Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

Modrival, zagrenjen ločenec, bo seveda velik ekspert glede podivjanih ločenk. Edino, da bi sebe kdaj pogledal, to pa ne pride v poštev. Njemu je zlobna zarota modernih trendov zasrala zakon, sam pa, revček, pri tem ni imel nič. Bogi, bogi, buci, buci. In potem pridiga, kako ženske nimajo nobene odgovornosti. A sam pri sebi ni še nobene napake našel nikol.

[img]http://psytreasure.com/wp-content/uploads/2014/08/parano4.jpg[/img]


Saj jaz si tudi nikoli nisem risala obrvi. Po tvojih besedah je bil to zgolj simboličen primerček. A takšne vidiš ženske skozi svoje oči – kot v filmih, ko najprej pokaže žensko kako se normalno obnaša, potem pokaže še skozi oči psihopata in je vsa našminkana in se izzivalno obnaša. Nič potem, je prezgodaj, da bi razumel kako tvoj zapis velja tudi zate, pa ni edini, pogosto med žaljenjem drugih opišeš samega sebe.[/quote]A breš teme na forumu vsakodnevno o varanju, o tem da očetovstvo ni nič vredo, o tem da je vsa vrednost ženske v seksualnosti, ki je na vrhuncu pri štiridesetih, o tem da tekmujete z najstnicami in davjsetletnici? Jaz jih vidim, berem bore malo. Enako vidim v reali.[/quote]
Vidim. Ampak vidim tudi malo morje drugih mnenj in tem. Ti vidiš samo eno.


Saj jaz si tudi nikoli nisem risala obrvi. Po tvojih besedah je bil to zgolj simboličen primerček. A takšne vidiš ženske skozi svoje oči – kot v filmih, ko najprej pokaže žensko kako se normalno obnaša, potem pokaže še skozi oči psihopata in je vsa našminkana in se izzivalno obnaša. Nič potem, je prezgodaj, da bi razumel kako tvoj zapis velja tudi zate, pa ni edini, pogosto med žaljenjem drugih opišeš samega sebe.[/quote]A breš teme na forumu vsakodnevno o varanju, o tem da očetovstvo ni nič vredo, o tem da je vsa vrednost ženske v seksualnosti, ki je na vrhuncu pri štiridesetih, o tem da tekmujete z najstnicami in davjsetletnici? Jaz jih vidim, berem bore malo. Enako vidim v reali.[/quote]

Ti si se poročil z eno tako, zdaj boš pa tu mlajšim, ki ne delajo istih napak kot ti, pamet solil? Ma mrš, stari, da te ni sram. To kar si si nakopal, to imaš. Pa če bi nehal cele dneve viset na monu in zagrenjeno udrihat čez babe ter ob tem zanemarjat še tistih, ki do zdaj niso pobegnili od tebe, bi se ti življenje malo popravilo. Za vsako podivjano ločenko, ki udriha čez dedce, ti nadoknadiš s svojim udrihanjem čez babe tri krat. V bistvu si utelešenje tega, kar najbolj sovražiš – zagrenjen podivjan puhoglavi ločenec, ki cel nasprotni spol daje v nič. Edino bingeljna imaš, to je vse, kar te loči od tvojih sovražnic. Mentaliteta pa ista.

[img]http://img11.deviantart.net/30ef/i/2010/306/9/6/paranoid_personality_disorder_by_nataliaj-d321xso.jpg[/img]

A breš teme na forumu vsakodnevno o varanju, o tem da očetovstvo ni nič vredo, o tem da je vsa vrednost ženske v seksualnosti, ki je na vrhuncu pri štiridesetih, o tem da tekmujete z najstnicami in davjsetletnici? Jaz jih vidim, berem bore malo. Enako vidim v reali.[/quote]
Vidim. Ampak vidim tudi malo morje drugih mnenj in tem. Ti vidiš samo eno.[/quote]
Na splošno jih je vsakodnevno zelo veliko in če so še druge teme zraven, to teh ne izniči, ne?

In če ne spadaš med njih boš videla enako stanje v reali, povsod norija, CSD-ji in sodišča zasiuta z družinskimi zadevami, kreg okoli otrok, ni bajte več, da ni nekdo ločen, trpijo otroci, ki jih nihče ne vidi, vseh so pa polna usta, da jim nič ne manjka. Mlaadina razpuščena, neperspektivna, brezu vsakršnega zanimanja, živi računalnilččke igrice, čedalje bolj nasilna in podlega vsemu od substanc dalje. Hkrati strmo narašča število samskih in zafrustriranih v poznih letih.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Z ritjo pridobljeno, z ritjo izgubljeno, potem pa vsega drugi krivi. Pač imaš edino vrednost s katero se ponašaš odsluženo uvelost med nogam, saj nisi edina.:-)))) Na srečo nimaš pameti, ker bi bilo preveč boleče ob zavedanju kaj je polno življenje in kako ga živi vredna ženska.[/quote]

Daj, razsvetlite nas – kakšna je vredna ženska, ženska, ki jo je treba cenit. Ker jaz imam občutek (res še nisem dolgo na forumu, tako da se mogoče motim), da se spravite na vsako žensko, ne glede na to, kako se pogovarja in kako živi svoje življenje (kolikor vidno iz objav, pač).[/quote]

Zgaotovo ne ta, ki vse polaga na piz-do po domače povedano in je to vsa njena sposobnost, vrednost, … Kaj hočeš povedat, da je to res polno življenje kot ta piše in neka vrednota, da jaha iz kur-ca na kur-ca, ter izvleče nekaj denarja. Mislim adijo pamet, adijo vse, resnično, če se take sprašuješ in nisi edina, ki se ji ne zdi nič narobe s tem.[/quote]

Ničesar takega ne želim povedat. Govorim o vašem mnenju o ženskah na celotnem forumu, torej ne tam, kjer je govora o promiskuteti in seksualnosti žensk. Midva sva se recimo spopadla na povsem nepovezanih tematikah in mislim, da vaš problem ni bil, da bi bila stara ločenka ki menjuje ljubimce, ampak je bilo dovolj že to, da sem ženska. Enako opažam pri objavah drugih forumašic, ne glede na temo, zato me zanima, katero je to mitološko bitje, ki je zgoraj opisano v odebeljenem tisku.

Daj, razsvetlite nas – kakšna je vredna ženska, ženska, ki jo je treba cenit. Ker jaz imam občutek (res še nisem dolgo na forumu, tako da se mogoče motim), da se spravite na vsako žensko, ne glede na to, kako se pogovarja in kako živi svoje življenje (kolikor vidno iz objav, pač).[/quote]

Zgaotovo ne ta, ki vse polaga na piz-do po domače povedano in je to vsa njena sposobnost, vrednost, … Kaj hočeš povedat, da je to res polno življenje kot ta piše in neka vrednota, da jaha iz kur-ca na kur-ca, ter izvleče nekaj denarja. Mislim adijo pamet, adijo vse, resnično, če se take sprašuješ in nisi edina, ki se ji ne zdi nič narobe s tem.[/quote]

Ničesar takega ne želim povedat. Govorim o vašem mnenju o ženskah na celotnem forumu, torej ne tam, kjer je govora o promiskuteti in seksualnosti žensk. Midva sva se recimo spopadla na povsem nepovezanih tematikah in mislim, da vaš problem ni bil, da bi bila stara ločenka ki menjuje ljubimce, ampak je bilo dovolj že to, da sem ženska. Enako opažam pri objavah drugih forumašic, ne glede na temo, zato me zanima, katero je to mitološko bitje, ki je zgoraj opisano v odebeljenem tisku.[/quote]
Glej, nekaj je pač hudo narobe v današnjem času in škoda si zatiskat oči. Ne vem zakaj skačete, če se ravno ne najdete v zapisanem kot v ogledalu. Mene recimo ne moti, če se piše, da je v Sloveniji gospodarstvo pokradeno in se še naprej krade, ker vem da je to res in ne spadam med te, ki so kradli, da bi se čutil dolžnega branit. Enako je tu, razvrednotenju in trendom so ženske bolj podlegle in se gredo množičnih puhloglavih škodljivih norij kot moški in to na račun novodobne priviligiranosti žensk, ki jim je dala frfotajoče prflutke, posledice tega pa so že pošteno vidne.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tako se govori! Super in REALNO napisano!
Podpis!!![/quote]

…da mi je dano Vaju spoznati,vajini trditvi postavim na laž…:)

Kot da tebe ni zaobšla, mar ne fantaziraš skoz, kako si seks mašina za mlade punce?

Sex mašine ponavadi obdelujejo mlade punce, na njih in lastno zadovoljstvo.
Potem so vsi tako veseli, da sploh ne vedo, kje bi ta MON sploh bil.

De omnibus disputandum..

Dedci, ki pregeldujejo facebook profile mladih punc in fantazirajo o 20-letnicah, obtožujejo 40-letne ločenke, da jih je zaobšla pamet. To je pa res malo smešno. V bistvu pa vidijo le sovjo zrcalno podobo v ogledalu.

Res je general bolj nagnjen na moške, ampak merkaj vojak, se mi zdi, da je general zaprta knjiga, če veš kaj to pomeni. Boš odgovarjal kot za človeka. [img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Modrival…
Sem ženska. In ne vem, kaj kokodakaš na moj post, ki ni namenjen tebi.[/quote]

Jao, umirite se babe, general je ženska….. Ne prav mlada.

Še bolj verjetno: projekcijo.

Drugače pa: “Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves.”
Carl Gustav Jung
Starosa psihonalize torej pravi: “Vse kar nas iritira na drugih, nas lahko vodi do tega, da bolje razumemo sebe.”

De omnibus disputandum..

Sem kar lepo dec. Relativno mlad. verjamem, da so vam enim moji posti čudni, saj ste vajeni pavšalno kritizirati in pavšalno se hvaliti z izmišljenimi podvigi. Kakšne cmere ste tu gor, mislim groza. Ni čudno, da je evdno več bab na položajih, drugače ne more biti, če so se razmnožili modrivali..

Sem kar lepo dec. Relativno mlad. verjamem, da so vam enim moji posti čudni, saj ste vajeni pavšalno kritizirati in pavšalno se hvaliti z izmišljenimi podvigi. Kakšne cmere ste tu gor, mislim groza. Ni čudno, da je evdno več bab na položajih, drugače ne more biti, če so se razmnožili modrivali..[/quote]Iz posta v post se ponavljaš s tem cmerjenjem in na ta način vedno znova potrjuješ , da si človek s posebnimi potrebami, zaostal v mentallnem razvoju, kar seveda ne bi bilo nič narobe, če ne bi bil tako tečen in brezvezen kot si, z vsiljevanjema aseksualnosti in v bistvu po večini sploh ne veš kaj pišeš. Po eni strani vsem vsiljuješ, kako nihče ne bi smel imet med spoloma odnosa, vmes sam sebe negiraš, enkrat povzdiguješ ženske, po drugi strani moške, vmes navijaš za analo, še dobro da na forumu po večini sploh ne berejo, drugače bi videli kako razsuta je tvoja betica in zmešana kot purji drek.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Sem kar lepo dec. Relativno mlad. verjamem, da so vam enim moji posti čudni, saj ste vajeni pavšalno kritizirati in pavšalno se hvaliti z izmišljenimi podvigi. Kakšne cmere ste tu gor, mislim groza. Ni čudno, da je evdno več bab na položajih, drugače ne more biti, če so se razmnožili modrivali..[/quote]Iz posta v post se ponavljaš s tem cmerjenjem in na ta način vedno znova potrjuješ , da si človek s posebnimi potrebami, zaostal v mentallnem razvoju, kar seveda ne bi bilo nič narobe, če ne bi bil tako tečen in brezvezen kot si, z vsiljevanjema aseksualnosti in v bistvu po večini sploh ne veš kaj pišeš. Po eni strani vsem vsiljuješ, kako nihče ne bi smel imet med spoloma odnosa, vmes sam sebe negiraš, enkrat povzdiguješ ženske, po drugi strani moške, vmes navijaš za analo, še dobro da na forumu po večini sploh ne berejo, drugače bi videli kako razsuta je tvoja betica in zmešana kot purji drek.[/quote] A nisi ti danes na Koprivniški noči?

Če je moška vrsta vedno bolj kilava, vedno manj izobražena, vedno manj samozavestna, je logična posledica, da se valčkom pač zdi, da se je “babam odpelalo”. Nič se jim ni odpelalo, samo nimajo si kaj početi z vami nedonošenčki. deal with it.

Stari, tega tebi ne rabim vsiljevat, ti babe gledaš samo na televiziji.

Stari, tega tebi ne rabim vsiljevat, ti babe gledaš samo na televiziji.[/quote]

Pa na internetu.

Sem kar lepo dec. Relativno mlad. verjamem, da so vam enim moji posti čudni, saj ste vajeni pavšalno kritizirati in pavšalno se hvaliti z izmišljenimi podvigi. Kakšne cmere ste tu gor, mislim groza. Ni čudno, da je evdno več bab na položajih, drugače ne more biti, če so se razmnožili modrivali..[/quote]Iz posta v post se ponavljaš s tem cmerjenjem in na ta način vedno znova potrjuješ , da si človek s posebnimi potrebami, zaostal v mentallnem razvoju, kar seveda ne bi bilo nič narobe, če ne bi bil tako tečen in brezvezen kot si, z vsiljevanjema aseksualnosti in v bistvu po večini sploh ne veš kaj pišeš. Po eni strani vsem vsiljuješ, kako nihče ne bi smel imet med spoloma odnosa, vmes sam sebe negiraš, enkrat povzdiguješ ženske, po drugi strani moške, vmes navijaš za analo, še dobro da na forumu po večini sploh ne berejo, drugače bi videli kako razsuta je tvoja betica in zmešana kot purji drek.[/quote]

Kle se strinjam. Edina baba ki jo “general” obrajta je napis na Gostilni Milena.


Koliko razumem ti plešat tip z majhnim in mehkim pobere plačo.
Zakaj pa mu pustiš? Takšna asica brez špeha z joški. Kaj si s tem mislila veš le ti.
Tisto dobro plačo vloži, da te nekdo nauči razmake za vejicami delat.

Vidva sta pa ultra jebačini. Kot vsi pijančki.

Vidva sta pa ultra jebačini. Kot vsi pijančki.[/quote]
Tole ti veš najboljše. Iz lastnih izkušenj.

Poznam več moških, kot žensk, ki se jim je odpeljalo pri 40+. Po novem imajo ženske pri teh letih še majhne otroke in nimajo časa, da se jim odpelje, moški pa…

Mislim, da je poanta v zrelosti, pri 40 bi ljudje morali biti zreli, nabrali smo si 20 let dobrih in slabih odrasli življenjskih iskušenj, kar bi nas moralo narediti bolj modre in zrele…

New Report

Close