Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

Nisem brala vsega. Je že kdo vprašal, zakaj 89,6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} uporabnikov hetero spoznavnih portalov predstavljajo vezani moški med 40 in 55? (Moja pavšalna ocena.) Ostalo je porazdeljeno med mlajše moške v zvezi, samske moške vseh starosti in vse tri kategorije žensk.

Res je, poleg tega imajo vsi MON moški odprte profile na teh portalih, pa razen kurbarije noben izmed njih ne išče ničesar drugega. Čudno, ne?


Ker je to tvoja pavšalna ocena, ki tenmelji na kdo ve na čem, na reali zagotovo ne, zato se tudi nihče ni vprašal in se ne bo, ap tudi nima zveze z naslovno temo.:-)))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Popay sicer ni napačen, rad pa babam rit leze , kaj češ :-)), me spominja na enega žlahtnika, ki se celo življenje trudi bit vsem všečen.:-)))
Kja pa zadeva kvalitetnih vez po tvoje, najbrž da sploh niso možne, glede na to, da jih gre polovica narazen in to v skoraj sto odstotkih na zahtevo žensk ravno med leti 30 in 40, ko se jim do konca odpelje. To pač nekaj pove, prav tako potem vsa tista maščevanja preko otrok, za to kar so same storile. tako da še zdaleč ni enako med spoloma v današnjem času, ampak so dejansko babe znorele in dobile prflutke z lahkoo priodobljenim in polno ritjo pravic, odgovornosti pa nihče od priviligirane ženske nikjer ne zahteva, kar priznavajo mnoge razumne ženske.[/quote][/quote]

Modri, pišem samo iz svojih življenskih izkušenj tako v zvezi ženska/moški kot v političnih temah, tega je pač največ tukaj. Babe imam pa rad, to pa, če jih imam ob seb potegenm tisto najboljše od njih za svoj užitek. Vem, pa, v preteklosti iz svojih zvez, da sem nekako preveč površno gledal na njihova čustva, probam jih zdaj razumet, če jih prej nisem, to je to. Vsak svoj stil, ti se mi zdi, da včasih s tistim bičom malo preveč užgeš. Ampak lej, zaradi vseh nas, zbranih iz vseh vetrov ima ta čvek mogoče ta čar in naj ostane tako.

Vse pove in ne rabiš sploh drugih analiz, raziskav in še česa drugega delati, odstotek moških na spoznavnih portalih in odstotek žensk. Razmerje je sigurno 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških & 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk. Pa še tistih 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk je vprašljivih pri “ženskih” profilih. Veliko moških pri 40+ je očitno tako obupanih, da ženske iščejo pod ženskimi profili, gor pa naložijo slike bivših partnerk. Hec nastane, ko si v resnici tako erotično dopisujeta dva moška, misleč, da je en od njiju ženska. :)))))

[/quote]

Modri, pišem samo iz svojih življenskih izkušenj tako v zvezi ženska/moški kot v političnih temah, tega je pač največ tukaj. Babe imam pa rad, to pa, če jih imam ob seb potegenm tisto najboljše od njih za svoj užitek. Vem, pa, v preteklosti iz svojih zvez, da sem nekako preveč površno gledal na njihova čustva, probam jih zdaj razumet, če jih prej nisem, to je to. Vsak svoj stil, ti se mi zdi, da včasih s tistim bičom malo preveč užgeš. Ampak lej, zaradi vseh nas, zbranih iz vseh vetrov ima ta čvek mogoče ta čar in naj ostane tako.[/quote]

No ja, eno je razumet, drugo pa v rit lezt in si namerno zatiskat oči. Stanje danes je kot je že ena prej napisala obrnjeno na glavo. Mnoge ženske so same rekle kaj bo, med njimi tudi kake sodnice, ko se je sprejemala zakonodaja, da bodo babe zdaj do konca znorele in tudi so.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Življenjske izkušnje kroničnih drkačev.

Modri, pišem samo iz svojih življenskih izkušenj tako v zvezi ženska/moški kot v političnih temah, tega je pač največ tukaj. Babe imam pa rad, to pa, če jih imam ob seb potegenm tisto najboljše od njih za svoj užitek. Vem, pa, v preteklosti iz svojih zvez, da sem nekako preveč površno gledal na njihova čustva, probam jih zdaj razumet, če jih prej nisem, to je to. Vsak svoj stil, ti se mi zdi, da včasih s tistim bičom malo preveč užgeš. Ampak lej, zaradi vseh nas, zbranih iz vseh vetrov ima ta čvek mogoče ta čar in naj ostane tako.[/quote]

No ja, eno je razumet, drugo pa v rit lezt in si namerno zatiskat oči. Stanje danes je kot je že ena prej napisala obrnjeno na glavo. Mnoge ženske so same rekle kaj bo, med njimi tudi kake sodnice, ko se je sprejemala zakonodaja, da bodo babe zdaj do konca znorele in tudi so.[/quote]

Jst bi rekel temu tko, emanciapcije, ki se krepko obrača v negativo, saj je treba danes že kapo dol dat ženskam s katerimi se, da normalno debatirat. Ampak vse se začne že pri vzgoji deklic, recimo od pospravljanja svoje sobe dalje…. večinoma jih to ne dela, po tem se pa nadaljuje v tem stilu dalje. Teksti pevk, recimo v komadih so vsi v stilu, ne boš se ti zajebaval z mano, boš že dobil kajlo, ni več tistega klasičnega jokanja po ljubezni, katere komade so večinoma ženske pele. Vse se je obrnlo na glavo. Mogoče smo samo moški premalo pripravljeni na ta kaos, ki mu ženske pravjo … to je to.


Naše babice se niso ločevale, ker niti slučajno niso bile ekonomsko zmožne preživeti same z otroki. Saj ne boš rekel, da včasih pa ni bilo varanja in nezakonskih otrok? Malo razmisli, o kakem gospodarju kje, koliko je imel še s služabnicami otrok. Sedaj pa ženskam, ki so se resda osamosvojile in so se zmožne preživljati same, tega ni treba prenašati. Zato je to število ločitev tako visoko, seveda je zraven še nekaj. Nihče več ne potrpi, se ne pogovarja, lažje je samo zaključiti in iti svojo pot, do naslednjič, ker če že v prvo nisi rešil težav, ki jih delaš v zvezi, tudi v drugo ne bo nič drugače. Res pa je, da če ni pomoči ob trudu iz druge strani, ne obstaja opcija, da se zakon obdrži. Za ceno česa pa bi se? Imamo zgolj eno življenje in je bolje tega kvalitetno sam preživeti, kot pa biti nesrečen ujet v zvezi.

No ja, eno je razumet, drugo pa v rit lezt in si namerno zatiskat oči. Stanje danes je kot je že ena prej napisala obrnjeno na glavo. Mnoge ženske so same rekle kaj bo, med njimi tudi kake sodnice, ko se je sprejemala zakonodaja, da bodo babe zdaj do konca znorele in tudi so.[/quote]

Jst bi rekel temu tko, emanciapcije, ki se krepko obrača v negativo, saj je treba danes že kapo dol dat ženskam s katerimi se, da normalno debatirat. Ampak vse se začne že pri vzgoji deklic, recimo od pospravljanja svoje sobe dalje…. večinoma jih to ne dela, po tem se pa nadaljuje v tem stilu dalje. Teksti pevk, recimo v komadih so vsi v stilu, ne boš se ti zajebaval z mano, boš že dobil kajlo, ni več tistega klasičnega jokanja po ljubezni, katere komade so večinoma ženske pele. Vse se je obrnlo na glavo. Mogoče smo samo moški premalo pripravljeni na ta kaos, ki mu ženske pravjo … to je to.[/quote]No, saj pol se strinjava, kaj si pa potem prej pisal? Z izjemo tega, da ženske ne pravijo, to je to, ampak po večini sploh ne vedo kaj bi rade in se kao iščejo, sploh so ta iskanja značilna za omenjena leta v temi, seveda se nikoli in nikjer ne najdejo.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Koga briga, kje se babe najdejo in kje ne. Babe je treba pustit, da se izgubijo v svojih zablodah. Samo fukfehtarji in drkači se sprašujete kar naprej nekaj o babah. Svobodnjaku dol visi, kaj se dogaja z babami, ker jih ne potrebuje.

Naša mama ga že lomi pri 50tih. Pridem nazaj po par letih domov in vidim, da spi sama v moji stari sobi. Pa nič se prav ne pogovarja.

Drugače pa se življenje komaj začne pri 40tih letih. Tako da hitro v fitness in po dobre obleke, zdaj je čas za tisti party z ladyboyem v Pattayi! Hey, jaz samo poročam to kar vidim 😉 a vam je rekel, da gre na službeno potovanje? Kaj ste ga vpičle, da je izbral ladyboy preko prave ženske?

Ne da se jim odpelje, k pameti pridejo…Ugotavljajo, da živijo z večnimi otroki, ki dr.kajo na 20-letnice. zakaj bi tvoja vrstnica bila s tabo, sej si sam priznal, da gledaš samo do 25 nekje. Bodi hvaležen, da te babe puščajo na miru v tvojih fantazijah.

Na to en bo odgovora,

Na to en bo odgovora,[/quote]

Kaj ti ves dan tukaj vedriš in pišeš? Res nimaš lajfa. Nobenega.

Lahko sem tu, kolk čem. Danes je endelja, sem samski, živim sam, delam , kar mi paše. Kakšen lajf pa imaš ti, ki me bereš?

Na to en bo odgovora,[/quote]

Kaj ti ves dan tukaj vedriš in pišeš? Res nimaš lajfa. Nobenega.[/quote]

Pa to sploh ni res, prej ga nekaj časa ni bilo, sem ga že pogrešala…

Iiiii:))))

Zakaj nam spet lažeš o svojem spolu in pišeš neke fantazijske zgodbice?

Iiiii:))))[/quote]
Kaj, te je že s straponom nabila, da cviliš huj kot baba. Ti pa si pa res dedc, ni čudno da pravijo, kao si sramota za štajerce, kateri dedc bo pa napisal cviljenje….jaoooooo[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ah daj daj, najboljša leta šele pridejo!

Stara si približno 40 let in še vedno nimaš moža niti otrok. Verjetno se ti je zmešalo zaradi dejstva da ob sebi nimaš tako željenega moškega in ne zaradi same starosti.

Iiiii:))))[/quote]
Kaj, te je že s straponom nabila, da cviliš huj kot baba. Ti pa si pa res dedc, ni čudno da pravijo, kao si sramota za štajerce, kateri dedc bo pa napisal cviljenje….jaoooooo[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

A si fouš?


Kaj, te je že s straponom nabila, da cviliš huj kot baba. Ti pa si pa res dedc, ni čudno da pravijo, kao si sramota za štajerce, kateri dedc bo pa napisal cviljenje….jaoooooo[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

A si fouš?[/quote] Ma ne, čudim se, da se rojevajo vedno novi fenomeni, nove kategrojie vezane na seksualnost, lani so bili to panseksualci, letos je general začel novo kategorijo analnih aseksualcev.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

A si fouš?[/quote] Ma ne, čudim se, da se rojevajo vedno novi fenomeni, nove kategrojie vezane na seksualnost, lani so bili to panseksualci, letos je general začel novo kategorijo analnih aseksualcev.:-)))[/quote]

Mi lahko razlozis kaj je to panseksualec?

Analni aseksualec je tisti, ki abstinira zgolj analni seks?

New Report

Close