Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A mi kdo lahko da…

A mi kdo lahko da…

Ej pa nimam v službi nobene slikce

Lisice,vauu…zapeljivo res.Pa visoke petke in samostoječe nogavičke,črne?vauu to je noro.

Aja, pa še neki mi je noro. seks na javnih mestih, kjer se morš skrivat da te kdo ne ulovi

Kakor kdaj,tu pa tam.

Se popoldne lahko kaj tipkava.imaš MSN doma?Jaz imam.

Ma se mi zdi, da je bejbe dons kr težko zapecat a ne?

Adrenalin,kaj?Rajca te če te kdo opazuje…noro sexi

Ma seveda,težko najdeš sebi primerno.In vidva dolgo že hodita?

Ok, zdej pa počas zapuščam tale forum, kr mam neke nujne sestanke, so prišli neki poslovni partnerji iz Italije, pa znam samo jaz italijansko.
Se slišmo mal kasneje

Ja midva sva skup že 10 let

Ok,ti kar pridi,ko odpraviš Italijane.

Kar dolga doba,res.

10 let si mu resnično zvesta ali te je kdaj “premamil”kak drug osvajač?;-)

Evo mene nazaj. Tile italijančki so pravi mačori.

Ojla,so ti malo zbegali glavo?:-)

Grenka sperma je, če tip pije pivo; definitivno pa je sladkega okusa, če uživa ananas; pa ne samo par ur pred uživanjem. :))

kaj pa ko moj ne pije piva, pa je včas vseeno grenka?

pa ananasa ne mara?

mogoče kriva kaka pečenka? po pasulju bi morala bit sladka al pa po zelju pa repi??


kako pa ti veš da ne pije piva, lahko da ga šluka naskrivaj , ker se te boji?

bojim se jaz njega:)

zakaj pa se bojiš svojega moža?

ker ne pije alkohola in ne hodi po gostilnah?:)))))

po moje je kak čudak;)

ma ne, flashgordon….jaz ti ne znam razložit…nekako se trudim, da ima on skoz občutek, da je on “glavni”, pa da ne zgrunta, da v bistvu vse jaz vodim;)….sej veš tisto….mož je rekel v gore, žena je rekla na morje…potem sta pa vsak mal popustila, pa so šli na pag:)))))


največja hudičeva zvijače je ta, da je ljudi prepričal , da ne obstaja)))))), si mi ti ena hudičevka)))))))

vančika men se zdi da ti nakladaš in fantaziraš

Točno tako eurosuper99 je, pa dobr da je ne vidmo, ko lista po priročniku.Čudno da je še ni kakšen tip osvojil in odpeljal na grad,da ne bi blo tle treba neumnosti brat. Če bi bli Italijani tko dobri, pol bi jo že zapecal, če bi bla ona tko dobra kot se hval.Znamo lahe,ampak ona je vendar zvesta.Čudna in hkrati srečna firma, ko sam ona zna italijansko.

Vančika a si že prodala vso robo, glih suha pa nisi,pa velke noge maš, pa od tvojih dekoltejev ni ne duha ne sluha na majcah. Veš, vse se vrača, vse se plača. A maš slabo plačo, jest dam vse RK.A se greš štacuno. Ha,ha,ha, okus pa ni tvoja dobra plat. Zakaj ne prodaš droga, pa lisic, pa tvoje fantazije.

New Report

Close