Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek a je j.j. res albanskega porekla ?!

a je j.j. res albanskega porekla ?!

Odgovor na objavo uporabnika
Mene bo zvil, 24.06.2021 ob 11:28

….od smeha..🤣🤣🤣

Rushiti..😂..za finale pa slika z lasmi…o pismo 🤣🤣

 

Hvala za tole popestritev dneva. 😁

Malenkost.

Hja, lasje delajo čudeže.

Odgovor na objavo uporabnika
z lasmi, 24.06.2021 ob 07:53

Tukaj je slika z lasmi

https://i.ibb.co/KzHhZt4/jansamugshot.jpg

 

Ima kak zbiratelj morda tris fotografij iz Doba iz leta 2014?

Je SDS edina multi-kulti stranka.

Glavno mesto vodi pol Srb in pol po mami Slovenec.

Vlado pa vodi pol Šiptar in pol po mami Slovenec. Pa toliko ima za povedati čez šerifa Ljubljane. Pa da se ve, Jankoviča res ne maram.

 

SDS naj ob naslednjem slavju zapoje lepo kosovsko pesem ‘Rroka Mandolinen’ raje kot, da plešejo kolo in se smešijo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
predlagam tole, 24.06.2021 ob 21:42

SDS naj ob naslednjem slavju zapoje lepo kosovsko pesem ‘Rroka Mandolinen’ raje kot, da plešejo kolo in se smešijo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=N-PBOShaI_M

 

opaaa, opa…., mislim, da sem včeraj prebral ene tri komentarje tukaj na koncu, ki  glorificirajo pacienta, ki je s pomočjo nategunov vsaj polovice volivcev dveh strank predsednik vlade …., zdej teh komentarjev ni več.

Če to pomeni, da jih je nekdo skenslal je pa to redka pozitivna stvar na tem novem forumu kar sem jih videl, čeprav sem vedno za demokracijo, naj ljudje govorijo in napišejo kar mislijo, če ne gredo predaleč v greznico, kar verniki s(d)s stranke pač redno počnejo.

O politiki je treba kulturno pisat, tako kot to počnem jaz recimo, saj so za mene vsi isti, tako levi kot desni…., človek more bit vedno realen…, no vseeno, da se ne bom izneveril tradiciji, največji šoder od politične greznice je seveda s(d)s stranka z pacientom na čelu, hehe….

Bolj neumnega vprašanja si za praznik res ne bi mogli postaviti.

Sicer se distanciram od politike kolikor se le da. Ker sem mnenja da bi bilo treba staro gardo pomest

Mi je pa slika sedaj bolj jasna.

Sploh kar se tice banarja. Najprej sem mislila da je povezava v €/£/$  Ni mi sla tista donacija cebule v “frstentkostn”.

Zdej pa zastopim. Janez je navsezadnje le malo patriota tudi na drugo stran.  Se pravi Kranj bo pretausal za cebulo …

Ceprav cebula gre na stajersko…ok to  ravno ne kapiram. Predvidevam ,da ima tam najvec vernikov ?!?

 

Odgovor na objavo uporabnika
vrvica471, 25.06.2021 ob 08:37

Bolj neumnega vprašanja si za praznik res ne bi mogli postaviti.

Pa saj ne praznuje JJ rojstnega dne, sicer bi imeli danes predajo Janševe štafete. Danes je praznik naše države, vseh državljanov, ki smo strnili vrste pred 30 leti. JJ pač prireja proslavo samemu sebi enako kot vsa leta doslej. Mi praznujemo 30 let države z roštiljado na vrtu in z orošenimi kozarci malvazije, muškata ter refoška.

Na zdravje Slovenija!

obraz je tipično siptarski

Ti Popay, tebi ni dano, da uršino p. vidiš, a zato taka togota?

 

Pa čisto brez potrebe. Pojdi še na parado pajacev, kot vsako leto, boš vsaj videl jajca!

 

Jih bo nekaj več kot po javnih skretih, kjer občuduješ jajčka od starčka in vsake toliko časa tudi kakšnega tička od strička občutiš.

Z lasmi je čisto nekaj drugega… je to kar je.

Odgovor na objavo uporabnika
se strinjam, 25.06.2021 ob 15:31

Z lasmi je čisto nekaj drugega… je to kar je.

Pametna kosa napušta ludu glavu 🙂

Z lasmi ali brez. Ni bistvene razlike. Isti bakljav.

Riba kot riba.

Zakaj pa ne uporablja lasnega vložka kot Trump McDonald.

Mislite, da ima zato v sebi nekaj tistega ‘krvnega maščevanja’, ki je značilno za Kosovarje?

heh…, jajohojsasat rumenosrajčni pedder spet na sceni, ajde gremo na tvoj nivo… Kot opažam iz tvojih komentarjev tukaj, že kar nekaj let operiraš po ljubljanskih sekretih, jajca tipov in razne parade brezveznikov so ti fetiš..

Se ti to javljaš iz jajtovega tankega al debelega čreva., ker očividno je, da si globoko v jajtovi danki, če odmislimo klet v trstenjakovi..

Ko sem bil v JLA, sem na 100 metrov prepoznal ali je nekdo Šiptar ali ne. Imajo značilne poteze in obliko obraza, ki so drugačne od slovanskih. Tu pa tam je bil kakšen za katerega nisem bil prepričan, da je Kosovar, a se je na koncu izkazalo, da je. Tudi v tem primeru ni dilem.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 26.06.2021 ob 08:11

heh…, jajohojsasat rumenosrajčni pedder spet na sceni, ajde gremo na tvoj nivo… Kot opažam iz tvojih komentarjev tukaj, že kar nekaj let operiraš po ljubljanskih sekretih, jajca tipov in razne parade brezveznikov so ti fetiš..

Se ti to javljaš iz jajtovega tankega al debelega čreva., ker očividno je, da si globoko v jajtovi danki, če odmislimo klet v trstenjakovi..

Kaj bi ti pravzaprav rad povedal, usranonosrajčni pedder?

Tisti, ki znate slike gor pripopat, dajte obe sliki. Našega vrlega Janeza in njegovega brata Rajka. Sta kot noč in dan.

Polt Janše je povsem svetla. Poglejte fotografije. Za prebivalce južne Evrope je značilna temnejša ali olivna polt. Tudi obraz Janše v spodnjem delu je pravokoten. Tudi ušesa ima značilno velika, kot je to značilno za marsikaterega starejšega Slovenca. Janša ima tudi močna lica, ki so sedaj že upadla. Še ena značilnost Slovencev.

Marsikaterega pri Janši motijo temnejše oči, obrvi in pleša, a to je tudi vse kar naj bi nakazovalo, da ima albanske gene, v resnici pa je samo plešast. Za marsikaterega Slovenca pač ne vemo kakšna je njegova glava pod lasmi, okrogla kot pri Janši ali kaj drugega. Tudi na slikah, ko je bil še na pol plešast zgleda čudno, a takrat se moški pač še niso popolnoma pobrili (stvar mode). Mimogrede, albanci sploh niso plešasti, ampak imajo lase skorajda do oči.

Objava čaka odobritev

Ne prime 🙂

https://i.ibb.co/KzHhZt4/jansamugshot.jpg

 

 

New Report

Close