Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

40-ta zadnji izdihljaj mladosti,čas,ko se ženskam zmeša.

Pa sej tako je tipi so odpeljani celo življenje. :)))


Bi moralo ja:_))) Polna rit vsega pa naredi svoje. Imajo otroke, a res? Kam so pa očete zapravle, da imajo samo one otroke? Ali oče ne šteje? Ti tud pišeš v stilu tovrstnega bisera zrelosti, veš?….jaooooo[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Hehe, no ja, enim se pa v nasprotno stran odpelje. Sicer si po mojih merilih ena navadna ….., ampak nič zato. To ni moj problem in me nima kaj brigati. Ti kar uživaj, ti privoščim.


Bi moralo ja:_))) Polna rit vsega pa naredi svoje. Imajo otroke, a res? Kam so pa očete zapravle, da imajo samo one otroke? Ali oče ne šteje? Ti tud pišeš v stilu tovrstnega bisera zrelosti, veš?….jaooooo[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

V stilu tovrstnega bisera zrelosti, imam jaz odrasle otroke, moža, ki je svojo krizo srednjih let usmeril v kariero in sebe, ki sem se usmerila v hobije. Glede na zakon, ki je po 25 letih postal kot medeni tedni, sklepam, da sem vsaj kot ohridski biser.


Bi moralo ja:_))) Polna rit vsega pa naredi svoje. Imajo otroke, a res? Kam so pa očete zapravle, da imajo samo one otroke? Ali oče ne šteje? Ti tud pišeš v stilu tovrstnega bisera zrelosti, veš?….jaooooo[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

V stilu tovrstnega bisera zrelosti, imam jaz odrasle otroke, moža, ki je svojo krizo srednjih let usmeril v kariero in sebe, ki sem se usmerila v hobije. Glede na zakon, ki je po 25 letih postal kot medeni tedni, sklepam, da sem vsaj kot ohridski biser.[/quote]
Verjamem, le da jaz nisem komentiral tebe, ker te ne poznam, temveč tvoje pisanje, ki je v stilu pisanja povprečne monovske puhloglavke, ki sploh ne ve kaj je dejansko napisala in povedala.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

To nas prepričuje puhloglavec, ki tu gor fantazira, kako je mašina za 25-letnice? še evdno nisi povedal, zakaj bi se babe morale sploh bolj zrelo obnašat, itak fantazerji zagovarjate tezo, da je samo mlado slastno.


Dobro, razumem da si drugačen, ampak zakaj se sploh pojavljaš v tovrstnih temah, če si aseksualec in te ženske ne zanimajo, pa ni povsem jasno. Tako hudo ti je za druge, ker te nobena ne povoha ali kaj? Ni poante v tvojem pisanju, razumeš? Pokaži mami in naj ti razloži, ne? Morda ti bo tudi razložila, da si pa le od nekje prilezel ven, drugače te ne bi bilo kakršnkoli že si, z vsemi hendikepi skupaj.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Vsak sam izbira. Dejanja – posledice.


Torej priznaš, da te je pamet v celoti obšla in da nisi edina, ki se sklicuje na hormone in “polno” življenje, čeprav se ti niti ne sanja kaj je to?[/quote]

Tokrat se pa strinjam 😀
…čeprav se večkrat ne.
Jbg… vse ima svoje meje, če si te postaviš preširoko, potem se temu reče razvrat.


Torej priznaš, da te je pamet v celoti obšla in da nisi edina, ki se sklicuje na hormone in “polno” življenje, čeprav se ti niti ne sanja kaj je to?[/quote]

Tokrat se pa strinjam 😀
…čeprav se večkrat ne.
Jbg… vse ima svoje meje, če si te postaviš preširoko, potem se temu reče razvrat.


Dobro, razumem da si drugačen, ampak zakaj se sploh pojavljaš v tovrstnih temah, če si aseksualec in te ženske ne zanimajo, pa ni povsem jasno. Tako hudo ti je za druge, ker te nobena ne povoha ali kaj? Ni poante v tvojem pisanju, razumeš? Pokaži mami in naj ti razloži, ne? Morda ti bo tudi razložila, da si pa le od nekje prilezel ven, drugače te ne bi bilo kakršnkoli že si, z vsemi hendikepi skupaj.[/quote]

Saj ne rečem, nedo****na ženska je sitna, ampak vi nedo****bani dedi ste pa nočna mora. Pa nisi edini. Cepetaš in drihaš po vsem in vseh, ko mali otrok v trgovini, ki se fukne po tleh, ko ne dobi lizike. Sicer vas je tukaj na monu ene par, ki se vam prav vidi, da se vam trga od pomanjkanja. Se mi kar smiliš.
Kako nedorasli ste. In seveda so vsega krive ženske! 😉

Ženske so v splošnem morda nekoliko bolj zasidrane v družinsko življenje, tako da da dvomim, da je to ‘norenje’ striktno z ženskim spolom povezano, spuli se lahko moškim in ženskam pri kateri koli letih. Če ima ženska nekega ‘čustvenega invalida’ doma, ne bo šla ravno za krivim k**, ampak po moje prej po ‘čustveno hrano’ k nekomu, kakor madam Bovaryx, ki jo razume in se ji čustveno zna posvetiti. Tako da si kar pripiši del odgovornosti, Modrival, če ti ženska uide, kakor pa da se jeziš na nasproten spol. ;)[/quote]

Tole je morda veljalo v prejšnjem stoletju. Danes se stvar obrača na glavo.

Ma, se mi je kar zdelo, da se bo kakšna taka naduvana javila v tej temi. To je tip ženske, ki uživa življenje, vse lepo in prav, tudi sam sem tak. Ob enem, pa ima ta ženska tipe prečitane v nulo, v nulo jih ima pa prečitane zato, ker tipi predvsem mlajši postajajo/mo papki. Piše in razmišlja totalno dominantno. Ve dobro, da je zunaj en kup mladih žrebcev, ki bi umrli za to, da jo porivajo. Taka ženska ni nič boljša, kot tipi, ki pišejo kako so samo mlajše bejbe dobre za sex, oboje je ist šoder od ljudi. Pa ajde, za moške nekako še gre,ko tako razmišljajo, saj to več ali manj izjavijo tisti, ki ne morejo dobit f u k-a niti od mlajše niti od stareješe ženske in take prijavljajo kvečjemu zaradi jeze oz. poraza, ki ga doživljajo. Ampak, ko pa ženska prevzame tako mišljenje, pol je pa to jeba, jebat ga. Bolje povedano emancipacija, ki dela iz ženske res tist poden od ljudi in z njo kot osebo lahko uživa res samo tist, ki si želi goli sex. Se pa strinjam, da tista žanska , ki je v letih 40+ osvobojena vseh tabujev in hoče res uživat samo v sexu, si valjda ne bo iskala starejšga tipa ampak bo šla v morje mladiče lovit oz. oni njo, če jim nakaže, da imajo možnost. Čeprav roko na srce, je žanska dost realno sliko opisala z malo pretiravanja. Problem je, ko žlehnoba karakterja ven udari.
Avtor je pa itak mimo usekal s to temo. Rola se tipom in ženskam, kakor komu, njegova izbira.

Ma, se mi je kar zdelo, da se bo kakšna taka naduvana javila v tej temi. To je tip ženske, ki uživa življenje, vse lepo in prav, tudi sam sem tak. Ob enem, pa ima ta ženska tipe prečitane v nulo, v nulo jih ima pa prečitane zato, ker tipi predvsem mlajši postajajo/mo papki. Piše in razmišlja totalno dominantno. Ve dobro, da je zunaj en kup mladih žrebcev, ki bi umrli za to, da jo porivajo. Taka ženska ni nič boljša, kot tipi, ki pišejo kako so samo mlajše bejbe dobre za sex, oboje je ist šoder od ljudi. Pa ajde, za moške nekako še gre,ko tako razmišljajo, saj to več ali manj izjavijo tisti, ki ne morejo dobit f u k-a niti od mlajše niti od stareješe ženske in take prijavljajo kvečjemu zaradi jeze oz. poraza, ki ga doživljajo. Ampak, ko pa ženska prevzame tako mišljenje, pol je pa to jeba, jebat ga. Bolje povedano emancipacija, ki dela iz ženske res tist poden od ljudi in z njo kot osebo lahko uživa res samo tist, ki si želi goli sex. Se pa strinjam, da tista žanska , ki je v letih 40+ osvobojena vseh tabujev in hoče res uživat samo v sexu, si valjda ne bo iskala starejšga tipa ampak bo šla v morje mladiče lovit oz. oni njo, če jim nakaže, da imajo možnost. Čeprav roko na srce, je žanska dost realno sliko opisala z malo pretiravanja. Problem je, ko žlehnoba karakterja ven udari.
Avtor je pa itak mimo usekal s to temo. Rola se tipom in ženskam, kakor komu, njegova izbira.[/quote]

Popaye, saj ja ne verjameš, da se za žensko v petdesetih res kar v vrsti stoji. Morda v Mercatorju, kjer so mečkači, drugače pa žal ne. Staro je staro, pa reci kar češ. Morda, če si kupuje sex, potem plača kakega neumnega mladiča, ki mu ne uspeva pri sovrstnicah. Še vedno pa sem mnenja, da morda si pa je tisto uvelo nožnico malo zmočila že z zapisom.
Odpelje se pa prej tistim, ki se v mladosti niso znoreli. Ampak, da gredo potem narazen, priznajmo, že prej niso bili v ne vem kako kvalitetni zvezi.

Te imam že dolgo na sumo da si baba. Al pa ono.

Ma, se mi je kar zdelo, da se bo kakšna taka naduvana javila v tej temi. To je tip ženske, ki uživa življenje, vse lepo in prav, tudi sam sem tak. Ob enem, pa ima ta ženska tipe prečitane v nulo, v nulo jih ima pa prečitane zato, ker tipi predvsem mlajši postajajo/mo papki. Piše in razmišlja totalno dominantno. Ve dobro, da je zunaj en kup mladih žrebcev, ki bi umrli za to, da jo porivajo. Taka ženska ni nič boljša, kot tipi, ki pišejo kako so samo mlajše bejbe dobre za sex, oboje je ist šoder od ljudi. Pa ajde, za moške nekako še gre,ko tako razmišljajo, saj to več ali manj izjavijo tisti, ki ne morejo dobit f u k-a niti od mlajše niti od stareješe ženske in take prijavljajo kvečjemu zaradi jeze oz. poraza, ki ga doživljajo. Ampak, ko pa ženska prevzame tako mišljenje, pol je pa to jeba, jebat ga. Bolje povedano emancipacija, ki dela iz ženske res tist poden od ljudi in z njo kot osebo lahko uživa res samo tist, ki si želi goli sex. Se pa strinjam, da tista žanska , ki je v letih 40+ osvobojena vseh tabujev in hoče res uživat samo v sexu, si valjda ne bo iskala starejšga tipa ampak bo šla v morje mladiče lovit oz. oni njo, če jim nakaže, da imajo možnost. Čeprav roko na srce, je žanska dost realno sliko opisala z malo pretiravanja. Problem je, ko žlehnoba karakterja ven udari.
Avtor je pa itak mimo usekal s to temo. Rola se tipom in ženskam, kakor komu, njegova izbira.[/quote]

Popaye, saj ja ne verjameš, da se za žensko v petdesetih res kar v vrsti stoji. Morda v Mercatorju, kjer so mečkači, drugače pa žal ne. Staro je staro, pa reci kar češ. Morda, če si kupuje sex, potem plača kakega neumnega mladiča, ki mu ne uspeva pri sovrstnicah. Še vedno pa sem mnenja, da morda si pa je tisto uvelo nožnico malo zmočila že z zapisom.
Odpelje se pa prej tistim, ki se v mladosti niso znoreli. Ampak, da gredo potem narazen, priznajmo, že prej niso bili v ne vem kako kvalitetni zvezi.[/quote]

Popay sicer ni napačen, rad pa babam rit leze , kaj češ :-)), me spominja na enega žlahtnika, ki se celo življenje trudi bit vsem všečen.:-)))
Kja pa zadeva kvalitetnih vez po tvoje, najbrž da sploh niso možne, glede na to, da jih gre polovica narazen in to v skoraj sto odstotkih na zahtevo žensk ravno med leti 30 in 40, ko se jim do konca odpelje. To pač nekaj pove, prav tako potem vsa tista maščevanja preko otrok, za to kar so same storile. tako da še zdaleč ni enako med spoloma v današnjem času, ampak so dejansko babe znorele in dobile prflutke z lahkoo priodobljenim in polno ritjo pravic, odgovornosti pa nihče od priviligirane ženske nikjer ne zahteva, kar priznavajo mnoge razumne ženske.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Nič vam ne pomaga, če se babam pri štiridesetih meša, vaš seks je še vedno samo od vaših rok odvisen. Vsi ste vi samo kup patetičnih masturbatorjev.

Te imam že dolgo na sumo da si baba. Al pa ono.[/quote]

Imaš prav, kot desc piše šele zadnjih nekaj mesecev….

Svoj gnev nad moškimi pa izraža tako, da se predstavlja kot moški z zelo čudnimi navadami oz. motnjami. Obenem podj… moške. Očitno jo žene velika mržnja do moških.


Dobro ti dela edina polovična možganska celica, ni kaj, izrdno globoke misli premoreš.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Dobro ti dela edina polovična možganska celica, ni kaj, izrdno globoke misli premoreš.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Ti ga šibaš na roke. Drkača takoj prepoznam že na daleč.

Samo meni pa nekaj ni jasno:

moški tule gor tako radi nabijate čez ženske, ki se trudijo ostati fit, urejene, lepe. Motijo vas obiski telovadnic, ukvarjanje s športom, obiski pri frizerjih, make up….. vse vas moti.
Obenem pa taisti radi pišete, kako so ženske pri 40 že za staro šaro, kako niso več privlačne, kako vam gredo tiste, ki so bolj okrogle, na živce na plažah….
In obenem pišete, kako vas vznemirjajo deklice pri 18. in dekleta tja do 25. leta….

Ne gre skupaj.

[/quote][/quote]

Kurbarija, zdej pa ne razumem, a si ti bla kdaj popayeva eks kdaj al kako…. Ma lej, dosti sem hodil okoli in, verjami, da so se mladci zapodili za dosti starejšimi od sebe, samo, so začutili nek signal. Tudi v resnih vezah sem videl take primere o nekih znace. Poba, 30 let ona 40 z dvemi otroki, ampak jebi ga, res dobra za pogledat, on kot v nebesih poleg nje, Totalno se je prilagocil otrokoma zaradi nje, hehe. Ne stojijo v vrsti, t oje res, ampak tista, k ije zdrava i nsi želi sexa pri 50 tih, brez težav najde ljubimca, seveda ne bo iskala starješega ampak logično, da mlajšega kot je ta nepozabna 40 napisala. A to v Mercatorju misliš, da kao počas delajo al kako!?
Ej, včasih mi je tako čudno, ko ne vem al odgovarjam ženski al moškemu. Če si moški sem si itak že preveč cajta vzel za ta odgovor, hehe.


Dobro ti dela edina polovična možganska celica, ni kaj, izrdno globoke misli premoreš.[/quote]Ti si (tudi tukaj) seveda častna izjema, ti niti ne seksaš niti ne drkaš, zato pa si tako tragikomično zadrkan!


Dobro ti dela edina polovična možganska celica, ni kaj, izrdno globoke misli premoreš.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Ti ga šibaš na roke. Drkača takoj prepoznam že na daleč.[/quote]

Fajn, še ena globoka misel, madona pa ti si poln modrosti.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................



Ti ga šibaš na roke. Drkača takoj prepoznam že na daleč.[/quote]

Fajn, še ena globoka misel, madona pa ti si poln modrosti.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

A rokica boli? Preveč kavsaš, hehehehe. Spočij si malo, boš jutri lahko nadaljeval.

New Report

Close