Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.


Kaj si ti malo prismojen.Zakaj bi nekoga pamet obšla ,če začne uživat na polno.Ajdi ne serji.Šele takrat me je srečala pamet,ne pa ,da se šparam,ker plešasti trebušasti dedec z majhnim orodjem tako želi.Ne rabim se sklicevat ampak ponosno priznam,da se seksam total.[/quote]Fajn, če je zate polno življenje zgolj to, da si jama za praznjenje. Običajno pa take najbolj norite, kako so vsega drugi krivi za vašo nesrečo in starejše ste bolj izrazito je to, Kaj boš ti pri petdestih, tvoj vlak glede seksualne privlačnosti je davno odpeljal, imaš zgolj staro uvelo pi-zdo in nič drugega, če nimaš nobenih drugih vrednot. Ženska pri pedtdestih, ki res živi polno življenje, ga živi drugače in ne izpostavlja zgolj mednožje kot edino vrednost, ji že iz pogovora vidiš, zakaj jo je treba cenit.[/quote]
Ne vem,če je ženska,ki izmolze ljubimca v nekaj urnem seksu,lih jama za praznjenje.Mislim,da je tvoja žena ta jama,ko po petih minutah izdihneš dušo.Ej dečko ti si močno odzadaj.
Da ti jaz dam inštrukcije.Jame za praznjenje so ženske ,ki seksajo s tipom popolnoma nevzdržljivim in ,ki ni imel več kot dve ljubici v celem lajfu.Swingerke in swingerji zagotovo ne sodijo v to skupino pa naj ti bo žal ali pa ne.Veš pri swingu ne gre za nekajminutni seks.Tam se uživa celo noč in pe več.Malo si res narobe povedal .Ampak ni ti za zamerit .Lepo si čuvaj svojo luknjo,če jo sploh imaš.Naj je nihče ne dotakne,ker je sveta.Pa čimmanj seksaj,boš v raju boljše živel.
Čuvaj se za onostranstvo.

Fajn, če je zate polno življenje zgolj to, da si jama za praznjenje. Običajno pa take najbolj norite, kako so vsega drugi krivi za vašo nesrečo in starejše ste bolj izrazito je to, Kaj boš ti pri petdestih, tvoj vlak glede seksualne privlačnosti je davno odpeljal, imaš zgolj staro uvelo pi-zdo in nič drugega, če nimaš nobenih drugih vrednot. Ženska pri pedtdestih, ki res živi polno življenje, ga živi drugače in ne izpostavlja zgolj mednožje kot edino vrednost, ji že iz pogovora vidiš, zakaj jo je treba cenit.[/quote]
Ne vem,če je ženska,ki izmolze ljubimca v nekaj urnem seksu,lih jama za praznjenje.Mislim,da je tvoja žena ta jama,ko po petih minutah izdihneš dušo.Ej dečko ti si močno odzadaj.
Da ti jaz dam inštrukcije.Jame za praznjenje so ženske ,ki seksajo s tipom popolnoma nevzdržljivim in ,ki ni imel več kot dve ljubici v celem lajfu.Swingerke in swingerji zagotovo ne sodijo v to skupino pa naj ti bo žal ali pa ne.Veš pri swingu ne gre za nekajminutni seks.Tam se uživa celo noč in pe več.Malo si res narobe povedal .Ampak ni ti za zamerit .Lepo si čuvaj svojo luknjo,če jo sploh imaš.Naj je nihče ne dotakne,ker je sveta.Pa čimmanj seksaj,boš v raju boljše živel.
Čuvaj se za onostranstvo.[/quote]
Z ritjo pridobljeno, z ritjo izgubljeno, potem pa vsega drugi krivi. Pač imaš edino vrednost s katero se ponašaš odsluženo uvelost med nogam, saj nisi edina.:-)))) Na srečo nimaš pameti, ker bi bilo preveč boleče ob zavedanju kaj je polno življenje in kako ga živi vredna ženska.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Po mojih opažanjih se poleg žensk, najbolj odpelje moškim.[/quote]
tarči ti si za ožent!


Kj je pa tebe zadel z resnico? Mater, ni hujšega kot če vam nekdo nastavi špegu, kako bi vam šele bilo hudo, ko bi videle kako zamahnejo nad vami prave ženske in kaj ob tem pripomnijo.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ženske so v splošnem morda nekoliko bolj zasidrane v družinsko življenje, tako da da dvomim, da je to ‘norenje’ striktno z ženskim spolom povezano, spuli se lahko moškim in ženskam pri kateri koli letih. Če ima ženska nekega ‘čustvenega invalida’ doma, ne bo šla ravno za krivim k**, ampak po moje prej po ‘čustveno hrano’ k nekomu, kakor madam Bovaryx, ki jo razume in se ji čustveno zna posvetiti. Tako da si kar pripiši del odgovornosti, Modrival, če ti ženska uide, kakor pa da se jeziš na nasproten spol. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Za tebe se itak ve,da si copatek.[/quote]
tip je samo realen. se kakšni tut odpelje ja, samo deci ste pa večina taki.

Ženske so v splošnem morda nekoliko bolj zasidrane v družinsko življenje, tako da da dvomim, da je to ‘norenje’ striktno z ženskim spolom povezano, spuli se lahko moškim in ženskam pri kateri koli letih. Če ima ženska nekega ‘čustvenega invalida’ doma, ne bo šla ravno za krivim k**, ampak po moje prej po ‘čustveno hrano’ k nekomu, kakor madam Bovaryx, ki jo razume in se ji čustveno zna posvetiti. Tako da si kar pripiši del odgovornosti, Modrival, če ti ženska uide, kakor pa da se jeziš na nasproten spol. ;)[/quote]

Ne bo, poglej kako strmo narašča ločevanje v zadnjem desetletju na zahtevo žensk in to ravno v starosti med 30 in 40. Poglej, koliko trendom in s kako lahkoto v primerjavi z moškimi podležejo ženske, pa boš videl bistvo. In to gre od ust do ust pri ženskah, saj to ni izvirna osebnost, to je vse na hitro pridobljeno in podleglo temu, ker odgovornosti pa od žensk nihče ne zahteva na nobenem področju, le pravice, kvote, izmišljene izobrazbe izključno za ženski spol in fiktivna delovna mesta, zaščito žensk, napihovanje da so diskriminirane, napihovanje osovraženosti moškega spola kot nasilnega….Če pa že sam forum preletiš je kot kokošnjak ofucanih kur brezt vsakršne pameti.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Kje imajo ti zavoženi otroci pa očete? Aja, tekmujejo kdo bo izpadel večja prismoda. Prej so imeli vsaj matere, zdaj so se še one udeležile tekmovanja. Zanima me s kom tako neumorno tekmuješ ti, če je jasno, da si velik zmagovalec?[/quote] Zelo težko je razumet in videt sebe z drugačnega kota, kot si, mar ne? Zgolj simboličen primerček, tud če si populiš obrv in narišeš cm višje se sebi zdiš lepa , mar ne? Vprašanje je pa kolikim se še zdiš lepa, odkrito ti pa nihče ne pove in si le misli svoje, tako je glede vsega, veš?[/quote]
Zdaj se samo skoncentriraj, preberi kar si napisal in upoštevaj, ker ta zapis velja tudi zate. Predvsem zate.


Ne vem,če je ženska,ki izmolze ljubimca v nekaj urnem seksu,lih jama za praznjenje.Mislim,da je tvoja žena ta jama,ko po petih minutah izdihneš dušo.Ej dečko ti si močno odzadaj.
Da ti jaz dam inštrukcije.Jame za praznjenje so ženske ,ki seksajo s tipom popolnoma nevzdržljivim in ,ki ni imel več kot dve ljubici v celem lajfu.Swingerke in swingerji zagotovo ne sodijo v to skupino pa naj ti bo žal ali pa ne.Veš pri swingu ne gre za nekajminutni seks.Tam se uživa celo noč in pe več.Malo si res narobe povedal .Ampak ni ti za zamerit .Lepo si čuvaj svojo luknjo,če jo sploh imaš.Naj je nihče ne dotakne,ker je sveta.Pa čimmanj seksaj,boš v raju boljše živel.
Čuvaj se za onostranstvo.[/quote]
Z ritjo pridobljeno, z ritjo izgubljeno, potem pa vsega drugi krivi. Pač imaš edino vrednost s katero se ponašaš odsluženo uvelost med nogam, saj nisi edina.:-)))) Na srečo nimaš pameti, ker bi bilo preveč boleče ob zavedanju kaj je polno življenje in kako ga živi vredna ženska.[/quote]
A ti pa nisi odslužen?Ajde zaplankanec, življenje ti bo pobegnilo v neznano.Sama mislim,da tebi rujna kaplica daje užitke namesto seksa.Dej mi povej kdo daje medalje za vzdržnost,A lokalni far al kako.haha.ne ga srat.Nakladate tukaj nam,ki uživamo kolikor pač moremo.Lej dečko,jaz imam vse in ,da boš vedel,tudi materialno in položaj v družbi,vse prav vse ampak edino dober seks je tisti pravi užitek.Obstajajo pa moški,ki že po 30 tem opešajo in se jim zdi ludno zaksj nekdo seksa.
Če ti se noče dvignit ti jaz predlagam,da odvržeš predsodke na stranski tir in si izpolniš tiste perverzne želje,katere ti bodo dvignile potenco.Ne rabi te bit sram,ker nimaš se za koga šparat.
Pa brez zamere

v teh časih so 40+ njami babnice ♥♥♥
ko ga jaz vtaknem v kakšno 40+, je skoraj pedofilija ☺ pa ob
ema paše bolj, kot, če bi bila pri 20 narazen samo par let ♥

Zelo težko je razumet in videt sebe z drugačnega kota, kot si, mar ne? Zgolj simboličen primerček, tud če si populiš obrv in narišeš cm višje se sebi zdiš lepa , mar ne? Vprašanje je pa kolikim se še zdiš lepa, odkrito ti pa nihče ne pove in si le misli svoje, tako je glede vsega, veš?[/quote]
Zdaj se samo skoncentriraj, preberi kar si napisal in upoštevaj, ker ta zapis velja tudi zate. Predvsem zate.[/quote]
Zkaj pa zame, jaz si ne grem pulit obrvi in jih risat višje na čelo, meni se ni treba iska kot ženskam in to vsem po vrsti, ap se nikoli ne najdejo, jaz se ne enačim z najstnikom in ne delam iz sebe spako s pomočjo oblačil in make upa,, da bi izgledal kot najstnik in kavsim neumnosti, da je seks edino bistvo življenja, ter da sem boljši od dvajsetletnikov. Se obnašam letom primerno, se zavedam svojih vrednosti pridobljenih z življensko kilometrino tako v dobrem , kot slabem in prioritete so drugje kot so bile pri dvajsetih in tudi ne stremim, da bi živel življenje enako kot sem ga pri dvajsetih, za to je na vrsti moj otrok in ne več jaz.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Moram se nasmejat.Tukaj neki osebek razlaga o odsluženih ženskah.Ženska stara 50 let ,lepe postave brez špeha z joški kar dobro stoječimi,z veliko plačo in brez vsakršnih težav je odslužena,a tip plešast že od 25 leta z debelim trebuhom in tenkimi nogami ,ki ima dudeljna brez trdote dolgega v največji eksploziji mogoče 12 centimetrov ,komaj flika od prvega do 30.tega ,nam veselim ljudem razlaga kako in kaj.Pa saj ne morem tega verjeti.
Tipi stari 50 sete v večini za v smeti.Izkoriščate svoje lepše polovice,ki bi jih radi seksali mlajši moški.Od vas nimajo nič,le to,da jim še plačo poberete.

Ženske so v splošnem morda nekoliko bolj zasidrane v družinsko življenje, tako da da dvomim, da je to ‘norenje’ striktno z ženskim spolom povezano, spuli se lahko moškim in ženskam pri kateri koli letih. Če ima ženska nekega ‘čustvenega invalida’ doma, ne bo šla ravno za krivim k**, ampak po moje prej po ‘čustveno hrano’ k nekomu, kakor madam Bovaryx, ki jo razume in se ji čustveno zna posvetiti. Tako da si kar pripiši del odgovornosti, Modrival, če ti ženska uide, kakor pa da se jeziš na nasproten spol. ;)[/quote]

Ne bo, poglej kako strmo narašča ločevanje v zadnjem desetletju na zahtevo žensk in to ravno v starosti med 30 in 40. Poglej, koliko trendom in s kako lahkoto v primerjavi z moškimi podležejo ženske, pa boš videl bistvo. In to gre od ust do ust pri ženskah, saj to ni izvirna osebnost, to je vse na hitro pridobljeno in podleglo temu, ker odgovornosti pa od žensk nihče ne zahteva na nobenem področju, le pravice, kvote, izmišljene izobrazbe izključno za ženski spol in fiktivna delovna mesta, zaščito žensk, napihovanje da so diskriminirane, napihovanje osovraženosti moškega spola kot nasilnega….Če pa že sam forum preletiš je kot kokošnjak ofucanih kur brezt vsakršne pameti.[/quote]

Posploševanje na spol je miselno ozka kategorija, imenovana seksizem . Zelo priljubljena med ljudmi, ki se jim je nasproten spol kakorkoli zameril (zapustitev, ločitev, ljubimkanje z drugim/drugo…) in negujejo to jezo v sebi ter sproščajo s seksističnimi maščevalnimi izbruhi, opazkami, pripombami… In ponavadi so to sami takšni, kjer je to bilo opravičeno oz. vsaj do neke mere razumljivo, da jih je recimo ženska načevljala, če so pa čustveno bukove polene, pa se tega niti ne zavedajo, da je življenje z njimi nevzdržno. 😀

Sicer pa ima vsaka ženska ali moški svoj značaj, osebnost in vrednote. Govoriti, da so ženske takšne in takšne…, a res, vagina jih dela tako drugačne? 🙂 Ja, biološko že, po spolu lahko razlikujemo, psihološko-čustveno oz. miselno-nazorsko pa je človek brezspolna kategorija. Imamo dobro/slabe moške, enako velja za ženske.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


imam več kot 50 ☺ in menda nisem za v smeti.
Kresnem tako, da ona ni sposobna iti po stopnicah ☺
izkoriščam pa samo svojo sposobnost na katero padajo bejbe.

Tako se govori! Super in REALNO napisano!
Podpis!!!

Z ritjo pridobljeno, z ritjo izgubljeno, potem pa vsega drugi krivi. Pač imaš edino vrednost s katero se ponašaš odsluženo uvelost med nogam, saj nisi edina.:-)))) Na srečo nimaš pameti, ker bi bilo preveč boleče ob zavedanju kaj je polno življenje in kako ga živi vredna ženska.[/quote]

Daj, razsvetlite nas – kakšna je vredna ženska, ženska, ki jo je treba cenit. Ker jaz imam občutek (res še nisem dolgo na forumu, tako da se mogoče motim), da se spravite na vsako žensko, ne glede na to, kako se pogovarja in kako živi svoje življenje (kolikor vidno iz objav, pač).

Ne bo, poglej kako strmo narašča ločevanje v zadnjem desetletju na zahtevo žensk in to ravno v starosti med 30 in 40. Poglej, koliko trendom in s kako lahkoto v primerjavi z moškimi podležejo ženske, pa boš videl bistvo. In to gre od ust do ust pri ženskah, saj to ni izvirna osebnost, to je vse na hitro pridobljeno in podleglo temu, ker odgovornosti pa od žensk nihče ne zahteva na nobenem področju, le pravice, kvote, izmišljene izobrazbe izključno za ženski spol in fiktivna delovna mesta, zaščito žensk, napihovanje da so diskriminirane, napihovanje osovraženosti moškega spola kot nasilnega….Če pa že sam forum preletiš je kot kokošnjak ofucanih kur brezt vsakršne pameti.[/quote]

Posploševanje na spol je miselno ozka kategorija, imenovana seksizem . Zelo priljubljena med ljudmi, ki se jim je nasproten spol kakorkoli zameril (zapustitev, ločitev, ljubimkanje z drugim/drugo…) in negujejo to jezo v sebi ter sproščajo s seksističnimi maščevalnimi izbruhi, opazkami, pripombami… In ponavadi so to sami takšni, kjer je to bilo opravičeno oz. vsaj do neke mere razumljivo, da jih je recimo ženska načevljala, če so pa čustveno bukove polene, pa se tega niti ne zavedajo, da je življenje z njimi nevzdržno. 😀

Sicer pa ima vsaka ženska ali moški svoj značaj, osebnost in vrednote. Govoriti, da so ženske takšne in takšne…, a res, vagina jih dela tako drugačne? 🙂 Ja, biološko že, po spolu lahko razlikujemo, psihološko-čustveno oz. miselno-nazorsko pa je človek brezspolna kategorija. Imamo dobro/slabe moške, enako velja za ženske.[/quote]

Brez veze taka debata., ne? Pospološđevanje, res? Vsaj statistiko bi prebral, ki je vedno bistveno skromnejša od reale pa še vedno zaskrbljujoča in bi marsikaj vedel, ne? Sicer pa misliš, da te razvrednotene teme odpirajo roboti vsakodnevno, od ponavlajjočih o varanju, o prdenju, o tem kako kako so lepše pri 40 kot pri dvajsetih in je vsa njihova vrednost v njihovi neverjetni seksualnosti, da ne vedo ali se krompir olupi ali ne in stotine podobnih, ki niso ne za na voz ne za na sanke? Meni to nekaj da vedet, prav tako mi da vedet, da so lokali podnevi polni izključno še žensk in ima vsaka cigaret v goflji, prav tako mi da vedet vse kar sem videl in doživel in še vedno vidim. in če so recimo na nekem kliničnem centru štiri babe med dipl. medicinskimi sestrami od petih skurbane in se na glas ponašajo s tem kako so zrihtale dedce, je to zame dejstvo, ki ga poznam in vem zanj, seveda pa o tem ne boš nikjer mogel brat, ampk greš lahko tja delat in se boš prešričal, če ne verjameš.

Lahko pa bereš na forumu temo za temo, ako za njih moški ni nič vreden, kako očetovstvo ni nič vredno, itn, saj nič ne skrivajo več, nimajo niti potrebe po tem, ne pameti, da bi se zavedale, da kaj ni vredu s tem.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Z ritjo pridobljeno, z ritjo izgubljeno, potem pa vsega drugi krivi. Pač imaš edino vrednost s katero se ponašaš odsluženo uvelost med nogam, saj nisi edina.:-)))) Na srečo nimaš pameti, ker bi bilo preveč boleče ob zavedanju kaj je polno življenje in kako ga živi vredna ženska.[/quote]

Daj, razsvetlite nas – kakšna je vredna ženska, ženska, ki jo je treba cenit. Ker jaz imam občutek (res še nisem dolgo na forumu, tako da se mogoče motim), da se spravite na vsako žensko, ne glede na to, kako se pogovarja in kako živi svoje življenje (kolikor vidno iz objav, pač).[/quote]Zgaotovo ne ta, ki vse polaga na piz-do po domače povedano in je to vsa njena sposobnost, vrednost, … Kaj hočeš povedat, da je to res polno življenje kot ta piše in neka vrednota, da jaha iz kur-ca na kur-ca, ter izvleče nekaj denarja. Mislim adijo pamet, adijo vse, resnično, če se take sprašuješ in nisi edina, ki se ji ne zdi nič narobe s tem.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Modrival, ti si res za pof*****!!!!!!

Pravite, da se babnicam v zrelih letih vrtoglavo meša od seksa, vi pa vseeno fuka stradate. Kako si fukfehtarji to razlagate? Očitno ste nadarjeni, da vse priložnosti zamudite. Ali vam pa niti stare in zmešane priložnosti ne nudijo?

Posploševanje na spol je miselno ozka kategorija, imenovana seksizem . Zelo priljubljena med ljudmi, ki se jim je nasproten spol kakorkoli zameril (zapustitev, ločitev, ljubimkanje z drugim/drugo…) in negujejo to jezo v sebi ter sproščajo s seksističnimi maščevalnimi izbruhi, opazkami, pripombami… In ponavadi so to sami takšni, kjer je to bilo opravičeno oz. vsaj do neke mere razumljivo, da jih je recimo ženska načevljala, če so pa čustveno bukove polene, pa se tega niti ne zavedajo, da je življenje z njimi nevzdržno. 😀

Sicer pa ima vsaka ženska ali moški svoj značaj, osebnost in vrednote. Govoriti, da so ženske takšne in takšne…, a res, vagina jih dela tako drugačne? 🙂 Ja, biološko že, po spolu lahko razlikujemo, psihološko-čustveno oz. miselno-nazorsko pa je človek brezspolna kategorija. Imamo dobro/slabe moške, enako velja za ženske.[/quote]

Brez veze taka debata., ne? Pospološđevanje, res? Vsaj statistiko bi prebral, ki je vedno bistveno skromnejša od reale pa še vedno zaskrbljujoča in bi marsikaj vedel, ne? Sicer pa misliš, da te razvrednotene teme odpirajo roboti vsakodnevno, od ponavlajjočih o varanju, o prdenju, o tem kako kako so lepše pri 40 kot pri dvajsetih in je vsa njihova vrednost v njihovi neverjetni seksualnosti, da ne vedo ali se krompir olupi ali ne in stotine podobnih, ki niso ne za na voz ne za na sanke? Meni to nekaj da vedet, prav tako mi da vedet, da so lokali podnevi polni izključno še žensk in ima vsaka cigaret v goflji, prav tako mi da vedet vse kar sem videl in doživel in še vedno vidim. in če so recimo na nekem kliničnem centru štiri babe med dipl. medicinskimi sestrami od petih skurbane in se na glas ponašajo s tem kako so zrihtale dedce, je to zame dejstvo, ki ga poznam in vem zanj, seveda pa o tem ne boš nikjer mogel brat, ampk greš lahko tja delat in se boš prešričal, če ne verjameš.

Lahko pa bereš na forumu temo za temo, ako za njih moški ni nič vreden, kako očetovstvo ni nič vredno, itn, saj nič ne skrivajo več, nimajo niti potrebe po tem, ne pameti, da bi se zavedale, da kaj ni vredu s tem.[/quote]

Diplomirane medcinske sestre so ku*be ? Značaj človeka je potemtakem vezan na spol, na poklic oz. celo na izobrazbo? Nediplomirane medicinske sestre so boljše? 😀 Jah, glej, katera pa se lahko upre bogovom v belem – sami simpatični, postavni, zelo izobraženi alfa samci… 😉 Jaz vedno svojo pospremim v bolnišnico, če ima kaj, saj tem zdravnikom ni za zaupati, jo je treba imeti na špagi. Tvoja pa je imela verjetno zelo močno voljo in je pretrgala predolgo špago ter zbežala k enemu od teh, ker si vložil preveč zaupanja vanjo, več, kot si ga ženska zasluži, in je nisi dal na ketno. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Zdaj se samo skoncentriraj, preberi kar si napisal in upoštevaj, ker ta zapis velja tudi zate. Predvsem zate.[/quote]
Zkaj pa zame, jaz si ne grem pulit obrvi in jih risat višje na čelo, meni se ni treba iska kot ženskam in to vsem po vrsti, ap se nikoli ne najdejo, jaz se ne enačim z najstnikom in ne delam iz sebe spako s pomočjo oblačil in make upa,, da bi izgledal kot najstnik in kavsim neumnosti, da je seks edino bistvo življenja, ter da sem boljši od dvajsetletnikov. Se obnašam letom primerno, se zavedam svojih vrednosti pridobljenih z življensko kilometrino tako v dobrem , kot slabem in prioritete so drugje kot so bile pri dvajsetih in tudi ne stremim, da bi živel življenje enako kot sem ga pri dvajsetih, za to je na vrsti moj otrok in ne več jaz.[/quote]
Saj jaz si tudi nikoli nisem risala obrvi. Po tvojih besedah je bil to zgolj simboličen primerček. A takšne vidiš ženske skozi svoje oči – kot v filmih, ko najprej pokaže žensko kako se normalno obnaša, potem pokaže še skozi oči psihopata in je vsa našminkana in se izzivalno obnaša. Nič potem, je prezgodaj, da bi razumel kako tvoj zapis velja tudi zate, pa ni edini, pogosto med žaljenjem drugih opišeš samega sebe.

Diagnoza: paranoja & socialna fobija.

Brez veze taka debata., ne? Pospološđevanje, res? Vsaj statistiko bi prebral, ki je vedno bistveno skromnejša od reale pa še vedno zaskrbljujoča in bi marsikaj vedel, ne? Sicer pa misliš, da te razvrednotene teme odpirajo roboti vsakodnevno, od ponavlajjočih o varanju, o prdenju, o tem kako kako so lepše pri 40 kot pri dvajsetih in je vsa njihova vrednost v njihovi neverjetni seksualnosti, da ne vedo ali se krompir olupi ali ne in stotine podobnih, ki niso ne za na voz ne za na sanke? Meni to nekaj da vedet, prav tako mi da vedet, da so lokali podnevi polni izključno še žensk in ima vsaka cigaret v goflji, prav tako mi da vedet vse kar sem videl in doživel in še vedno vidim. in če so recimo na nekem kliničnem centru štiri babe med dipl. medicinskimi sestrami od petih skurbane in se na glas ponašajo s tem kako so zrihtale dedce, je to zame dejstvo, ki ga poznam in vem zanj, seveda pa o tem ne boš nikjer mogel brat, ampk greš lahko tja delat in se boš prešričal, če ne verjameš.

Lahko pa bereš na forumu temo za temo, ako za njih moški ni nič vreden, kako očetovstvo ni nič vredno, itn, saj nič ne skrivajo več, nimajo niti potrebe po tem, ne pameti, da bi se zavedale, da kaj ni vredu s tem.[/quote]

Diplomirane medcinske sestre so ku*be ? Značaj človeka je potemtakem vezan na spol, na poklic oz. celo na izobrazbo? Nediplomirane medicinske sestre so boljše? 😀 Jah, glej, katera pa se lahko upre bogovom v belem – sami simpatični, postavni, zelo izobraženi alfa samci… 😉 Jaz vedno svojo pospremim v bolnišnico, če ima kaj, saj tem zdravnikom ni za zaupati, jo je treba imeti na špagi. Tvoja pa je imela verjetno zelo močno voljo in je pretrgala predolgo špago ter zbežala k enemu od teh, ker si vložil preveč zaupanja vanjo, več, kot si ga ženska zasluži, in je nisi dal na ketno. :D[/quote]
Al se delaš neumnega ali pa si, nekaj bo na tem, ne? Ravno ta fiktivna izobraženost daje zagon, da se same sebi zdijo neverjetno pomembne, polne samih sebe in jim je dovljeno vse, zato si množičneje dovolijo vse, kar potuje od ust do ust. In če je ena zrihtala “dedca, to pove drugi, kako to naredit. Srednje so bolj na realnih tleh, prav tako zdarvniki, ki so pa z malo drugačnimi mentalnimi sposobnostmi, ne? Čeprav najdeš tudi tam, vendar ne večinsko kot tu. In klinični center je zgolj primerjava, ker zanj vem definitivno in je lahko primerjava splošnerm,u stanju saj ima 7000 zaposlenih, stanje je pa povsod enako. Njbolj praznoglave in polne same sebe in podlegajo norostim so te z lahko pridobljeno masovno kao visoko izobrazbo, ki se imajo za nekaj več. Pobc , očitno si premlad, da bi vedel kaj o ženski psihi in življenju samem, tako da serješ brez veze, manjka ti tiste kilometrine, to ti ne more dat nobena šola.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Zkaj pa zame, jaz si ne grem pulit obrvi in jih risat višje na čelo, meni se ni treba iska kot ženskam in to vsem po vrsti, ap se nikoli ne najdejo, jaz se ne enačim z najstnikom in ne delam iz sebe spako s pomočjo oblačil in make upa,, da bi izgledal kot najstnik in kavsim neumnosti, da je seks edino bistvo življenja, ter da sem boljši od dvajsetletnikov. Se obnašam letom primerno, se zavedam svojih vrednosti pridobljenih z življensko kilometrino tako v dobrem , kot slabem in prioritete so drugje kot so bile pri dvajsetih in tudi ne stremim, da bi živel življenje enako kot sem ga pri dvajsetih, za to je na vrsti moj otrok in ne več jaz.[/quote]
Saj jaz si tudi nikoli nisem risala obrvi. Po tvojih besedah je bil to zgolj simboličen primerček. A takšne vidiš ženske skozi svoje oči – kot v filmih, ko najprej pokaže žensko kako se normalno obnaša, potem pokaže še skozi oči psihopata in je vsa našminkana in se izzivalno obnaša. Nič potem, je prezgodaj, da bi razumel kako tvoj zapis velja tudi zate, pa ni edini, pogosto med žaljenjem drugih opišeš samega sebe.[/quote]A breš teme na forumu vsakodnevno o varanju, o tem da očetovstvo ni nič vredo, o tem da je vsa vrednost ženske v seksualnosti, ki je na vrhuncu pri štiridesetih, o tem da tekmujete z najstnicami in davjsetletnici? Jaz jih vidim, berem bore malo. Enako vidim v reali.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close