali in niso hoteli videt neizbežnega.

Eno z drugim , eno je dovoljevalo in zpodbujalo drugo, da smo do tega prišli, samo tebi ne bo jasno, boš raje pljuvalo po meni. Recimo Islam, ki ga imamo za primitivnega, ko je videl kam pelje vpliv zahoda, ki se je začel bohotit pri njih, so takoj naredili par korakov nazaj in radikarizirali vse skupaj.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

A ti upaš iz bajte, ko si tako prestrašen?


Jaz nisem prestrašen, jaz sem realen za razliko od tebe ki, si omejen in defekten. Mislim da imaš ti večje strahove in predvsem si popolnoma nesamostojen, koliko te je razbrat, toliko da serješ v tri dni pa imaš vseeno sposdobnosti, ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Poglej, revček svoje cmizdrenje. Pa sej samo jokcaš kot en dojenček. Mislim, kolikokrat ti naj še napišem, take cmere so nekoč levom metali. Moški, kreator nekega sveta, ki tu cele dneve samo dramatizira in jokca, kakšne so babe? rabiš slinček? kakšna reva, to ni normalno, ni čudno, da ti je baba ušla.

Moje pisanje te lahko moti le iz razloga, ker te je strah to brat. Ampak saj ni to zraslo na mojem zelniku, o tem govori danes ves svet, nič ti ne pomaga, da se mame za kliklo držiš in se sklicuješp na prilagojen program.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pa si to tvoje raziskovalno delo, objavilo v kateri strokovni literaturi ali je le nam dana ta čast, da to beremo? 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Pa si to tvoje raziskovalno delo, objavilo v kateri strokovni literaturi ali je le nam dana ta čast, da to beremo? ;)[/quote]
Saj vidimo, sploh ni treba kje brat, se ozremo po trgovini, na cesti, prižgemo televizor…[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

Bog te požegnal želva (tud če nisem veren), ostala še sto let taka kot si 🙂

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tam nekje,ko sem bila stara 45,sem začela živeti na polno.Menjala sem moške po vrsti.Name so se lepili sami mladi in lepi.Res je,da nisem bila bajsa in sem imela zelo fajn postavo.Hormoni so mi delali kot še nikoli prej.Serijski orgazmi,skratka raj na zemlji.In to držim še sedaj nekaj let pozneje.Nimam ne celulita ,ne povenele kože.Ne razumem pa katolibanskih žensk,ki mislijo,da so štirideseta prelomnica ,ko mora ženska nehat seksatA bejžte no.Kar smilite mi se.
V glavnem so zagrenjene tiste ki jim je mož bil prvi ali celo drugi in zadnji ljubimec.


Torej priznaš, da te je pamet v celoti obšla in da nisi edina, ki se sklicuje na hormone in “polno” življenje, čeprav se ti niti ne sanja kaj je to?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

O vrednotah nam tu predavajo neki mandeljci, ki obenem vzdihujejo o do 25-letnicah. In taki se pritožujejo, ker jim babe do smrti niso zveste. je lahko situacije še konfuznejša? Sej ste jebachine, to kar naprej trdite, idite raje v akcijo, ne pa da jokate kot neke device. So pa časi naklonjeni takim zavoženim moškim primerkom, moderna tehnologija pa omogoča, da se malo zjadajo in da so slišani.

Pa si to tvoje raziskovalno delo, objavilo v kateri strokovni literaturi ali je le nam dana ta čast, da to beremo? ;)[/quote]
Saj vidimo, sploh ni treba kje brat, se ozremo po trgovini, na cesti, prižgemo televizor…[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

Bog te požegnal želva (tud če nisem veren), ostala še sto let taka kot si :-)[/quote]

Bo že držal, če si tud ti opazil, men se to ne da. 😉

Bohloni, pa tud ti ostan, tak k si, pa da b ti boh dau zdravja. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

General…Super odgovore imaš. Z veseljem jih berem. Kok si star?

General…Super odgovore imaš. Z veseljem jih berem. Kok si star?[/quote] Res je general bolj nagnjen na moške, ampak merkaj vojak, se mi zdi, da je general zaprta knjiga, če veš kaj to pomeni. Boš odgovarjal kot za človeka. [img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Kje imajo ti zavoženi otroci pa očete? Aja, tekmujejo kdo bo izpadel večja prismoda. Prej so imeli vsaj matere, zdaj so se še one udeležile tekmovanja. Zanima me s kom tako neumorno tekmuješ ti, če je jasno, da si velik zmagovalec?

General…Super odgovore imaš. Z veseljem jih berem. Kok si star?[/quote] Res je general bolj nagnjen na moške, ampak merkaj vojak, se mi zdi, da je general zaprta knjiga, če veš kaj to pomeni. Boš odgovarjal kot za človeka. [img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Modrival…
Sem ženska. In ne vem, kaj kokodakaš na moj post, ki ni namenjen tebi.


Torej priznaš, da te je pamet v celoti obšla in da nisi edina, ki se sklicuje na hormone in “polno” življenje, čeprav se ti niti ne sanja kaj je to?[/quote]
Kaj si ti malo prismojen.Zakaj bi nekoga pamet obšla ,če začne uživat na polno.Ajdi ne serji.Šele takrat me je srečala pamet,ne pa ,da se šparam,ker plešasti trebušasti dedec z majhnim orodjem tako želi.Ne rabim se sklicevat ampak ponosno priznam,da se seksam total.


Kje imajo ti zavoženi otroci pa očete? Aja, tekmujejo kdo bo izpadel večja prismoda. Prej so imeli vsaj matere, zdaj so se še one udeležile tekmovanja. Zanima me s kom tako neumorno tekmuješ ti, če je jasno, da si velik zmagovalec?[/quote] Zelo težko je razumet in videt sebe z drugačnega kota, kot si, mar ne? Zgolj simboličen primerček, tud če si populiš obrv in narišeš cm višje se sebi zdiš lepa , mar ne? Vprašanje je pa kolikim se še zdiš lepa, odkrito ti pa nihče ne pove in si le misli svoje, tako je glede vsega, veš?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Torej priznaš, da te je pamet v celoti obšla in da nisi edina, ki se sklicuje na hormone in “polno” življenje, čeprav se ti niti ne sanja kaj je to?[/quote]
Kaj si ti malo prismojen.Zakaj bi nekoga pamet obšla ,če začne uživat na polno.Ajdi ne serji.Šele takrat me je srečala pamet,ne pa ,da se šparam,ker plešasti trebušasti dedec z majhnim orodjem tako želi.Ne rabim se sklicevat ampak ponosno priznam,da se seksam total.[/quote]Fajn, če je zate polno življenje zgolj to, da si jama za praznjenje. Običajno pa take najbolj norite, kako so vsega drugi krivi za vašo nesrečo in starejše ste bolj izrazito je to, Kaj boš ti pri petdestih, tvoj vlak glede seksualne privlačnosti je davno odpeljal, imaš zgolj staro uvelo pi-zdo in nič drugega, če nimaš nobenih drugih vrednot. Ženska pri pedtdestih, ki res živi polno življenje, ga živi drugače in ne izpostavlja zgolj mednožje kot edino vrednost, ji že iz pogovora vidiš, zakaj jo je treba cenit.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Kaj se dogaja s tem osebkom očitno moškega spola, ki tako sovraži ženske, sploh pa 40+? V enih temah bluzi o tem, kako ženskam spolovilo z leti vedno bolj smrdi, pa da se jim ustnice spodaj povesijo itd. itn. Vsekakor mu toplo in dobronamerno priporočam obisk psihiatra. Upam, da ni prepozno. Sicer pa moški ne rojevamo, nimamo menstruacije in glede na vse to sam priznam, da ogromno 40+ letnic izgleda top. Moških dobrega videza v teh letih pa praktično skoraj ni.

Modrival res noro pogreša sex, fuk, nabijanje, karkoli……On je čisto fuč, kolk dovg že ni pofukal nobene. Ko pa sliši, da ena 40+ rada sexa, se mu pa sploh strga….;)))

New Report

Close