Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a imate vse doma televizijo?

a imate vse doma televizijo?

No, a imate?

čivčiv

;-))))))))))))))))))))))))

Ja, pa ne gledamo….

dve

Ja, mi jo imamo.
Lp, Mateja

Že dve leti in pol ne. Zelo priporočam!

Pazi, zdaj jih boš pa slišala….

Ali se pa dobro načvekala (načivkala)…;-))))))

hi hi, pa če jaz fuuuuuuuuuuul uživam ob pogovornih oddajah (ne politika), ampak kakšen polnočni klub al kaj takega

Iza3,

koliko imaš pa stare otroke? Tudi midva je nimava, sva se tako odločila že na začetku in nama je ok brez. Ampak zdaj sem se začela spraševati, če je to v redu za otroke? Namreč, mogoče je pametno, da jih naučiš živeti tudi s to škatlo, da jim privzgojiš eno mero glede tega (da ne bi slučajno “abstinenca” povzročila kontra učinka?). Kaj praviš?

čivčiv

Pol bo pa jutri nadvse zanimiv petek…;-))))))))

Joj, jaz nisem Iza3, ampak tole je pa hudo filozofsko vprašanje;-)))))
Brez zamere….

a že veš mogoče, o čem bodo govorili? najboljše teme ima danica lorenčič, samo sprašuje pa bog ji pomagaj…

Ja, saj s tem namenom sem ga postavila. Kaj pa ti praviš?

čivčiv

O društvih v SLO, Rosvita Pesek

eh, po moje je že dobro mal pogledat, saj otroci se tudi med sabo pogovarjajo o oddajah. pa mislim, da se jim prav fino zdi, ko kakšnega s TV vidijo kdaj v resnici na primer v mestu. kakšne pevce al koga tacga. mariota, na primer, haha

Ne gledam TV, pravzaprav me ni nikoli resno prepričala, ljubim pa knjige…

Imamo ja TV in jo tudi gledamo,kadar je kaj zanimivega!!!

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

hvala :))) no, to pa lahko preskočim.

Pri nas je, kako neumno, TV kar dosti prižgan, gleda pa ga samo mož, pa tamali kdaj kake Be-pop, al pa (joj) narodnjake, če ravno naleti…;-)

Mene je pa treba direkt “brcnit”, da kaj pogledam…

Enako, jaz sem prej mislila na polnočni klub tule…;-))))))))

sicer pa roko na srce, sej res ni nč pametnega za gledat. še urgenco smo vse že davno videli…

Je bilo pred kratkim govora o tem, da itak ni nič pametnega na tv.
In res, jaz skoraj nič več ne gledam, razen ob četrtkih zdaj ko je spet Alias.

Včasih sem se zvečer vsedla pred tv in pač gledala kar je bilo… zdaj pa … raje pridem tule sem za kakšno urco in kakšno z vami rečem, vas mam raje kot tv :-))

Rossie ti si cukrček;-)))))))))

Sinko ima šele 7 mesecev. Kot otrok nisem smela gledati kaj dosti, pa sem kasneje nadoknadila s pretiravanjem in je bilo treba nekaj storiti! Abstinenčna kriza pa res pride – a mine – rekla bi, da v dveh mesecih. Večina raziskav pokaže, da so posledice gledanja negativne. Televizija ubija ustvarjalnost – to je bil zame glavni argument. Pogosto jo gledamo, ko nam je dolgčas, zlasti otroci. Če televizije ni, se je treba domisliti česa drugega. Verjamem, da se da tudi pametno vzgajati s televizijo v gospodinjstvu, morda otroke pri tem naučimo še kakšen pomemben nauk – samo zase vem, da nisem dovolj dsciplinirana in bi jo preveč gledala. Je preveč vabljivo. Enostavno ne dovolim, da mi jemlje ure mojega življenja.
Ponovno priporočam, da poskusite, morda samo testno – za mesec, dva? Kaj pravite?

a si res to mislila?

Ja, mož mi je kasneje prinesel spored, da se lahko afnam kako vem;-))))))))

New Report

Close